Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek Törökbálint Tükörhegy vagy Budaörs Törökugrató a jobb hely? fórum

Szerintetek Törökbálint Tükörhegy vagy Budaörs Törökugrató a jobb hely? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 18. 21:41
Budaörsöt én is nagyon élhető kis városnak tartom, megaztán az sem elhanyagolható, hgy ott van minden,a mire szükség lehet - akár vásárlást, akár a gyerekeket, akár munkahelyet nézzük. Úgy hallottam, hogy ott könnyebb elhelyezkdeni is. Egy volt évfolyamtársam épp az előbb mondta viszont, hogy Tükörhegy klasszisokkal jobb! Hát, fel van adva a lecke...de úgyis az anyagiak fognak dönteni!
2010. júl. 17. 23:29

Szia!


Én "félig" budaörsön lakom, de egészen sokat voltam bálinton is.


Mindenképp budaörs a nyerőbb szerintem.Megközelíthetőség, fejlődés, minden szempontból.


Nem tudom,hogy álltok gyerek ügyben, de onnan suliba, vgay be a városba járni tömegközlekedve halál. Az infrastruktúrája mindkettőnek jó, nade azért mégiscsak börs fejődte a legtöbbet, és közel a nagyváros..


Sztm ezek fontos dolgok!

Jó gondolkodást:)

4. gis
2010. júl. 17. 23:23
mindkettő nagyon szép...választani elég nehéz :)
3. kryssz (válaszként erre: 2. - 6bdce19b3c)
2010. júl. 17. 22:43
Szerinted mitől sznob? Mindkét helyen kinéztünk egy ingatlant, de nem tudjuk hogy melyiket vegyük meg, a férjem Törökbálintot én inkább Budaörsöt részesíteném előnyben! Te ott élsz valamelyik városban esetleg?
2010. júl. 17. 22:39

Mindkettő nagyon szép de sznob hely..


barátaink Törökbálint tükörhegyen laknak és imádják..de ez szomszédfüggő..!!!!!

2010. júl. 17. 22:33
Szerintetek Törökbálint Tükörhegy vagy Budaörs Törökugrató a jobb hely?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook