Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg keserű lesz az uborka ha locsolom? fórum

Tényleg keserű lesz az uborka ha locsolom? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 17. 19:50
Én évekig neveltem uborkát, míg volt kertem! Rengeteget locsoltam, és nem lett keserű! A kígyóuborka igen gyakran összetekeredik, nekem egy Holland vetőmag fajta jött be! Fürtös volt, és sokkal sűrűbben voltak rajta a nőivarú virágok, mint a többin. Szóval locsold bátran, de soha nem a levelét, csak alá önts vizet
2010. júl. 16. 19:58
Az uborka nagyon szereti vizet, így attól biztosan nem lesz keserű. Előfordulhat, hogy a rendszertelen öntözéstől keseredik meg.
2010. júl. 16. 19:55
Fõvetésû zöldségeinket gondosabban ápoljuk most, a termésnövekedés idõszakában, a további kötõdések elõsegítése érdekében. A paprika, uborka, paradicsom, dinnye és tök nagyobb levélhozammal hálálja meg a rendszeres öntözést.
2010. júl. 16. 19:52
Én ugy tudom, sokat kell locsolni, s fel kell öket kötözni...pláne ha meleg van akkor napi 3 locsolás kell neki...falun legalább is azt csinaltuk s nem lettek keserűek
2010. júl. 16. 19:51
Nekem viszont kiégett a kígyóuborkám, meg úgy begörbült, olyan mint a cicafarka, és kicsi.
2010. júl. 16. 19:50
Úgy tudom, inkább ha nem locsolod, akkor lesz keserű.
2010. júl. 16. 19:43

Nem!

Amikor pucolod a szárvégét vágd le a magig.Pl. saláta.

2010. júl. 16. 19:31
Én azt hallottam a töktől kell távolabb ültetni,mert akkor lehet keserű. Hát nem tudom igaz e.
2010. júl. 16. 19:26
Ez butaság!Inkább nagyon is gyakran kell öntözni ,mert különben görbül és keseredik .
2010. júl. 16. 19:25
Tényleg keserű lesz az uborka ha locsolom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook