Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Szerintetek Törökbálint Tükörhegy vagy Budaörs Törökugrató a jobb hely?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. kryssz2010-07-18 21:41
Budaörsöt én is nagyon élhető kis városnak tartom, megaztán az sem elhanyagolható, hgy ott van minden,a mire szükség lehet - akár vásárlást, akár a gyerekeket, akár munkahelyet nézzük. Úgy hallottam, hogy ott könnyebb elhelyezkdeni is. Egy volt évfolyamtársam épp az előbb mondta viszont, hogy Tükörhegy klasszisokkal jobb! Hát, fel van adva a lecke...de úgyis az anyagiak fognak dönteni!

5. Panka212010-07-17 23:29
Szia!

Én "félig" budaörsön lakom, de egészen sokat voltam bálinton is.

Mindenképp budaörs a nyerőbb szerintem.Megközelíthetőség, fejlődés, minden szempontból.

Nem tudom,hogy álltok gyerek ügyben, de onnan suliba, vgay be a városba járni tömegközlekedve halál. Az infrastruktúrája mindkettőnek jó, nade azért mégiscsak börs fejődte a legtöbbet, és közel a nagyváros..

Sztm ezek fontos dolgok!
Jó gondolkodást:)

4. gis2010-07-17 23:23
mindkettő nagyon szép...választani elég nehéz :)

3. kryssz2010-07-17 22:43
Szerinted mitől sznob? Mindkét helyen kinéztünk egy ingatlant, de nem tudjuk hogy melyiket vegyük meg, a férjem Törökbálintot én inkább Budaörsöt részesíteném előnyben! Te ott élsz valamelyik városban esetleg?
(válasz Bogrács77 2. hozzászólására)

2. Bogrács772010-07-17 22:39
Mindkettő nagyon szép de sznob hely..

barátaink Törökbálint tükörhegyen laknak és imádják..de ez szomszédfüggő..!!!!!

1. kryssz2010-07-17 22:33
Szerintetek Törökbálint Tükörhegy vagy Budaörs Törökugrató a jobb hely?