Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata a PointClub-ról? fórum

Van valakinek tapasztalata a PointClub-ról? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 19. 13:39

Sziasztok!

Ez a pointclub egy nagyon jó dolog, én nagyon bizom benne, várom a fizetésemet.

nem tudja valaki hogy hányadik regisztrált tagnál tartanak? előre is köszönöm

13. Ídi72 (válaszként erre: 12. - Fe1fe85329)
2010. nov. 26. 07:44

Rendben! Ez a te döntésed!

Ez a program csak segítség!

Bármikor lehet csatlakozni!


Szép napot!

12. fe1fe85329 (válaszként erre: 11. - Ídi72)
2010. nov. 25. 23:12

hát nem tudom...


Én egy magyar termelő vagyok magyar embereknek árulom a termékeimet a saját kezemből...nekem ez így jó a vevőimnek jó..és ez azt hiszem így is marad....

Üdv:R.

11. Ídi72 (válaszként erre: 9. - Fe1fe85329)
2010. nov. 25. 17:35

Szia!


Téged, lehet hogy olyan tájékoztatott aki nem volt teljesen tisztában a dologgal szerintem!

Lesz PoitClub áruház, amiben kb 80km-es körzetben lévő termelőktől vásárolt (normál áron átvett) MAGYAR termékeket fognak árulni, ahová bárki bemehet, ki lesz téve a FT értéke, és a pont értéke is, hiszen a kártyán lévő pontokkal is vásárolhatsz!Ja és egészségház is lesz ezekkel egybe építve! Szóval jó lesz! Sajnos lassan megy, mint mondtam nagy a bürokrácia, és ők MINDENT csak hivatalosan akarnak működtetni! Itt nem lesz semmi mutyizás, meg zsebből zsebbe dolog! Végre! Érdemes látogatni a honlapot! Most már lehet rendelni az újságot is! Nagyon színvonalas, persze az ára is olyan, de kapunk érte 2pontot, vagyis indul egy új mátrixom! Olyan lehetőség is van a pontgyüjtésre, hogy beírsz egy cikket, egy történetet, egy receptet, vagy valami érdekességet, ha tetszik nekik beleteszik az újságba, és ott a 2pont!!!

Rengeteg lehetőség van benne! Magyarok találták ki Magyaroknak, innen indul ki, és mindenki hozzánk csatlakozik, mindenki segít mindenki, ezért van az, hogy az én egyik mátrixomban Szlovákok vannak, a másikban Románok.. Az én ID számom is másokat segít, hogy minnél hamarabb, fussunk ki! Ha üzleted van? 1 éves reklám, aki tag keresi azokat a helyeket ahol használhatja a kártyáját! Naná, hogy oda megyek ahol kedvezmény kapok! Ráadásul házhoz jönnek a leendő tagok!

pl:

- Margit néni, mindig ide jár hozzám, és én szeretnék magának kedvezmény adni!

- Igen?

-Igen, kitöltünk egy ürlapot 1550 Ft a tagsági díj, mert ön nyugdíjas, megkapja a kártyáját, és máris adom Önnek a kedvezményt!


1550Ft-ot 2-3 vásárlás után a kedvezmény miatt vissza is kapja! Nyugodj meg Ő ajánlani fogja!

Oké, hogy kiadod a kedvezményt, és esetleg kevesebb lesz az árrésed, de több vevőd lesz!

Ami azt jelenti, hogy " Sok kicsi, sokra megy", vagy "Inkább a sűrű Fillér, mint a kevés Forint"


Nézd át újra! Gondold át újra! Mit veszítesz?

3100Ft-ot? Hányszor költjük el ezt az összeget hülyeségekre, haszontalan dolgokra?


Azért is ajánlom, mert engem ez a rendszer húzott ki a sz.rból! Sokat köszönhetek neki!

Szerencsés vagyok, hogy még az elején csatlakoztam, és türelmesen vártam!

:-)

10. Ídi72
2010. nov. 25. 16:50

Pedig az van, ha MIP vezető akarsz lenni!

Én úgy tudom, de ha vltoztattak rajta, az csak pozitívum! Most gyorsan elolvastam az ÁSZF-et és ott csak a 15 000 Ft MIP tagsági befizetését írják feltételnek! De eddig kellett a 100ezer is...

Utánna kell járnom.. :-)

9. fe1fe85329 (válaszként erre: 8. - Ídi72)
2010. nov. 25. 14:33
Nálunk nem volt szó 100ezres kaucióról...
2010. nov. 25. 13:50

Sziasztok!


Én tagja vagyok a klubnak, ami egy nagyon jó dolog!

1 éves tagsági díj: 3100 Ft magánszemélynek, 1550 Ft nyugdíjasnak, és diáknak!


1milliót csak az keres, aki az MIP vezetői posztra hajt!


A lényeg! Nem kötelező semmi sem, mert ha tag vagy és nem hozol senkit, akkor is jól jársz, mert ha kedvezménytadó partnernél vásárolsz, olcsóbban jutsz hozzá bármihez!

Viszont, ha keresni akarsz, akkor a cég csak annyit kér, hogy hozz 2 embert, és havonta légy aktív! Az aktivitás, pedig annyit jelent, hogy használod a rendszert! Tehát a clubbon belül intézed a vásárlásokat, és nem a multiknál, akik kiviszik a lóvét az országból! Tudom, hogy drágábbak a termékek, de minden vásárláskor kapsz 2 pontot, vagyis egy pozíciót a mátrixban. Tehát egyre több mátrixod generálódik, és töltődik fel!

Kifutásonként fizet! Sajnos a Magyar bürokrácia miatt késtek a kifizetések, de örömmel jelentem be, hogy november 18.-ától elindultak a kifutások!!! Tehát fizetnek! Aki MIP vezető, azoknak is november végéig kifizetnek mindent!!!!

Menjetek fel a honlapra, és nézzétek meg még egyszer! 3100ft sorsáról, meg könnyen lehet dönteni!

Ja! A 100ezret csak annak kell kaukcióként letenni, aki MIP vezető akar lenni!!!!


Mindenkinek ajánlom! Nem MLM rendszer!!! Nem kell senkinek semmit eladni! Ez egy gazdaságot újraindító program, és arra ösztönöz mindenkit, hogy segítsünk egymásnak! Mert csak összefogással jutunk előrébb!


Ui: Sajnos vannak olyanok a rendszerben, akik erőszakos MLM módszerrel próbálják az embereket meggyőzni! Sajnálom... :-(

7. fe1fe85329 (válaszként erre: 6. - Misz)
2010. okt. 1. 11:25
Hát én sem...a bolthálozatukból egyenlőre még nem látni semmit....
6. misz (válaszként erre: 5. - Fe1fe85329)
2010. szept. 30. 16:48
Nekem ez nagyon zavaros. Végül nem foglalkoztam az egésszel.
2010. szept. 28. 14:42
Sziasztok nekem is volt hozzá"szerencsém" a nyáron..nekem az nagyon nemtetszett hogy egyenesen a képembe mondták ha nem lépek be hülye vagyok...na persze...nekem azért ilyen befizetős dolgot nem mondtak hanem klubtagságit kell váltsak valami 3900ft ért meg ha akarom a gazdaságunkat reklámozzák a honlapjukon kb a 10. oldalon....igértek valami bolthálózatot hogy bevihetem a termékeimet meg ilyesmik de persze a webáruházukból vásároljak....
4. misz (válaszként erre: 3. - Vica1975)
2010. aug. 31. 22:43
Én sem értem teljesen. És ez a havi 1 millió túl szép, hogy igaz legyen. Nektek mondták, hogy az elején be kell fizetni 100 ezer Ft-ot?
3. Vica1975 (válaszként erre: 2. - Misz)
2010. aug. 30. 22:04

én is ma voltam egy ilyen előadáson, nem igazán értem... ha nem vásárolok pomtom se lesz, 10e ft 1 pont tehát nagyon sokszor 10e az a 8900pont ami az 1560euro....

ha vizek 2 ember ok, de mi van ha ők nem visznek??? megállt a mátrixom?

2. misz
2010. júl. 15. 14:49

Egy barátnőm beszélt róla, de túl szépnek érzem, hogy igaz legyen.


Valaki tud személyes tapasztalatot mondani ezzel a rendszerrel kapcsolatban?


Előre is köszönöm. :)

1. misz
2010. júl. 15. 14:47
Van valakinek tapasztalata a PointClub-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook