Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sóstó fórum

Sóstó (beszélgetős fórum)


2010. júl. 16. 14:40

Lehet csónakázni si a tavon, valamint a rendes medencés strandon kívül van a tavon is egy, bár kis gyerekekkel nem hiszem, hogy ezt választanátok. Van egy kis sziget is a sóstó közepén.


Vannak üdülők is, amiket bérelhettek, de a svájci lak is nagyon szép helyen van, közvetlenül a fürdőház mellett. A fősuli botanikus kertje sem rossz, fillérekbe kerül a belépő és nagyon sok szép és különleges növény van ott. Most volt valami rendkívüli éjszakai nyitvatartás is, mert virágzott valami növény, ami nagyon ritkán csinál ilyet és csak 2 napig.


Ha nagyon unatkoztok, akkor akár tokajba is át lehet menni, egy fél óra az út. Vagy naményba, bár az egy kicsit messzebb van. Ott is van csúszda a strandon és fóka show is.

13. zretyi
2010. júl. 16. 14:27
Hát tényleg jónak igérkezik. Mi úgy gndoltuk három napra mennénk és akkor kényelmesen végignézhetünk mindent. Köszönöm a tanácsokat!!!
12. Szkatica30 (válaszként erre: 10. - Bun Csilla)
2010. júl. 15. 20:49
Mindent végigjártatok?
11. pierrett (válaszként erre: 8. - Szkatica30)
2010. júl. 15. 20:47
lehet üdülési csekkel fizetni, ha van
2010. júl. 15. 20:44

Mi kétszer voltunk az idén! Májusban és júniusban 2.5 éves ikerlányaimmal és a 10 éves nagylánnyal! Imádták, és jól érezték magukat! Épp ezért voltunk már kétszer is mert élvezték!

Mellette van játszótér is!

2010. júl. 15. 20:40
Engem állás érdekelne a Sóstón.. Olyat nem tudtok?? :) (DE Nyíregyháza egyéb területe sem lenne érdektelen...)
2010. júl. 15. 20:40

A nyíregyházi állatpark valóban csodálatos,de egy három éves gyereknek szerintem túl nagy falat az egész.

A belépő brutál!

3 éves kor alatt 100 Ft

Családi jegy(2 felnőtt+2 gyerek)7200 Ft

-II- (2 felnőtt+3 gyerek)8400 Ft

És ennyiért még csak bementél.

2010. júl. 15. 20:39

Ocenárium... az Állatparkon belül van, és utána még lehet egy jó nagyot sétálni a parkban. Tényleg több órás program. Benn tudtok ebédelni is, és fagyizni, van egy-két stand is.


Az egész Sóstó szép. Nekünk ott készültek az esküvői fotóink. Apropó, szombatonként szép menyasszonyokat és vőlegényeket láthattok ott, pláne a Székelykapu környékén. Bár a gyerkőcöket biztos nem köti le.


És voltam én is az élményfürdőben. Szerintem megéri.


Van az erdőben erdei tornapálya és játszótér is. Ha arra járunk, mindig elsétálunk oda. Kár, hogy még mostanság csak látogatóba járunk. :(

6. pierrett (válaszként erre: 5. - Pierrett)
2010. júl. 15. 20:30
a városháza előtti téren lehet galambokat kergetni, mindig sok gyerek van kinn.
2010. júl. 15. 20:29

Szia

Nyíregyházán nézzétek meg a vadasparkot (inkább lassan állatkert). van honlapjuk is.

Mellette van egy strand is több gyerekmedencével.

Sóstón van még a múzeumfalu, amit érdemes megnézni.

A tó körül is lehet sétálni, nagyon szép. A tavon is van egy másik fürdőhely.

Nyíregyháza belvárosa is szép, lehet sétálni, fagyizni.

2010. júl. 15. 20:22
Nyíregyháza Sóstó a pontosság kedvéért!
2010. júl. 15. 20:20

Szia!


Nekem Nyíregyházán volt barátom. Nagyon sokat voltunk a Sóstói vadasparkba. Nagyon szép és sokféle állat megtalálható ott. Az majdnem 1 napos program. Aztán ott van az élményfürdő, a tó... Érdemes elmenni Nyíregyházára is a sétálóutcát megnézni...

2010. júl. 15. 20:19

Nyíregyháza Sóstó vagy Balatonszabadi Sóstó?

Nem mindegy!

2010. júl. 15. 20:18

Azok hozzászólását várom elsősorban akik már voltak ezen a környéken.

Szállás érdekelne megfizethető áron két gyerekkel(3,5 és 6,5). Mi az amit érdemes megnézni szóval tapasztalatokat várok. Meg persze jó tanácsokat és minden hasonlót. Először is köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook