Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egy hétre kellene 4 személyre könnyű, diétás menü. Ötletek? fórum

Egy hétre kellene 4 személyre könnyű, diétás menü. Ötletek? (tudásbázis kérdés)


5. Binky (válaszként erre: 4. - Herczegova)
2010. júl. 16. 10:38

Ez jó, én is csináltam egy ilyet valamikor, csak tettem bele még daikont meg gombát is.

Hasonlókra gondolok én is, pl. saláta, meg gyümölcsleves(szerintem joghurtosat fogok valami idénygyümölcsből).

4. herczegova (válaszként erre: 2. - Binky)
2010. júl. 16. 10:34

Szia Binky.

Szoval Balaton:)osztan tessék szépen lebarnulni ám:)én a zöldségsalátákat részesiteném elönybe,hideg gyümölcsleveseket.Igy hirtelen van egy receptem ami konnyen,gyorsan elkeszitheto es finom is,igaz en is ugy lestem le egy mas oldalrol valamikor de bevalt:)tehat:A forró olajba aprítsuk a zúzott fokhagymát, pirítsuk meg, majd adjuk hozzá az apróra vágott cukkinit és a paradicsomot. Ízesítsük sóval, bazsalikommal, majd hagyjuk kis lángon körülbelül 10-15 percig sülni, míg a leve nagy része el nem fő, és a zöldség meg nem puhul benne. A tésztát főzzük ki és a zöldséges mártást halmozzuk a tetejére, ízletes étel lesz belőle.Nos ha ez igy megtetszett akkor meg irok:)

2010. júl. 16. 10:26
giros hasab nelkul
2010. júl. 16. 10:20

Sziasztok!

Szóval megyünk négyen lányok a Balatonra, és kéne főzni a drágáimra. Én fogom végrehajtani, és bár már van pár ötletem, azért szívesen vennék más véleményeket is:)


A lényeg, hogy pénztárcakímélő, egészséges és nyárias legyen... az egyik lány 90 napozik, de azt majd én megoldom(viszont ha van bevált 90 napos receptetek, azt is szívesen fogadom).

(Pár meleg vacsora is jól jönne, az ebédeken van mondjuk inkább a hangsúly.)

Mindenkinek, aki segít ezer köszönet, csók, ölelés stb.!

2010. júl. 16. 10:18
Egy hétre kellene 4 személyre könnyű, diétás menü. Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook