Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tesco-ban, Auchanban lehet jó fürdőrucikat venni? fórum

Tesco-ban, Auchanban lehet jó fürdőrucikat venni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 23. 10:43
Erre 1 szóval lehet válaszolni: NEM!!!
10. Buksi13 (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2010. júl. 16. 10:19
Hát biztos másik Auchanban voltál. :) Mi a Szigetszentmiklósiba, ott semmi nem volt, vagyis ami volt, az is nagyon gáz.
2010. júl. 15. 15:26
Szerintem a Tescoban nagyon jókat lehet találni (pláne az F&F-esek jók), ráadásul most akciós is, én 1100-ért vettem egy csíkosat. Az Auchanban szerintem bénák vannak, kicsit gagyik! Egy drágább fürdőruha sem húzza tovább, mint ezek. Én pl a sport fürdőruháimat is ott veszem, és semmivel sem árt neki jobban a klóros víz és a szauna, mint a speedosnak vagy az arénásnak!
2010. júl. 15. 15:21
Rengeteg fürdőruci van mindkettőben. Csak lehet valki nem talál olyat ami neki tetszik. De tényleg sok van, úgyhogy megnézni megéri. Az élettartam viszont tényleg egynyári! :)
2010. júl. 15. 15:14
Szerintem igen - mindkettőben akciósak már.
6. Jéghegy (válaszként erre: 5. - Hexike)
2010. júl. 15. 15:13

Van olyan is, ami nem szivacsos? Mármint a cickó rész?:)


Egyébként tényleg nem nagy életűek ezek a fürdőrucik, de az áruk egy nyarat megér:D

5. Hexike (válaszként erre: 1. - Panka78)
2010. júl. 15. 15:11
Én most pár napja vettem egy fürdőrucit a tescoban. Eddig bevált... de sztem az ilyen fürdőrucik nem nagy életűek... max. egy nyarat birnak ki utána kifakulnak... vögele-ben vettem egyet tavaly....és kifakult...ennyit erről... Ha igazán jó fürdőrucit szeretnél, akkor azt sportboltban kell venni, ott több évet is kibirnak... :D :D tapasztalat. :)
4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Buksi13)
2010. júl. 15. 15:10
Az meg, hogy lehet..?? én szombaton voltam az Auchan-ba, de lépni nem lehetett a fürdőruháktól.. a bejárattól a sporosztályig csak az volt kiaggatva.
2010. júl. 15. 15:08
Mármint választék v. semmi?:)
2010. júl. 15. 15:07
Hát, mi most néztük meg mindekettőt. A lányom keresett bikinit, de egyikben sem volt semmi.
2010. júl. 15. 15:06
Tesco-ban, Auchanban lehet jó fürdőrucikat venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook