Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mandura trim tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. csocsuka2011-03-22 13:32
5 dobozzal beszedtem napi 4 szemet, se cm se kg változás nincs, szerintem ez is egy nagy átverés.

5. dina07102011-01-31 19:32
Én próbáltam vagyis most is szedem a kapszulát és valóban hatásos. 2 dobozzal szedtem be eddig(napi 1 kapszulát lefekvés előtt) és 1 mérettel kisebb ruhát hordok. centit nem tudok mert azt nem mértem de 5 kg-ot adtam le.
(válasz Ani-ko 4. hozzászólására)

4. Ani-ko2011-01-06 12:06
Pedig ez engem is érdekelt volna, remélem valaki lesz itt, aki kipróbálta.

3. G'Alibaba12010-07-19 13:09
Nem tudom miért kellett kitörölni a hozzászólásomat! igenis létezik a Mandura kapszula, nagyon hatékony. Ha minden más gyógyszerről lehet itt beszélni, miért pont erről nem?

2. globus2010-07-16 22:48
Szia,
kaptam ma egy körlevelet (nem reagálok rá), amelyben erről írnak, de vonalas network marketing céggel azonosítják ezt a nevet.

1. Müzliszelet2010-07-16 10:54
Állítólag egy ez amerikai csoda tabi...van-e valakinek közvetlen tapasztalat vele?