Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1 hónapja Hpv-t találtak nálam, biztonság kedvéért újra kenetet vetettem.3 hét múlva lesz eredmény, lehetséges, hogy már negatív lesz? fórum

1 hónapja Hpv-t találtak nálam, biztonság kedvéért újra kenetet vetettem.3 hét múlva lesz eredmény, lehetséges, hogy már negatív lesz? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 18. 19:37

És még 1 ami érdekes.Ez is googlról van . Érdemes beírni mert elég sok választ dob ki a HPV-re.


Saját gyógyulásom történetét elmondani.


2008-ban tipizáltak nálam 4 HPV-vírust, a teszt után 3 hónappal egy vírus eltűnt, egy újabb lett, HPV-szűrésen, de tiszta cytológiai lelettel. Ekkor 6 hónapos isoprynosin-kúrát kaptam.


2009. decemberében cytológiai leletem is jelezte a HPV-t, illetve HSIL lett az eredményem.


2009. februárjától nővérem felvette a kapcsolatot egy londoni és egy portugál kutatóorvossal, akik kifejezetten HPV-gyógyítás-kutatással foglalkoznak. Az ő tanácsukra kezdtem el coriolus versicolor gombát szedni. Napi 3g-ot (2x3 tablettát) március elejétől.


Két héttel ezelőtt voltam rákszűrésen, akkor az orvos azt mondta, hogy műtétről kellene beszélni. (konizáció) Ma telefonáltam az eredményért, és teljesen negatív lett, tiszta, nincs semmi jele sem HVP-nek, sem hámelváltozásnak. Szabad szemmel sem volt látható semmi.


Még 4 hónapot kell szednem ezt a gombát.


Azért írok Önnek, mert nem tudom, hogy Magyarországon az emberi orvosi kutatásoknál ennek a gombafajnak a kutatása hogyan áll. Állatgyógyászati készítményeknél találkoztam ezzel a gombafajjal, ahol azt írják, hogy 2 hónap után már kezd visszahúzódni a rák. Nem értem, hogy itthon ezt miért nem lehet alkalmazni. Gyógyszer az immunerősítőkön kívül nincs rá, és mint sok embernek, ez nekem sem segített.

6. e0b2a594f6 (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2010. júl. 18. 19:29
Szia,köszi a válaszod.Azt mondta az sztk-s doki semmit nem kell tennem,éljem további életemet,de ez elég fura számomra,inkább elmegyek egy maszekhoz is hátha az jobban megnyugtat
2010. júl. 18. 19:29

Talán hasznos lehet . Ezt találtam :

A condyloma hátterében leggyakrabban a HPV 6-os és 11-es típusai állnak. Ezért mondhatta kollégám tipizálás nélkül, hogy ez okozza a fertőzést. Ezek kis rákkockázatú vírustípusok, ezért lehet, hogy egyes kollégák úgymond félvállról veszik, hisz talán úgy gondolják hogy ha rákot nem okoz akkor már nem is olyan nagy gond, és valószínűleg a szemölcs és a kezelése okozta lelki és anyagi terhekbe nem gondolnak bele.

A 90%-os gyógyulási esély arra vonatkozik, amikor a szervezet először találkozik egy HPV vírussal. Az ha már megjelennek a vírus tünetei, az többnyire azt jelenti, hogy a szervezet maradt alul tehát a páciens a maradék 10%ba tartozik aki nem tudta legyőzni a vírust. Ezt még lehet immunerősítő terápia és tüneti kezelés(a fertőzött terület, azaz a szemölcs eltávolítása vagy ecseteléssel való elölése) mellett valamelyest ellensulyozni, tehát gyógyulást elérni, azonban sajnos condylománál a kezelések után nagyon nagy az esélye a recidívának.

A Rivotril nem rontja a kezelést, sőt segíthet, hisz maga a depresszió viszont rontja az immunrendszert, tehát a depresszió kezelése segíthet.

Azt tanácsolom keresse fel ismét azt a kollégát akinél elértek eredményt a kezelésben, valamint talán célszerű a párját beoltani, hisz utána, ha már védett lesz, nyugodtan élhetnek szexuális életet.

2010. júl. 18. 19:25

Két év múlva lesz teljesen negatív...


A szakorvos elsősorban immunterápiát ír fel, gyógyszerekben, és két év alatt lehet elérni a teljes negatív állapotot...

3. e0b2a594f6 (válaszként erre: 2. - Tempest)
2010. júl. 18. 19:15
Annyira pánikolok,hoy elkezdtem C vitamint meg Bérest szedni,azt mondták kilökődik a szervezetből 90% ban
2010. júl. 18. 19:11
Igen lehetséges, nekem tavaly volt így a második negatív lett. Most kéne mennem megint.
2010. júl. 18. 19:10
1 hónapja Hpv-t találtak nálam, biztonság kedvéért újra kenetet vetettem.3 hét múlva lesz eredmény, lehetséges hogy már negatív lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook