Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Direkt csinálja, vagy csak bebeszélem magamnak? fórum

Direkt csinálja, vagy csak bebeszélem magamnak? (beszélgetős fórum)


24. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 23. - Bd37ba754f)
2010. júl. 15. 08:32
Az enyémen úgy van hogy belemegyek a telóm menüjébe,ott megkeresem a "Hívások" részt.Ezen belül "Általános beállítások", abban "Hívás elutasítása", és itt meg kiválasztom, kivel nem szeretnék beszélni.Nem tudom, mindegyik telefonon van-e, de én hálás vagyok érte :-).
23. bd37ba754f (válaszként erre: 19. - 7cdf5b0d96)
2010. júl. 14. 15:48
Ezt a technikát nekem is meg kéne tanulnom,főleg a rejtett számos hívásoknál,valakinek fél évente rájön a bolondja s hetekig hívogat,beleszólok csak fülel...bosszantó.Elárulod hogy lehet letiltatni?
2010. júl. 14. 15:39
ohh, ezt megtudnám csinálni, csak csinálni kell egy ilyen néma csengőhangot :)
21. MissRituska (válaszként erre: 7. - Db4f1eff6b)
2010. júl. 14. 15:38
Teljesen igy van.Noknel is van ilyen.
20. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 19. - 7cdf5b0d96)
2010. júl. 14. 15:32
*helyesbítés: amit nem hall az ember, az után NEM is kapkod
19. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 18. - B3e0b235ac)
2010. júl. 14. 15:31
Ha ilyenről hívnak, akkor nem csörög a telefonom,sőt, ki sem jelzi, hogy hívtak volna.De egyébként meg lehet tudni, mert a nem fogadott hívások között szerepel, hogy ez meg ez mikor keresett (akkor is,ha letiltottad).De nekem így sokkal könnyebb volt megállni, hogy ha hív, ne vegyem fel (mert ugye amit nem hall az ember, az után is kapkod :-) ). Annak, aki letiltott számról hív, foglaltat jelez folyamatosan a telefonom.
2010. júl. 14. 15:25
De ilyenkor egyáltalán nem látod, hogy hívott e az illető vagy csak nem csörög?
17. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 16. - B3e0b235ac)
2010. júl. 14. 15:16
Hidd el, én is csak mérgemben jöttem rá!:-)Az enyémen be lehet állítani, hogy minden hívást el akarok-e utasítani, vagy csak a telefonomban nem szereplő telefonszámokról jövő hívásokat, vagy a rejtett számként hívókkal nem szeretnék beszélgetni.Csodálatos a technika! :-D
2010. júl. 14. 15:12
Erről a telefonos dologról még nem hallottam. Huu hát én azt nem tudom, hogy a telefonom tud-e ilyet. De gondolom a szolgáltatónál biztos megtudják mondani
15. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 14. - B3e0b235ac)
2010. júl. 14. 14:59
Iwiwről lehet törölni (ha üzenget,le lehet tiltani). Telefonon (ha olyan a készüléked), be lehet állítani a számát elutasított hívásnak.Nekem ez bevált. Tényleg az a legjobb, ha nem látod, nem beszéltek,máshogy ennek nem lesz vége.Már ha tényleg véget akarsz neki vetni.
2010. júl. 14. 14:53
Itt felmerült olyan, hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot... Ezt mégis hogy? Az msn még nem gond, de ott a telefon az iwiw...
13. 021a029148 (válaszként erre: 11. - F36e266467)
2010. júl. 14. 07:18
Igen, szerintem is erről lehet szó. Legyezgeti a hiúságát az a tudat, hogy Neked bezzeg nincs senkid. És mindegy, hogy neki most van, Te legyél féltékeny, mert ő boldog, de ettől függetlenül kaparj egy kicsit utána.
12. b3e0b235ac (válaszként erre: 11. - F36e266467)
2010. júl. 14. 01:57

Én simán kinézem ezt belőle...

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát

11. f36e266467 (válaszként erre: 1. - B3e0b235ac)
2010. júl. 14. 01:23

Szerintem arról van szó, hogy nyerni akar. Ennyi.


Ha ő boldog és te nem, akkor nyert.


Gyerekes.


Neked ne legyen senkid soha többet, mert akkor királynak érezheti magát és mindig róla álmodozz, mert csak vele lehettél volna boldog.



Ha így lenne, akkor elhinné magáról, hogy nagy király.


Melegen tartja a dolgot veled, hogy ne legyen mással kapcsolatod, mert akkor borul az előbb leírt forgatókönyv.

2010. júl. 14. 01:19

Én, mint pasi azt mondom nektek, hogy ha a pasi akar valamit, akkor azon nem fog agyalni és kombinálgatni és próbálkozni.


Megteszi és kész.


Ha akar téged, akkor nem lesz számodra kétséges.


Ha kétséges, akkor nem akar eléggé.


Ennyi.


EZ a nagy titok :O)))

2010. júl. 14. 01:14

Igen, tudom is magamról, hogy hajlamos vagyok arra, hogy túl kombináljak mindent. :)

Az igazság az, hogy vele nem az érzelmekről szólt a dolog, inkább csak testiségekről...

Itt semmi olyasmiről nincs szó, hogy ő vagy én újra akarnák kezdeni bármit is. Illetve hát tesz rá utalásokat, de csak elméletben. Azt hiszem, hogy csak hallani akarja, hogy szeretném, mert jót tenne a lelkének vagy mit tudom én :)

Már próbáltam amúgy, hogy megszakítom vele a kapcsolatot (most legutóbb fél évig nem beszéltünk), de mindig csak kezdődik előről az egész

8. diegóóó (válaszként erre: 3. - Nedi)
2010. júl. 13. 23:01
Egyetértek.A nők tényleg túlbonyolítják a dolgokat.Szerintem a pasik ennél "egyszerűbbek".Biztos csak barátkozni akar.2,5 év azért elég sok idő ahhoz,hogy kiderüljön mégis téged akar.Én is beleestem már ebbe a csapdába.Ha szakítás után (leginkább ha velünk szakítanak), ha kaptam egy barátságos sms-t az extől rögtön jött a női kombinálás hogy na rájött hogy én kellek neki...tessék...,de nem!Szimplán csak egy kedves gesztus volt.:)
2010. júl. 13. 23:01
Nos, én is "pasi" vagyok, és talán többet tudok ezekről a dolgokról mondani. Én is jártam ebben a "cipőben", és azt mondhatom, hogy amikor a feleségem szakítani akart, rettentően féltékeny voltam, és furcsa módon mindenkire. Fiatalra, idősre, még a testvéremre is. Nagyon rossz érzés a megcsalás egy férfinak, mert akkor az az érzésünk, hogy a nő csak játszik velünk. Ami lehet, hogy igaz is. A legtöbb hibát a nők akkor követik el, amikor kihasználják a férfi féltékenységét, azaz rátesznek még egy lapáttal az amúgyis szenvedő ember bajára, vagyis úgy tesznek, mintha mással megcsalnák. Az, hogy az exhez menekülnek a férfiak, azt azért teszik, mert hiányzik a nő kedvessége, megértése stb. Azért hangoztatja, hogy milyen boldog mással, mert féltékennyé akarja tenni azt, akit szeret.
6. R75
2010. júl. 13. 22:58
mármint vkije...
5. R75 (válaszként erre: 3. - Nedi)
2010. júl. 13. 22:57

Én is jártam már így, engem volt, hogy napi 6-7x is felhívott, vagy ha nem vettem fel a telefont megsértődött, mégsem akart sosem visszakapni sosem, inkább szórakozott, mintsem "barátkozni" akart volna...

Csak az önbizalmát növelgette azzal, hogy folyton az én "szenvedő hangom" hallotta.. ha volt vkim, akkor mindig beturbózott, hogy nehogy már úgy legyen, de tudtam, hogy semmit nem akar (illetve akkor én is azt hittem, hogy akar, de most már tudom, hogy nem)... aztán egyszer csak lett vkilye és hirtelen már nem is voltam fontos neki..


Én a helyedben nem dőlnék be neki (mai fejjel)...

2010. júl. 13. 22:53

szerintem,ha valamelyik fél sérült a szakításkor,akkor jobb egy ideig teljesen elzárkózni a másik elől...nem kell,h azt érezze,h még mindig a "rajongója" vagy.vannak ugyanis ilyen típusú emberek,akiket ez éltet.

Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot!Legalábbis egy darabig.

3. nedi
2010. júl. 13. 22:51
Vigyáz nehogy kellemetlen helyzetbe kerül.Félre ne érts nem megsérteni akarlak,de mi nők sztem hajlamosak vagyunk túl bonyolítani a dolgokat és "belelátni" helyzetekbe olyasmit,ami nincs is.Sztem a pasik ennél egyszerűbbek.Kicsit úgy érzem(és lehet,hogy félreértettelek,akkor bocsi,de mintha reményt látnál az újra kezdésre).Sztem,ha akarna még valamit azt tudnád és csak szimplán haverkodni akar.Bocsi,ha kicsit durván fogalmaztam,de én is belesétáltam hasonló dologba és elég kínos volt:)
2010. júl. 13. 22:47

Szia!


Fura eset, mert nekem is volt ielyen, h a volt barátom kérdezgetett ilyeneket, és nekem is volt olyan érzésem amikor azt mondtam, h nincs senkim, h azt gondolta, h de jo vissza tudom szerezni. Már csak az arc kifejezéséből is gondoltam.


De, ha azt mondtam, h van valakim, akk már az arcán azt láttam, h hogyan kéne őket vmilyen módon szét választani..


A ffiak azt szokták mondani, h a női logikát sohasem fogják tudni meg fejteni, de az ilyen lépéseik után mi mit mondhatnánk... ?


Nem tudom, h mennyit segítettem azzal, h ezt le írtam, de lehet, h rá jött vna arra, h te vagy neki az igazi.. ?!

Persze ez attol is függ, h ki szakított kivel..


Az egyszer biztos, h nem könnyű a párkapcsolat!

2010. júl. 13. 22:40

Sziasztok!


Szakítás után a pasik csak egyszerűen barátként közelednek az ex-hez vagy élvezik, ha a tudják a másikról hogy egyedül van?

Gondolok itt ilyesmire, hogy:


gyakran hangoztatja, hogy ő milyen boldog most mással


különösebben már nem érdekli, hogy mi van velem csak az, hogy van e valakim (ha van akkor minden apró részletre rákérdez) (ha nincs akkor kifejezetten azt érzem, hogy ez őt boldoggá teszi)


ha szóba kerülnek a közös emlékek akkor félreérthető dolgokat mond


Ennek a kapcsolatnak lassan már 2,5 éve vége, de nem tudom ezt az egészet hova tenni.

Előre is köszönöm a véleményeket és a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook