Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire van hatással a reklám? fórum

Mennyire van hatással a reklám? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 15. 16:03

Hogy ki fizeti ki a reklámköltséget a bankoknál ?

Hát MI ! Te és én meg ő, és a többi ügyfél, csak ez nincs feltüntetve. Bizony !

18. gota
2010. júl. 14. 15:16

Most őszintén: szerintetek ki fizeti ki a reklámkölstégeket?

Pl. mondjuk a bankoknál. Ha egyenként végigjárod az összes bankot, kiderül, hogy nem is a legtöbbet reklámozott a legjobb...

2010. júl. 14. 14:40
jo van egy két dolog ami jo csa sok reklám tulzásba viszi edzenek hogy szép pocijuk legyen megveszik és érdekes mért mindig ojanokkal reklámoznak akiken nincs háj ismim vett amit a derékra lehet tenni és állitolag kocka hasa lesz jo de mikor? 1 éve vette és használja szegénykém mindennap igaz a kaját jol össze rázza benne de ennyi
2010. júl. 14. 14:29
Vannak olyan reklámok amikről lerí hogy semmi nem igaz belőle. Én azért nem veszek olyan dolgot amit reklámoznak, mert lehet hogy jó de a reklámköltség rápakolása miatt 2x annyi mint más nem reklámozott dolog.Ami ugyanúgy jó. Egy dolgot viszont kipróbáltam, az a Cilit Bang mert akcióban volt és nyerni is lehetett. Na az kiváló. Ott nem hazudtak a reklámok, tényleg mindent leszed.
15. linus79 (válaszként erre: 13. - C42aaaac41)
2010. júl. 14. 14:18
épp azért is irtam elöbb hogy régebben nem volt igy a pöttyös az tényleg pöttyös volt és finom a sanpon tényleg ojan volt, pl árba se szokott annyi lenni mint amit a reklámba igérnek
2010. júl. 14. 14:18
Vásárlási tapasztalataim alapján: ezek a legdrágábbak és nagyon sok túlzás van bennük. Legtöbbször nincsenek köszönőviszonyban a valósággal.
2010. júl. 14. 14:15
oké,hogy a reklámok sokszor túlzóak,de ha nem lennének,akkor azt sem tudnánk némely termékről,hogy mire való,vagy hogy egyáltalán létezik.
12. linus79 (válaszként erre: 9. - Gota)
2010. júl. 14. 14:14
régebben más volt most annyi féle fajta reklám van és csak az bosszant hogy 3 éves kislányomnak magyarázzam meg hogy mért nem azt csinálja az a baba amit a tvben láttott
11. katus3 (válaszként erre: 8. - Linus79)
2010. júl. 14. 14:14
Főleg Karácsony előtt az egyik gyerekcsatornán! Szörnyű,ami ment! Több volt a reklám,mint a mese! Ilyen baba,olyan gyöngy,csodaautó,stb...
10. gota
2010. júl. 14. 14:12
Én ezért látom/gondolom úgy, hoyg lassan leáldoz az ideje a hagyományos reklámoknak...
9. gota
2010. júl. 14. 14:11
Hát éppen ez az! Egyébként én biztosan meg is büntetném őket, amiért becsapják az embert! A kedvencem az az újsághirdetés, ami egy szempillaspirált reklámoz, és látszik, hogy műszempilla! És ezek a reklámcégek működhetnek!
2010. júl. 14. 14:10
épp ez az és elfigyeltem nekem és a család gyerek tagjaira igen is hat mert neki olyan baba kell mert ezt tud azt tud de azt hogy valoban tudja-e csak akkor lássuk mikor több ezer ft-ot kiadunk és ithon mikor megkapja a kicsi csalodik mert a tévébe mindent csinált
7. gota (válaszként erre: 6. - Szilvamama)
2010. júl. 14. 14:08
Nem tudom, én azt látom, hogy a legtöbben már nem hiszünk a reklámoknak. Talán ez a fórum is ezért jött létre. :) És ahogy Te is írtad, már te sem hiszel nekik...
2010. júl. 14. 14:07
Én vettem már meg a reklám hatására dolgokat, pont a folteltávolítás és a korpás haj, na meg a zsíros bőr miatt :) Szerintem nincs ember, akire nem hatnak a reklámok, legyen az bármilyen formában.
5. gota
2010. júl. 14. 14:06
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én úgy látom, hogy a hagyományos reklámstratégiák (pl óriásplakát, TV reklám, stb) kezd idejét múlttá válni... Mintha egyre kevésbé lennénk rá fogékonyak, nem?
4. zitu79 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2010. júl. 14. 14:05
szia én reklám függö vagyok ahogy párom mondja hisz ha valamit meglátok mint a szarka rohanok hogy nekem is legyen ojan amit reklámoznak
3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2010. júl. 14. 14:03

nem vásárolok a reklámok miatt.

Sőt olyannyira idegesítenek, hogy a tv-t, rádiót is kikapcsolom amíg reklám van.Undorító agymosás:(

2010. júl. 14. 14:03

Nem, soha.

Nem szoktam reklámokat se nézni, mert nagy átverés az egész.

2010. júl. 14. 14:02
szoval erre arra akarok kijukadni hogy sok ismimet látom ha valamit meglátnak a reklámokban rohannak a boltokba hogy megvehessék,vettem egy párszor reklám alapján én is de amit ott igértek a felese jött be,pl haja erös csillogo:-na minden volt a hajam csak erös nem mivel elkezdett töredezni, kiviszi a foltokat:- lehet kiviszi ha még 1-2 napig 5-6 szerrel áztatom, ja és ettöl biztos fogyni fog:- naná megláttam az árat az biztos fogyok meert akkor nem lesz pénz kajára, egyik ismim megvette és duplájára hizott hormonzavart okozott , szoval mennyire van ereje a reklámoknak? mert a kicsikre nagyhatással van föleg a játék reklámok, te vásárolsz csupán azért mert a reklámba ezt azt igértek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook