Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék akkreditált intézményt találni, ahol természetgyógyászatot tanulhatok, munkaügyi központ támogatásával? Tud valaki ilyet!Sürgős!! fórum

Szeretnék akkreditált intézményt találni, ahol természetgyógyászatot tanulhatok, munkaügyi központ támogatásával? Tud valaki ilyet!Sürgős!! (tudásbázis kérdés)

12. 3265084553 (válaszként erre: 11. - Mihone)
2010. júl. 21. 21:02

Ha jól tudom a természetgyógyászatnak csúfolt lehúzás az egyetlen bűnözési forma aminek egyes ágait OKJ-s tanfolyamokon lehet elsajátítani.

Ideje lenne már inkább rács mögé dugni a sarlatánokat.

:)

11. mihone
2010. júl. 21. 20:56

Köszi az építő hozzászólást, ez a Ti véleményetek, de szerintem fogalmatok sincs az egész természetgyógyászatról, a mai egészségügybe nincsenek kuruzslók -tiszetelet a kivételnek!- ugye??Aki tanulni akar attól sajnálod a pénzt tisztelt " SZABADGONDOLKODÓ", az a sok bűnöző, aki lop, csal, hazudik és élősködik az adófizetők pénzén attól gondolom nem..!Továbbra is várom, a hozzáértők segítségét!!

Köszönöm!!

10. 8ef78160df (válaszként erre: 9. - 3265084553)
2010. júl. 19. 08:35
A kuruzslók nem tanulnak....
2010. júl. 18. 23:54
Kuruzslást tanulni állami támogatással...?
2010. júl. 18. 14:55
Fő profiljuk a kineziológiai, erről ennyit...!!
7. Berillke (válaszként erre: 5. - Mihone)
2010. júl. 18. 14:44

Reméljük, nem egy suliról beszélünk....

De sajnos én is tudom, hogy melyiket érdemes nagy ívben elkerülni, ha ilyen témáról van szó...

6. pzsvi (válaszként erre: 5. - Mihone)
2010. júl. 18. 14:42
Ezek után biztosan otthagytam volna azt az iskolát, de még a környékét is......ha akkor hitegetnek, milyen stílusban tanítanak????:::))))
2010. júl. 18. 14:39

Először is köszi a hozzászólásokat!!

Végül is már egyszer beadtam a pályázatom és a munkaügyi központon nem is múlt volna, viszont az iskola hitegetett, hogy náluk tanulhatok, aztán amikor a központ bekérte a papírokat, nem küldték a határidőre és ezért lettem elutasítva!

Amikor felhívtam az iskolát, azt mondta a "kedves" vezető hölgy, hogy csak nem képzelem, hogy 2 napi adminisztrációt felvállalnak miattam, de hangsúlyozom két hónapig hitegetett az iskola és utolsó pillanatban úm. beintett!!

4. Berillke (válaszként erre: 3. - Pzsvi)
2010. júl. 18. 14:35
Na ez meg a másik, pontosan...
2010. júl. 18. 14:29
Hát ilyet biztos nem fogsz találni.....mert a munkaügynél max. boltosnak tanulhatsz...jobb esetben szerezhetsz nyelvvizsgát......
2010. júl. 18. 14:21
Ha a m.kp támogatását is figyelembe kell venned, akkor egyszerűbb, ha az ő listájukról választasz.
2010. júl. 18. 14:17
Szeretnék, akreditált intézményt találni, ahol természetgyógyászatot tanulhatok, munkaügyi központ támogatásával!Tud valaki ilyet!Sürgős!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook