Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? fórum

Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? (beszélgetős fórum)


2006. okt. 30. 09:40
Szerintem is a mell az amit (majdnem)minden ferfi elöször megnez egy nön.Tapasztalatbol mondom.Szeretem a melyen dekoltalt topokat,ruhakat,igy volt alkalmam megtapasztalni,hogy az elsö pillantas mindig oda esik,aztan talan az arc.Persze nem az a velemenyem hogy a mell alapjan itelnek meg egy nöt.Ha ugy összessegeben jolall össze a kep,nyert ügyünk van naluk.Pl.egy nönek legyen tartasa,büszkesege,es mindez a jo izles hatarain belül.Legyen megközelithetetlen,am megis elerhetö,titokzatos am megis nyilt.Mindezek olyan nöi "fegyverek",amiket ha jol hasznalunk,megnyilnak a ferfi szivek elöttünk.
77. lucifer (válaszként erre: 76. - Alibenkuka)
2006. okt. 29. 13:31

a mell?

sokszor reagálnak hülyén(egy szép nagy cici láttán),de a legtöbb pasinak nem fontos a mell mérete.Hisz nem attól leszel az aki

ha meg mégis ez motiválja,hát akkor véleményem szerint mehet amerre lát(ha nem fogadja el azt ami nekem van).van még más is a földön,aki elfogad olyannak amilyen

2006. okt. 29. 10:52
Mell. Egyértelmű. _(
2006. okt. 29. 10:16
ami még kimaradt,közben így végigolvasva a beszélgetéseket,és ez valóban igaz is,hogy a magabiztosság,(a nem túlzott)önbizalom nagyon fontos.Ami engem illet én sose tudtam elfogadni magam.Képtelen vagyok elfogadni,hogy valaki úgy szeret ahogy vagyok.Mindig azon rágódom,hogy ezt nem így kellene,ez biztos nem jön be neki stb.z ahhoz vezet hogy ő sem fogad el oylannak amilyen vagyok.Ezzel mindig is küzdöttem,hogy ne hasonlítsam magamat máshoz.De nem,vagy nagyon nehezen ment/megy:( 160cm-hez 50kg vagyok,tehát nem túlsújos,de nem is túl vékony,mégis képtelen vagyok elfogadni magam
2006. okt. 29. 09:43
nehéz meghatározni,de talán az őszinteség a legfontosabb,és az hogy érezze megbízhat bennem,és én is benne.Külsőleg?az változó.de azt hiszem egy nőben az a legszexibb ha őszintén át tudjuk adni magunkat a vágyainknak,érzéseinknek.Mindezt persze az ízlésesség határain belül
2006. okt. 2. 20:19

ha mindent megtudnak beszélni!teljes az öszhang!

Kűlsőleg meg változó. Kinek mi...

2006. okt. 2. 20:16
Belsőleg meg... a Qkijukat... szex közben :))))))))))))))
2006. okt. 2. 20:15
A franciatudását.... :))))))))))))))
2006. okt. 2. 19:45

A nőiességet, a kisugárzást. Egy nő, ha túl van a virágzáson, akkor is lehet vonzó egy férfi számára.

Külső: ápoltság, egyéniséghez illő stílus. Nem csak az otthontól távol, hanem otthon is. Belső: harmónia a lélekben, jó humor és a jó szöveg.

69. 93a74b44ea (válaszként erre: 67. - Lina79)
2006. okt. 2. 17:25
Teljesen egyet kell értsek! Az enyém is ezt szereti!:D
68. Flash
2006. okt. 2. 14:53
A kacerkodas es az eszed.
67. Lina79
2006. szept. 21. 20:40
Szerintem a kisugárzás. Ha elhiszed magadról, hogy szexi vagy,és elfogadod magad olyannak, amilyen vagy,a férfi is észreveszi.És kacérkodni! Azt imádják!
66. 7e433abb8e (válaszként erre: 63. - Syd)
2006. szept. 11. 15:39

Ha mindent megbeszelsz a paroddal, akkor is lesznek dolgok amitol megmarad egy valami amit hivhatsz barminek.

Mivel teljesen nem kulonbozik a ket nem, de a no no, a ferfi ferfi, mindig lesz valami (titkok nelkul) ami eredekes a masiknak.


En a valtozatossagra teszem le a voksomat, meg egy kis örültsegre.

2006. szept. 11. 15:34

Talán a magabiztosság! Ha látják/érzik azt, hogy egy nő tökéletesen elégedett magával, akkor sokkal vonzobbnak fogják tartani, mint egy nála klasszisokkal szebbet aki nincs megelégedve magával... vagy valami ilyesmi.

Vannak olyan ügyes lányok akik tényleg átlagosak, és mégis odavannak értük. Szerintem valami ilyesmi lehet a dologban.

A többi pedig ízlés kérdése...

2006. aug. 28. 13:18
Mkinek más jön be 1 csajon. 1ik haverom él-hal a barna szemű csajokért. Neki ez a legelső szempont.
63. Syd
2006. aug. 28. 12:47
Egyértelműen a titokzatosságot...
2006. júl. 25. 14:43

Az biztos,hogy mindegyiknek más./az ideálja/

Az csak egy dolog,hogy a vékony lányokat bolondítják,de velük élni nem akarnak.

A nőies-)alkatilag ott kerek ahol kell!-nőkkel élnek "csinálnak"gyereket ébrednek és fekszenek:)

Kölőbe és belsőleg is különbözik az ízlés viág még jó:-) Volt olyan pasim aki azt hitte a "kölsőm alapján",hogy írányithat-befolyásolhat.Mikor világossá vált számára,hogy megváltoztatni sem tud olyanná,szó nélkül lelépett!Mindenhol irányítani uralkodi akart.Én pedig /egyenlő/ társ akarok lenni,ahol csak lehet!

A hálószban meg attól függ:)

Látok igénytelen embereket (pl.büdös,rohadnak a fogai)és nincsenek egyedül,melletük van a férfi.

Érdekes kérdés különben, sokszor voltam egyedül akkor is mikor 55kg mutattot a mérleg és akkor is mikor 47kg .

61. Venes
2006. júl. 22. 21:39

Nem vagyok férfi...de hallottam már pár dolgot.

Az egységesség. A csupasz hát. Ízléses fehérneműbe bújtatott hölgyemény. Szabad vállak.


Belsőleg: titokzatosság. Tartás, női bájjal.

2006. júl. 22. 21:28

Külsőleg szexi lehet egy szép hát, amire ráomlik a szeretett nő haja...

"Belsőleg" pedig a játékosság és kreativitás az ágyban, egy kicsit "ész nélkül".

2006. júl. 10. 11:00
Engem választott! Bejövők neki!Mindenkit más és más izgat fel. Szerintem! Egyébként pedig biztos az :összhatás! Az bőröm illata és ami Én vagyok! Én is igy érzem felé!
58. rozsa3
2006. júl. 9. 18:37

Ezt igazán szeretném én is tudni.

A párom azt mondja a kisugárzásom, a megjelenésem az ami őt megfogta akár szexuálisan is.

Hát...

hinnem kell neki...

2006. jún. 4. 11:53

Grrrrrr.


ON :)

Tessék írni, itt a nyár (bár ősznek tűnik)

:)))

56. mothertiger (válaszként erre: 55. - Sev)
2006. máj. 31. 11:01
:D És tudod mi az érdekes? Mióta szültem és ilyen duci vagyok, sokkal jobbakat csinál az ágyban, mint előtte! Na, azért dinoszaurusz nem leszek, hogy még jobb legyen...:)
55. Sev
2006. máj. 30. 22:03
Éééédes:) Az én páromnak nem én vagyok az ideálja külsőre és mégis belémesett mint vakló a gödörbe...
2006. máj. 30. 21:32
Nekem ilyet szólt a pasim, hogy mit vagyok úgy oda az alakommal, neki így tetszek és kész! Jelenleg 174 centimhez vagyok 82 kiló... Azzal vágtam vissza, hogy ha így tetszek neki, akkor miért van az, hogy összejött velem amikor csak 58 kiló voltam? Itt jön le, hogy ők csak azt mondják, amit hallani akarsz...és ez nem mindig rossz!
2006. máj. 30. 14:06
:-) a csajok is lekonyulnak tole... lehet nem eppen ott mint a hapsik :-D)))))
52. remedi
2006. máj. 30. 13:39

Blablabla. Itt is megakadt a társalgás.

No kell egy lökés ennek a topiknak is. (A lökést ne tessék félreértelmezni! :)))


Kell a zizzzzzzzzzegő, szikrázó pozitív energia. Az a szexi, a sirámtól lekonyulnak a pasik.

51. 2f99c7588b (válaszként erre: 50. - Mociscsaj)
2006. máj. 22. 06:54

Szia,

köszönöm a bíztatást, ez már olyan bíztatás volt, ami nem tör le és el tudom fogadni, ellentétben a többivel, a másik fórumokon.

Igen, tényleg nem azzal kéne állandóan törődnöm, hogy mások mit gondolnak rólam. Ebben tökéletesen igazad van, és köszönöm. :)

50. mociscsaj (válaszként erre: 40. - 2f99c7588b)
2006. máj. 22. 06:45

Szia Roni,

nagyon szomorunak hangzol, nagyon sajnalom.

Amint a tobbiek is mondtak itt (teljesen egyet ertek), az a legfontosabb hogy te mit gondolsz sajat magadrol, nem az hogy masok mit mondanak/gondolnak rolad.

Te pontosan olyan fontos, ertekes ember vagy mint barki mas ezen a foldon es tutira biztos vagyok benne, hogy ha picit elgondolkozol rajta akkor van valami, amiben sokkal tehetsegesebb vagy mint az emberek nagy resze.

Gondolkozz rajta egy picit, egesz biztos hogy rajossz, hogy mi a te kulonleges tehetseged!

puszi :-D

Klari

49. 4726e582cf (válaszként erre: 48. - 2f99c7588b)
2006. máj. 16. 17:39
csak nem kapunk ki... ugyeee Hoxa :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook