Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plasztikai sebészek, és tapasztalatok! fórum

Plasztikai sebészek, és tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 18. 21:50
nekem a füleimet 2 éve dr Jósvay János plasztikázta a Szent Imre kórházban. Korrekt áron dolgozik és nagyon szép lett az eredmény. A nagy radarjaim helyett aranyos kis fülecskéim lettek! Csak ajánlani tudom őt, szerintem profi!
2010. júl. 18. 21:48

Sok évvel ezelőtt (kb. 15) dr. Csuha Lajosnál fülplasztika. Nagyon korrekt és kedves volt, csak jókat tudok mondani. Azóta egy varrat kicsit eleresztett, felajánlotta, hogy garanciában, fél áron megcsinálja, de mivel nem zavar, nem kértem.

Nekem teljesen jó élmény volt. Normális magánklinika, segítő személyzet. A műtét alatt az érzéstelenítés volt a legkellementlenebb élmény. Persze, utána fájt egy darabig, de nem volt elviselhetetlen. Mondjuk, én nagyon akartam a műtétet, mert utáltam az elálló füleimet.

2010. júl. 18. 21:43

Sziasztok!


Szeretném, ha ez a fórum arról szolna, hogy pozitív és negatív élményeiteket megosztanátok bármilyen plasztikai műtét kapcsán, segítve ezzel a fórumozókat!

Én ősszel fekszem kés alá, orrplasztikám lesz!

Orvost még nem választottam, várom a segítséget:)

Mohamed Al Seraji doktorról van valakinek tapasztalata?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook