Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? fórum

Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? (beszélgetős fórum)


18. Jay
2006. márc. 14. 13:05

4 éve vagyunk együtt a pasimmal. Mikor először megláttam az volt az első gondolatom, hogy úristen milyen csúnya, második találkozásra is ez volt az első gondolatom. Szép mi?

Aztán elkezdett szövegelni.

Nem semmi módon 2 nap alatt levett a lábamról a szövegeléssel.

És most Ő a legszebb, legjóképűbb pasi a világon.:))))

17. kisgé (válaszként erre: 16. - Molntak)
2006. márc. 14. 13:05
Na, ez tendencia! Új társaságban a szimpatikus, nagyon kedves emberek később ellenséggé, a csöndes, barátságtalan emberek baráttá válnak!!!
16. molntak (válaszként erre: 15. - Kisgé)
2006. márc. 14. 13:03
igen ilyen velem is sokszor van, hogy kinézetre alapból utálom az illetőt, de 1-2 beszélgetés és megváltozik a véleményem. Persze ez fordítva is előszokott fordulni, hogy valaki szimpi és utána rájövök, hogy mégsem.
15. kisgé
2006. márc. 14. 13:00
Nekem csomószor volt olyan, hogy észre sem vettem az illetőt, de elég volt vele egyszer-kétszer beszélnem és teljesen megszépült számomra, vagy észrevettem a szépségét..
14. 4726e582cf (válaszként erre: 12. - 7e433abb8e)
2006. márc. 14. 11:06

Jólvan, persze külsőre fogja meg az embert a másik... :), de saját tapasztalatból tudom, hogy soha nem az egész egyben. Jelen esetben a mosti páromon először a keze fogott meg (masszőr --- nyami... hosszú ujjak, gyönyörű kéz), majd a szája, aztán a szúrós tekíntete, majd az orra --- meg van áldva rendesen :), és aztán egyben az egész. Még a mai napig fedezek fel a külsején olyan dolgokat, amibe külön-külön is szerelmesnek lehet lenni.

De mindez mit sem érne, ha emberileg nem olyan lenne, amilyen! Adonis itt téphetné a küszöbömet és csúszva mászhatna utánam, nem cserélném le a páromat rá!! :)

13. _kleo_
2006. márc. 14. 10:56
Szerintem mindenkiben mas fog meg. Van akinek a kulseje van akinek a belso tulajdonsagai, ezt altalanossagban nehez megmondani...
2006. márc. 14. 10:40

Természetesen vonzalom alakulhat ki később is két ember között...ezt nem cáfolom, de az általánosság az amit leírtam.

Hogy elsőre kattan be a dolog: szeretném megismerni.

De vannak más esetek. Például barátságból szerelem...van ilyen, de ritka :)

2006. márc. 14. 10:35

Kiegészítésnek pedig leírom:


1. külső

2. belső


És ezt senki se akarja megcáfolni, mert aki próbálkozik vele, az nem vallja be magának, vagy próbál átverni, hazudni akármit tenni...


1. meglátod = vonzalom (ha nincs meg sem akarod ismerni.


.

10. 7e433abb8e (válaszként erre: 1. - Mociscsaj)
2006. márc. 14. 10:34

On:

Mcs a válaszom a forumodhoz a következő:

teljesen mindegy ki hogyan néz ki. Van egy dolog amit úgy hívnak kisugárzás. Az alapban van MINDENKINEK!

Ez függ nagyon sok mindentől: a legfontosabb azt hiszem a lelki állapot, hogy milyen a nő lelke.

Szerintem ez nagyon fontos. Ha rendben van a lelke, igenis tapadnak a pasik...és igenis lehet ismerkedni, mert látszik az adott nőn.

Szóval: nem kell szuperkarcsúnak és feszesnek lenni ahhoz, hogy valaki szexis legyen.

Szerintem mindenkinek pucéron kellene tükör elé állnia és megkeresni azokat a pontokat a testén, amelyeket szexisnek talál magán.

Aztán azokat felhasználva lehet élni...randizni, flörtölni.

Ez tök fontos, hogy tudja egy ember h. mi az ami plusz rajta (kilókon kívül esetleg) és azt jól használja.

Itt egy példa: nekem nincs kis fenekem, viszont az a pont fogni való, és nem löttyedt, tehát jó. Nekem.

Ezért sűrűn veszek alul szűk dolgokat és kicsit néha ráteszek: riszálok. De csak csípőből.

A másik a vállam. Erre egyszerű dolog: olyan felső ami engedi látszani a vállaimat.

A mellemet azért nem említem, mert -bár jók- de ha mély dekoltázsú felsőt húzok általában felhívásnak veszik a pasik és másra nem gondolnak, csak mikor megyünk ágyba.

Na ezt elhagytam, bár korábban szó nélkül húztam különböző dekoltázsú felsőt, de aztán évek alatt kiderült -illetve a sok fura randi és kapcsolat után- hogy felesleges.

Másodikra is.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nem hordok ilyet, de randira pl. már nem veszem fel.

Szerintem szexis lehet -férfi számára- egy sejtető ruhadarab, ami engedi a vonalakat látszani, szexis lehet egy fellépés, egy mondat, egy tekintet...minden lehet szexis.

Ha a megfelelő emberrel vagy.

Ha pont olyan emberrel, akkor pedig úgy is mindegy minden...mert akkor minden szexis...neki is és neked is.

Szeritnem.

Éppen ezért működik a dolog: a vonzalom.

Mert minden szexis.


Másik variáció: férfiak, akik elkülönítve táborozzák magukat (értsd: én mell- és fenékpárti vagyok).

Nincs ebben semmi extra.

Szerintem. Valaki forrón...valaki kevésbé forrón...

Ha valaki azt mondja a mellemre x, kiröhögöm.

Ha valaki azt mondja a lábamra vastag, kiröhögöm.

A külsőre vonatkozó megjegyzéseket általában így szoktam nyugtázni, mert nem érdekel. Azért, mert szerintem jól nézek ki. De ez meló kérdése...illetve mint minden más pénz kérdése.

Valljuk be:

Ma már nem elég ápoltnak, karcsúnak, szép arcúnak...meg még sorolhatnám..lenni, sok minden pénzfüggő.

Egy kevésbé feltűnő nő is tud magából bombanőt csinálni, ehhez a megfelelő smink és ruha kell. Semmi több.

Ha ez megvan, akkor kapásból önbizalomnövekedés, ami még szexisebbé teszi a nőt, mert igenis az önbizalom látszik egy nőn (és a férfin is) és ez különböző plusz impulzusokat ad a másik nemnek.

Tehát már megint ugyanoda jutok:


(kevésbé gondolkozva)

Szeretnél-e impulzusokat kapni?

Szeretnél-e impulzusokat adni?

Vagy fordítva (sorrend).

Ez pedig csakis attól függ, hogy kivel ülsz egy asztalnál.

Ha viszont a strandon 10-ből 10 pasi megfordul az jó jel.

Ha 10-ből 8 rád dudál jól jel. :)


Ezek vannak.

:)

Moni

2006. márc. 14. 10:32

Nálam az FEJ a lényeg.

Kivül:

szem (ez nagyon árulkodó)

Mosoly (ez a legfontosabb)

fogak: (ápoltság)

és az arc harmóniája

Ezeket, 1-2 másodperc alatt "leveszem"

Ezután jön:

Belül:

inteligencia, humorérzék, stb...


Cooper

8. 7e433abb8e (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2006. márc. 14. 10:20

Kedves Gabikám :)))

Nálam ugyanezek futnak, viszont a szemek előtt:

hosszú combok :P

De, mint írtad nagyon fontos:

intelligencia, és az sem rossz ha az érzelmi intelligenciája kiemelkedően magas

Humorérzék = tudjon nevettetni, és alapból legyen ez, ne olyan erőltetett.

A zökennőmentesség pedig alap. Bár néha jó hallgatni, de azok a percek tök egyértelműek, és azt a másik is tudja.

Ápoltság= na én már olyannal nem is találkozom, akiben valami defektet látok, bár nem gondolom rólad az ellentettjét, de nagyon fontos.

És nem a tiszta zokniról van szó...hanem egészen másról. Legyen egy kis illata is, haja legyen rendben, tehát igenis használjon hajzselét, vagy mittomén hajlakkot, vagy amit akar, meg mosson fogat, legyen foga :DDD

De ne arany :DDD

Hmmmm...na meg hosszú combjai.

És legyen szőrös, utálom ha egy pasi szőrteleníti magát :D

Vagy ha szőrteleníti, csak fazon (mindenhol) de rühhelem ha borotválják magukat, vagy durvább: gyantázzák magukat.

Szőrösen is lehet egy férfi ápolt.

Szerintem.

A háta azért ne legyen szőrös :D

7. kisgé (válaszként erre: 6. - 4726e582cf)
2006. márc. 14. 09:01

:)))

Ez édes! Igen, ez ilyen...


Ha megfordíthatom a kérdést:

férfiban mi fog meg: intelligencia, HUMOR, zökkenő mentes kommunikáció, ápoltság, aztán szemek, kezek és a többi...:)

6. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - A77)
2006. márc. 13. 19:07

Hm... jóvanna, csak kíváncsiak vagyunk. Azt viszont konkrétan meg tudom mondani, hogy az én páromnak mi tetszik rajtam. Ponotsan a hátsóm... elsósorban. Aztán orrom (turcsinak hívja... nem csoda), majd a biggyesztős mosolyom és aztán szépen sorban minden testrészem.

Összegezve, egy szerelmes paskortának minden tetszik a párjában :)

5. 549be03e80 (válaszként erre: 4. - A77)
2006. márc. 13. 11:39

+:-)

En se tudnam szebben es jobban megfogalmazni mint A77!Egyetertek!;-)

4. A77
2006. márc. 13. 11:23

:)


A helyzet az, hogy pl. engem soha nem izgatott a női mellek mérete. Tartom magam ahhoz, hogy a külső megfog, a belső megtart. Amennyiben mondanom kéne valami külsőséget, hogy melyik testrész az, amit megnézek jobban, a válaszom határozottan a fenék lenne. Fontosnak tartom az ápoltságot, a szép fogakat, intelligenciát, és a zökkenőmentes kommunikációt.

3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. márc. 13. 11:10

De látod, egyik sem ugrik és köti az orrunkra a titkot :).

Úgyhogy kedves pasik itt a fórumon, tessék mesélni mi is szexi egy nőn? :)

2. Hoxa
2006. márc. 12. 09:55
Jó lenne egy pasi véleménye vitaindító hozzászólásnak :)
2006. márc. 11. 13:26
Vannak ferfiak akik a szep noi labakat, vannak akik egy szep formas popsit es vannak akik a melleket tartjak legszexisebbnek. De szerintem van sok olyan ferfi, aki mas "tulajdonsagokat" keres es talal ellenallhatatlannak egy noben. Mit gondoltok errol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook