Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy ne égjek le? fórum

Mit tegyek, hogy ne égjek le? (beszélgetős fórum)


11. ina87
2016. szept. 8. 17:10
ne menj a napra ill olyan faktorú naptejet használj ami megfelelő számodra
2016. máj. 4. 11:14
"oltozz be".na komolyan.hosszu ujju bluz/feher persze,kalap,napszemuveg.........
2016. ápr. 26. 05:02
ne menj napra
8. globus (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2016. ápr. 24. 09:37

Az egy dolog, hogy mit szeretsz, és mi az, ami káros a szervezetedre. Én is tudnám zabálni a csokit, szalonnát, fagyit, süteményt, de tudom, hogy megárt, visszafogom magam.

Varázsszó a mértékletesség.

2010. júl. 14. 15:29
Szerintem a titok csak a fokozatosságban rejlik. Az elején nagyon vigyázni kell, akkor tényleg csak 10-15 percet szabad a napon tölteni. Aztán után fél órát, egyet (persze bekenve), s ha az embernek már alakul a színe, akkor egyre többet. Nekem ez jött be, mert nekem is nagyon fehér bőröm van.
6. Cippora (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. júl. 14. 15:19

Talán ideje lenne megfontolni,mennyit is ér a napozás...mert ha állandóan le égsz,az nem vezet jóra (és akkor még finoman fogalmazok)


Én napallergiás vagyok,50-es fényvédő mellett sem megyek ki a tűző napra,mert úgy is leégek,és mégis teljes életet élek :)

2010. júl. 14. 14:01

én 50+ használok

én is hamar leégek

és nekem az arcom egy baleset sirán megégett így kennem kell nagyon vele, hogy nehogy foltosodjon

eddig minden oké

2010. júl. 14. 13:47
Szerintem add fel. Bocsi, nem lehet mit csinálni. Én legutóbbi leégésemkor, 10 percenként kentem magam, és hanyatt feküdtem. Erre leégett a hátam. Legjobb ha 11 és 3 között nem mész napra (vízbe sem), akkor annyira nem tudsz súlyos égést kapni. Talán.
2010. júl. 14. 13:05
Tudni kell, hogy hol a határ :( Én nagyon hamar napszúrást kapok, így én sem lehetek annyit a vízben/napon, amennyit szeretnék.
2010. júl. 14. 12:59
van a Garniernek egy jo napozas utani kreme, en azt hasznaltam, hamar elmulasztotta, s nem faj. Sajnos en is ez a nagyon hamar leegos ember vagyok, pedig eleg gyakran kenegetem magam naptejjel, s nem vagyok kint a napon sokat :(
2010. júl. 14. 12:57

nagyon szeretek a családommal strandolni és egész nap a vízben lenni.De sajnos elrontja a strandolásomat a nagyon leégős bőröm.probáltam már 40-es faktoru naptejet.probáltam szolizni előtte de ott is leégek és ha össze szedek végre egy kis színt ha ki megyek a napra megint leégek.

esetleg van valaki aki tud leégés ellen valami praktikát?

tegnap du.strandoltunk.ma ülünk a lakásban mert úgy leégtem hogy nem tudok napra menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook