Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretitek még Pataki Attilát és a zenéjét? fórum

Szeretitek még Pataki Attilát és a zenéjét? (beszélgetős fórum)


19. vacsa
2014. jún. 15. 20:53
Nem
2014. jún. 15. 20:51
régi EDDA Műves vagyok - jelenleg nem tudom hogy áll a fronton :(
2011. nov. 23. 23:28
hogyne, házibulikon mindig jókat röhögünk rajta.
2011. nov. 23. 23:20
az eredeti Patakit csipáztam de ezt a madarat akit az Ufók visszahoztak ezt nem...
15. ab4b6bc17d (válaszként erre: 14. - 78c0bbf1e6)
2010. júl. 16. 13:49
A legtöbben szerettük, azonban Patakit is elkapta néhány éve a kivagyokmivagyiság... most már unszimpi a viselkedése, a személyisége.
2010. júl. 15. 12:32
a régi Edda gyerekkoromban nagyon bejött...
13. ab4b6bc17d (válaszként erre: 12. - 9fbfbb9603)
2010. júl. 15. 12:11
Potom 5000 ft. egy ilyen könyv.
2010. júl. 14. 12:29
Én imádom Attilát, márciusban voltam egy koncertjén. Sikerült azok között a szerencsések között lennem, akik kaptam Attilától személyesen életrajzi könyvet. Két nap alatt kiolvastam. Nagyon jó volt, ajánlom mindenkinek.
2010. júl. 14. 12:14
A régi Eddát szerettem, a Patakit mindig is utáltam. Egy nagyképű köcsögnek tartom. Ez a video meg egyszerűen felháborító. Oké, hogy senki nem szeretné, ha megdobálnák paradicsommal, az is oké, hogy senki nem dícsérné meg a dobálót. De a Pataki egy "celeb" vagy mi a tököm, nem? És egy ilyennek úgy gondolom moderálnia kéne magát az emberek, és legfőképpen a rajongói előtt, akik felnéznek rá.
2010. júl. 14. 11:29
Csodálom,hogy még nem vonták össze az én tegnap indított fórumommal:).....
2010. júl. 14. 11:13
A zenéjét igen
2010. júl. 14. 10:29
Én 26 vagyok, még gyerek voltam, amikor nagyon futott velük a szekér. Most is nagyon szeretem őket (az új dalaikat kevésbé, azokat nem is nagyon ismerem), koncertjükön is voltam már,és fantasztikus volt a hangulat.Pataki hangját nagyon szeretem, a hideg is kiráz néha tőle,ő tényleg erre a pályára született.A videót ma reggel láttam..Most mit mondjak rá?...Attól, hogy énekes, még ember is.Ha engem megdobna valaki paradicsommal, sanszos, hogy én se hagynám szó nélkül a dolgot,bár azzal egyetértek,hogy neki annál a "Gyere fel a színpadra,játsszuk le!" mondatnál kellett volna megállnia,és nem tovább menni.A magánélete nem érdekel,ő is ember,lehet szerelmes,válhat,mint mindenki más.
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Kmeli)
2010. júl. 14. 10:27

Keresd a Youtube-on! :)Még a "patkány" megszólítás hagyján, de amit az anyjának üzen és még el is mutogatja, hát az nagyon durva! Undorító, nagyon rossz fényt vet rá.

Meg is érdemelte azt a paradicsomot!

6. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Árnyjáték)
2010. júl. 14. 10:25

:) Én is ezt érzem és így vagyok vele, biztos, hogy régen sem volt szent, de a mostani... hát, gondolom a fejébe szállt a dicsőség - szerintem ez a legrosszabb egy emberben, hogy nem veszi észre, hogy más is van rajta kívül és nagyon elsszáll magától.

Egyébként a hangja nem nagy szám, a régi dalai viszont szívhez szólóak voltak.

5. last
2010. júl. 14. 09:26
Nem befolyásolják a történtek hogy szeretem a zenéjét.De mint emberről,megvan a véleményem...
2010. júl. 14. 09:22
Én csípem. Mi az a video???
2010. júl. 14. 08:56
Régen jó zenét csinált, sok számát szerettem, de az utóbbi évek nekem már csak egy szánalmas erőlködésnek, görcsölésnek tűnnek. És Patakyt pedig egy maníros, nagyképű, igazi kőbunkónak tartom...
2010. júl. 14. 08:11

Én láttam a videot,hát nagyon keményen beszólogat,csalódtam benne én is.

Viszont ez nem befolyásolja a zenéjét,nagyon szeretem,mindig is szerettem,bár az új dalait már nem követem.

Régen viszont sokszor menekültem a zenéjébe,néha úgy éreztem ezt nekem írta...ha padlón voltam elővettem és még jobban padlóra küldtem magam vele:)

2010. júl. 14. 08:07

Jónéhány éve - ugyan nem voltam a rajongója -, de szerettem a dalait (tulajdonképpen ma is meghallgatom és vele együtt énekelek, ha meghallom), de mint ember bizony nagyot csalódtam benne, először akkor, amikor (gondolom rátört a kapuzárási pánik és) a feleségét lecserélte egy fiatalabbra (bár a legújabb cikkből kiderül, hogy az új lány nem járt épp a legjobban, mert ordítozik és cudarul bánik vele... gondolom a hírnevének ára van), ill. most, amikor megdobták egy paradicsommal (nehéz neki elhinni, hogy már nem közönségkedvenc), borzasztó primitív módon mutogat és ordenáré hangon mondja a magáét a paradicsomdobálónak.... nagyon durva a video!

Láttátok? Mi a véleményetek a "munkásságáról", a "példamutatásáról"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook