Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyásom története fórum

Fogyásom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története

2010. aug. 23. 20:26

Szió Cikkíró,


Gratulálok az akaraterődhöz, mert aki koplalással ilyen sokat le tud adni, annak baromi nagy akaratereje van!

(Persze a véleményem a fogyidról pont az mint neked, mármint a módszerekről, nem igazán egészséges, de remélem nem haragszol).


Amúgy nekem egy tök szimpatikus ember írása jött át, végtelenül őszinte cikk :)

25. sagievi (válaszként erre: 23. - FairyJ)
2010. júl. 22. 08:44
Szia. Én sem néztem még utána, csak most a fórumot olvasva. Ezt találtam: [link]
2010. júl. 21. 19:43
Gratulálok a fogyásodhoz, mindenképp kellett akaraterő, hogy ezt megcsináld. A módja tényleg nem a legegészségesebb, és én sem bírnám ki, hogy naponta csak egyszer egyek, annál sokkal jobban szeretek enni. :) Az is lehet, hogy ha azt az egy tál ételt, amit megeszel, nem egyszerre, hanem kétszerre ennéd meg, többet segítene, de az is lehet, hogy nem, neked más a szervezeted működése. Én pont úgy kezdtem el fiatalabb koromban fogyni, hogy ugyanazt a mennyiséget szétosztottam több étkezésre. Most már nemcsak többször eszem (néha szerintem többet is ,mint korábban, mégis fogyogatok), hanem megnézem azt is, hogy mit. Ettől függetlenül, ha rám kacsint egy ínycsiklandó pizza vagy süti, ritkán okozok neki csalódást. :)
23. FairyJ (válaszként erre: 22. - Aquisz)
2010. júl. 21. 09:59
Nem ártana tanítani, az biztos. Én pl. nem tudom, hogyan gyorsíthatnám az anyagcserémet, bár tény, hogy nem is nagyon kutakodtam eddig utána.
22. aquisz (válaszként erre: 19. - 7aab4d3657)
2010. júl. 21. 07:48

Én ezt a három irányzatot vegyíteném, azzal a kitétellel, hogy csak akkor egyél, amikor éhes vagy (de akkor mindig, mert különben lelassul az anyagcsere :( ), és alaposan rágd meg az ételt, mert akkor az tényleg felpörgeti az anyagcserét.

Amúgy szerintem tanítani kellene az iskolában és az óvodában a helyes táplálkozást.

2010. júl. 21. 07:02
ezt a kakaós kúrát kipróbálom,ma kezdem.köszi Klári
20. FairyJ (válaszként erre: 16. - Csipkerózsika)
2010. júl. 20. 21:05
Ez működött valakinél? Ezt még talán meg is tudnám csinálni, hisz a kakaót imádom, és egyben kielégíti az édesség utáni vágyat is:) Nem fogom kipróbálni amúgy, most a több mozgással próbálkozom:)
2010. júl. 20. 19:36

3 irányzat bizonygatja a fogyókúra irodalomban, hogy csak neki van igaza.


1. Sokszor keveset kell enni, mert az pörgeti az anyagcserét.

2. Csak meghatározott időpontokban kell enni (pl. négyóránként), különben túl sokat eszünk, illetve állandóan terheljük az emésztőrendszerünket.

3. Tök mindegy, hányszor eszel, csak az számít, hány kalóriát viszel be egy nap.


Mind a 3 irányzat képviselői rettentő logikusan le tudják vezetni, miért nekik van igazuk :-))) Szerintem mindenki válassza ki azt a módszert, ami neki a leghatékonyabb. Nem vagyunk egyformák.

2010. júl. 20. 18:53
Köszönöm mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok:)
17. sagievi (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. júl. 20. 14:54
Gratulálok Neked a fogyásodhoz. Mondjuk én nem bírnám ki, hogy csak 1x egyek naponta. Ha van szobabicajod azzal is érdemes próbálkozni. Mondjuk ha tévét nézel, azt taposod fekvés helyett. Én már egy éve naponta bicajozom. Igaz, most elszaladt velem a ló és felszedtem 2 kg-ot, de azon vagyok, hogy leadjam (ha lehet kamatostól.) Kívánom, hogy tarsd a súlyod nagyon-nagyon sokáig.
2010. júl. 20. 12:33

Én hallottam egy hasonló fogyókúrás módszerről egy ismerősöm munkatársa csinálta:


reggeli: fél liter tej/kakaó

ebéd déltől-egyig: bármi, bármennyi

vacsora: fél liter tej/kakaó


Az illető nagyon sokat fogyott vele, egy túlsúlyos nőből egészen sovánnyá vált.Én is szívesen kipróbáltam volna, de tejérzékeny vagyok sajna:(

2010. júl. 20. 09:14
Egyáltalán nem tűnsz kövérnek azon a júniusi képen; néhány kilónál több plusz nemigen lehet rajtad, és nagyon csinos vagy! Gratulálok, hogy sikerült lefogynod, csak vigyázz azért, tönkre ne tedd a gyomrodat! Ilyenkor az ember még nehezen hiszi el, hogy vele is előfordulhat ilyen, de egy 39 éves anyóka már sejti, hogy jó vigyázni :)
14. Timancs (válaszként erre: 7. - Ronikutyi)
2010. júl. 19. 10:58

Szia!

Nem ítélem el a fogyásod módszerét, hiszen mindenki úgy fogy le, ahogy jónak látja, DE ezt te sem láttad jónak!

Ha ennyire szeretsz enni (és ki nem?), és tornáztál is Norbi dvd-re, akkor miért nem követed az ő módszerét? Most ne a legújabb vastag pénztárca update-re gondolj, mert úgy látom, Magyarországon most sok ember legfőképpen az étlapján spórol! De még az évekkel ezelőtti első Update kiadások, amik a normál, mindenki számára fellelhtő élelmiszereket rangsorolja, is csodálatosan működtek!

Ha elolvasod a könyvet, látni fogod, hogy bármit megehetsz!!!! Egyre kell figyelned, hogy mikor eszed meg! Nincsen tiltva semmi! és így nem is lesz hiányérzeted a pizza, a hamburger, a csoki után, mert megeheted, csak a megfelelő időben!

Szerintem érdemes lenne kipróbálnod, mert ez tartós eredményhez vezetne!

Sok sikert és érezd jól magad!

13. 20b5e8542d (válaszként erre: 11. - Tetkos csajszy)
2010. júl. 19. 10:07
Igen tudom,csak nekem nem mind1 mit és hogy tornázok.3 gerincsérvel.Igy marad(maradna)a diéta,amihez nincs elég akaratom..
12. Ronikutyi (válaszként erre: 9. - FairyJ)
2010. júl. 18. 22:01
Köszi szépen:)
11. Tetkos csajszy (válaszként erre: 10. - 20b5e8542d)
2010. júl. 18. 16:04
mozgás erobik otthon és fogyni fogsz napi 20 perc
2010. júl. 18. 13:00
Szia.Én csak gratulálni tudok,hogy volt eröd belevágni.Nekem nincs hozzá,pedig kéne....Nagyon is..Mégegyszer gratula..
2010. júl. 18. 09:57

Tetszik a cikk, jó a stílusa.:) Ne legyen igazam, de sejtem,hogy fogsz még kapni hideget-meleget ebben a fórumban, mert sokan szeretnek ítélkezni és kötekedni. Nem teljesen értek egyet a módszereddel, de kétlem,hogy te mindennel egyetértenél, amit én csinálok:D Ez így jó, hogy nem vagyunk egyformák.:)

Lenne mit leadnom nekem is, de amíg nem érzem az elszántságot magamban, felesleges bármibe is belevágni. Na,de elkalandoztam:D A lényeg, hogy gratulálok a cikkedhez, tetszik:)

2010. júl. 18. 06:03
Én is csináltam ezt a napi egyszeri evést. 1 hónap alatt 1 kg-t híztam, így abbahagytam. Én annyira kiéheztettem magam, hogy arra az 1 evésre egy dupla adagos ebédszintű kaja is kevés volt nekem, fájt a gyomrom az éhségtől, mire evésre került a sor. Pedig a férjem így étkezik, fél szál bél, annyira vékony, és nem hízik. Nem is érti, hogy nem tudok én lefogyni ezzel a módszerrel. Mondjuk, mikor naponta egyszer ettem, akkor pukkadásig... Legszebb halál a hasfalrepedés...:-(( Ölni tudtam volna már a kajáért, mikor eljött az evés ideje, annyira ingerült lettem. Fél óra folyamatos zaba... Soha többé! Félre ne értsetek, nem ítélem el a cikk íróját, voltam én is már bulímiás is, csak hogy lefogyjak, csak én ellenpárti vagyok.
7. Ronikutyi (válaszként erre: 6. - 98a882c496)
2010. júl. 17. 19:54

Köszönöm szépen:)

Hát igen,enni jó:DDD

Ma mértem,még mindig 75 kg vagyok,szóval tartom,és 1 hét múlva melóba állok ismét:)

A jeleket is nagyon köszi mindenkinek:)

2010. júl. 17. 19:35
Gratula a fogyáshoz, meg a cikkhez is, mert látszik, hogy õszinte, szívbõl jövõ :) senkinek nincs joga elítélni, hogy milyen módszerrel fogytál, ezt mindenki maga dönti el. Van aki bírja, hogy 1x egyen, van aki nem. Nekem is volt olyan, hogy tartottam ilyen napokat, mégsem lett semmi bajom :P na meg enni azt nagyon nagyon szeretk én is xD
2010. júl. 17. 15:25
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat.Nagyon jól esnek:)
4. agnesss0129 (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. júl. 17. 11:56

szia!

az arcod nagyon szép,és,ha most úgy érzed elég volt egy darabig a sanyargatásból úgy sem fog menni az ellenkezője.fiatal vagy és még az évek alatt nagyon sokszor fogsz változtatni a külsődön,(ezt nem csak a kilókra értem)párodnak meg ha így is tetszel akkor meg mi a gond?pláne,hogy most így el is fogadod magad.nem lehetsz azért olyan erős alkat az arcodból meg itélve!(meg az a kevés amit látok belőled)

2010. júl. 17. 11:49
ez egy olyan jó kis őszinte cikk lett, semmi csodamódszer, meg "alig ettem, mégis híztam", és teljesen életszerű az egész. nekem nagyon tetszik. :)
2010. júl. 17. 10:28
Szia! Gratulálok a fogyásodhoz :) Én nem itéllek el,mert mindenki mást érez jónak,és amíg a tested nem szól közbe,addig megteheted...jó,hogy ilyen kitartó voltál :)Gondolom a férjed is örült a változásnak :)
2010. júl. 17. 10:08
Szeretném veletek megosztani fogyásom történetét, ami olykor nehéz volt. Őszintén leírom mit, hogyan csináltam, a kritikákat is elviselem, hiszen tisztában vagyok vele, hogy nem éppen az egészséges módját választottam annak, hogy megszabaduljak fölös kilóim többségétől, de még nincs vége...

Ugrás a teljes írásra: Fogyásom története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook