Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptop felmelegedés fórum

Laptop felmelegedés (beszélgetős fórum)


2010. júl. 19. 10:04

na akkor hazamegyek a melóból és szétszedem :D

szerintetek menni fog?!

2010. júl. 16. 17:10
A kipucolás sosem árt! Én sem tudtam mi a francért melegszik a gépen egy idő után. Vettem hozzá hűtőt meg mindent és egyszerűen akkor is melegedett iszonyúan. Egyszer a barátom szétszedte,h nem lehet-e a kosz miatt... Akkora pormacskát szedett ki belőle,h csodálom,h még működött. Azóta rendszeresen megnézni és ha ezt előbb tudom nem vettem volna hűtőt alá 7ezerért. Már nem is kell..
2010. júl. 15. 22:31
Nekem egy órával ezelőtt lett tele cipőm velük, kettő van, az enyém egy régi pipi de az új se kutya ám! Még ha melegedett volna! Egyik sem engedte megát bekapcsolni, síkra meghülyültek! Az öreg Comp.. engedte magát de hülyeségeket számlált, az új meg válogat még melyik konnektort szeresse! Hát még ilyet nem láttam!!!
16. d879a0c5b4 (válaszként erre: 13. - Ancika22)
2010. júl. 15. 22:23
Informatikai boltokban biztos van, nálunk a 400 milis valami 1000 ft körül van
15. Fedo (válaszként erre: 14. - 484b000711)
2010. júl. 15. 21:41
enyém is
2010. júl. 15. 21:37
Kapcsolom is ki gyorsan mert nagyon meleg.
2010. júl. 15. 18:20

köszi mindenkinek!

az tuti, hogy veszek ilyen sűrített levegős izét, bár ezt nem tudom, hogy hol lehet kapni. valaki esetleg?!

meg az is tuti, hogy ilyen lapitopi emelőt is veszek, tök jó.

2010. júl. 15. 16:50
Laptopállványom nincs, asztalon van. Néha megemelem az elejét hogy jobban szellőzzön az alja.
11. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 15. 15:27

Szia!

A laptop bizonyos melegedése természetes, mivel be van kapcsolva. Az enyém szinte egész nap megy, most sem melegebb, mint amikor 15 fok van.

Ha túlmelegszik annak egyik oka lehet, hogy a processzor ventillátorja nem megfelelően működik. Ezt érdemes megnézetni.

De mivel az asztalon van, nem is tud eléggé szellőzni. Számítástechnikai boltban lehet kapni műanyag laptopállványt,két éve 2500 ft-ért vettem. Az enyém azon van, + vettem egy külön billentyűzetet (egyszerűen össze lehet kötni a laptoppal) és azon gépelek.

A sűrített levegő a billentyűzet tisztítására is jó, de ha szét tudod szedni a gépet, leginkább az alkatrészek vagy a belső részek pormentesítését oldd meg.

2010. júl. 15. 13:59

az enyém is melegszik,most ebben a hőségben pláne és napi 10-12 órát be van kapcsolva. ilyen nagy igénybevétel mellett az alaplap is kiéghet.

Vettem egy ilyet:


[link]


tökéletes, nem mondom ,hogy nem melegszik,de nem nagyon meleg és pláne nem forró.

9. ancika22 (válaszként erre: 5. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 15. 13:46

a levegő ami kijön, az nem meleg, inkább langyos, de nem is hideg. tehát ilyen langyoskás.

a billentyű nem égetően meleg, de mondjuk, pl ha kint hagyok a tűző napon egy muanyagflakont 1óráig, és utána megfogom, kb olyan meleg.

akkor ez nem baj, ha ilyen meleg? tavaly nem volt sztem ilyen meleg :D

de majd megnézem ezt a szétszerelgetős flakon os izét amivel bele kell fújni. ilyet hol lehet venni?ezt a sűrítettlevegős izét?

2010. júl. 15. 13:45
attól melegedik,hogy valami olyant nézel netten vagy olyan programot használsz ami nagyon meg terheli a processzort.s attól melegedik.
2010. júl. 15. 13:43
Szia, kicsi bennük a ventillátor, és főleg nyáron, amikor amúgy is magas a hőmérséklet nem tud annyi hőt elvezetni amennyit kellene. Ezért melegszik fel annyira, és olyan hamar. Lehet kapni hűtő-állványokat, olyan 6000-7000ft kb. Amíg nem kapcsol ki a túlmelegedés miatt, addig ez nem baj.
2010. júl. 15. 13:42
SZIASZTOK NEKEM IS BEMELEGSZIK,VOLT HOGY KI IS KAPCSOLT MÁR.
2010. júl. 15. 13:42
Tegye a kezét oda, ahol a hűtőventillátor van, és érezze, hogy nagyon meleg-e a levegő, ami kijön. Mennyire meleg a billentyű? Valamihez hasonlítsa: mint a szabadban, tűző napra kitett fémtárgy?
2010. júl. 15. 13:42
Az enyém már régóta melegszik nagyon hamar a bekapcsolás után.
2010. júl. 15. 13:42

Lehet venni spray-flakon formájú (:D) sűrített levegőt, azzal lehet pucolni pl. a billentyűzetet, ill. kis csavarhúzóval ki tudod szedni a hátulján a csavarokat, ha leemeled az alját, látni fogod a ventillátort, azt fújd ki.

Egyébként nyári meleg miatt is könnyebben melegedhet.

2010. júl. 15. 13:38
az enyém is felmelegedik, pedig alig fél éves. szerintem ettől a melegtől, télen nem volt ennyire meleg. tegyél alá valamit, h a szellőző nyílás szabadon legyen, lehet kapni kifejezetten laptop emelőket, de nekem egy vastagabb könyv is megteszi :D
2010. júl. 15. 13:31

MItől melegedik fel a laptopom?!

nem takarón van, nem a ruháimon, megy normálisan az a hűtőizé, mégis a billentyűje 1 óra után tök meleg. ki kellene takaríttatni?! mennyibe kerul az kb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook