Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szűz jegyű pasi fórum

Szűz jegyű pasi (beszélgetős fórum)


22. o.andi
2014. dec. 27. 23:35
az elsö férjem az volt...meg a fiam is az:)
21. 2cc786c515 (válaszként erre: 20. - Grizus)
2014. okt. 17. 13:43

:D :D két kolleganőm van aki szintén Szűz. Az egyiket kenyérre lehet kenni, annyira jó természetű - igaz ő már 50 feletti...


Míg a másik mint egy csikó - lányom lehetne és olyan megmondom" típus, de nagyon okos :D de bármikor kérhetem mindkettőjük segítségét.


Szó nélkül segítenek.

20. grizus (válaszként erre: 19. - 2cc786c515)
2014. okt. 17. 13:39

Nem szereti a veszekedést... de a kritizálásával az őrületbe tudja kergetni az embert. Egyszerűen nem veszi észre, hogy hol az a határ a kritizálásban, ami már sok, ami elviselhetetlen. Hozzáteszem, ezt munkatársról mondom, nem pasiról.

Ami a Szűz férfiakat illeti, van egy, aki nagyon tetszik, de nem ismerem közelebbről. Nekem bejön, ha valaki kicsit visszafogottabb, mert én is az vagyok, bár Oroszlán a napjegyem, de a Mars a Szűzben áll, emiatt nem vagyok egy harsány típus.

2014. okt. 17. 13:34

Mókás, vidám lelkületű, segítőkész, jó indulatú, megértő. Nem szereti a veszekedést, nem rendmániás :D :D :D, nem prűd!! :D :D


...és igen. Nehezen nyílik meg, nem is tud mindenkinek!! Nagyon, nagyon, nagyon sok beszélgetések után!


Két szűz pasit ismertem eddig. Az egyik munkamániás volt, a másik pedig a jelenlegi párom. Jellemben nagyon kevés eltérést tapasztaltam. :)

Azt hiszem akinek sikerül megnyitnia, az nagyon jól jár vele:)

2014. okt. 17. 08:02
Nem volt hozzá még szerencsém. :)
2014. okt. 17. 07:45
megertoek,segitokeszek,de tul perfektionistak.
2014. szept. 20. 20:24

szőrszálhasogató, kritikus, szekálja az embert, prűd.

még mondjak? :D

15. fincsi5 (válaszként erre: 13. - D41005143d)
2014. szept. 20. 18:14

Szép amit írtál!

Hol élsz, és mióta?:)

14. fincsi5 (válaszként erre: 13. - D41005143d)
2014. szept. 20. 18:12

Ugyanez volt nálunk is, csak én azt mondtam; mostantól te főzöl!

Már 14 éve így van, örömmel teszi.

mi házasok vagyunk, régóta, mindketten szűz jegyűek, de úgy látszik, én vagyok az erősebb , mert át tudtam ( örömmel ) engedni neki ezt. DDD

2011. nov. 3. 09:26
eltem szuz ferfuivel es igenis az agy nagyon fontos volt neki,a legborzasztobb az volt benne,hogy nagyon kritizalt....addig mig egyszer ra nem zartam a konyha ajtot es ha te jobban tudsz fozni,mint en aki 20 eve foz.......soha tobbet nem kritizalt,jo lecke volt neki.ne hagyd,hogy vki kritizaljon vagy elnyomjon.legyel onmagad.
12. Szilvamama (válaszként erre: 11. - 76cc21754a)
2011. márc. 18. 11:41
Eddig egyetlen szűz jegyű pasival találkoztam, aki érdekelt volna, de egyszerűen nem sikerült áttörnöm a csigaházán ... Beszélgetni lehetett vele, de közeledni nem közeledett, és nem reagált az én jeleimre sem. Ha elolvasok egy szűz jellemzést, olyan, mintha róla írták volna :(
2011. márc. 17. 21:59

Milyenek a szűz férfiak?

Főként a szerelemben? :)

Nem olyan hűvösek és ridegek, mint amilyennek tűnnek?

2010. júl. 16. 13:29
magyarázni szeret azt elfogadom, de tökéletesen tud alkalmazkodni a párjához ö szüz, akkor ezek szerint tisztelet a kivételnek? 5 éve vagyunk együtt minden nap meglep valamivel, igaz én bika vagyok és nem minden bika egyforma ugy és lehet nem minden szüz egyforma de akik a közelembe vannak szüz párok igaz vagy oroszlánnal stb mind példás család és ez lehet szüz lány vagy pasiba
9. 0f5b7c7429 (válaszként erre: 6. - Ani2)
2010. júl. 16. 12:04

Isten hozott a klubban!

Nálam is hasonló a hejzet. Mindent meg akarnak magyarázni, legfőbbképpen azt, amihez nem is értenek, csak olvasták, halloták valakitől.

Nincs számukra olyan családtag, akinek a segítségét elfogadnák. Inkább ÉN csinálom; Majd ÉN megmutatom...

Hosszútávon teszik tönkre a nőpartnerük életét.

Láttam a szüleimnél: Szűz - Bak

8. linus79 (válaszként erre: 6. - Ani2)
2010. júl. 16. 11:55
én akiket ismertem szüz jegyüeket mindnek jo a kapcsolata,mennyi idösek a szüzek?
7. roberta27 (válaszként erre: 5. - Bebe83)
2010. júl. 16. 11:42
Te milyen jegyben szűlettél?
6. Ani2
2010. júl. 16. 11:00
A szűz romantikus??? 3 szűz van a családban, de elviselhetetlenek, makacs, önfejű mind! Semmi jót nem tudok "szűz" jegyről mondani!
5. Bebe83 (válaszként erre: 2. - Bosziii)
2010. júl. 16. 10:59

Sziasztok!


Az en parom szuz es mintha ot irtad volna le teljesen illik ra a leiras. Huseges tipus es jo tars az eletben!

4. alma10 (válaszként erre: 3. - Linus79)
2010. júl. 16. 08:34
Köszi, én a bak jegyében születtem, állítólag ez a két jegy nagyon illik egymáshoz.
3. linus79 (válaszként erre: 1. - Roberta27)
2010. júl. 16. 08:16
párom sillag jegye szüz ö hoditott , nagyon jo csillag jegy romantikus,kicsit féltékeny fajta ha szereti ha dicsérik,ha megakarod hoditani saját magad add sok sikert hozzá jo választás lesz
2010. júl. 16. 08:14

A Szűz férfi érzelmi élete


A Szűz férfi számára a nő azt a nagy érdekességet jelenti, melyet mindig érdemes tanulmányoznia. A Szex nem túl fontos számára, de ha már addig jutott, feltétlenül boldoggá akarja tenni a partnerét. De a Szűz férfi sosem kezdeményez, hagyja, hogy őt válassza ki valaki. és ha az jó megjelenésű és értelmes is, nyert ügye van. Nagyon fontos, hogy a választotta mindig pontos legyen és sose keveredjen más kalandba. Nem tűri a közönségességet, ezért mindent jó előre tanulmányoz, nehogy ilyesmi előforduljon. Félénksége gátolja, hogy bókolgasson, de értelme révén hamar kitalálja mit vár el tőle a partnere. Bár elfogadja a rámenős nőket, az esztétikum intim kapcsolatukban sem veszhet el.

2010. júl. 16. 08:12
Hogyan, mivel lehet egy szűz jegyű pasit meghódítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook