Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? fórum

Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? (beszélgetős fórum)


138. ec63a7fc29 (válaszként erre: 134. - Fde954d8c0)
2007. ápr. 26. 23:52
Köszi, hogy férfiként szóltál hozzá.Ez már valami! Kicsit mégis okosabbak lettünk...
2007. ápr. 26. 09:22

Egyes kutatások szerint egyértelmű, hogy mi "indítja" be a férfiakat sexuálisan: olyan nő, aki várhatóan egészséges utódokat szül. Külsőleg egészségsnek kell látszódnia. Ez pedig a csillogó haj, egészséges bőr, harmonikus mozgás, arányos testalkat.

Sorry: ezt még az állatvilágból hoztuk :-))

136. mr.az (válaszként erre: 132. - 'szti)
2007. ápr. 26. 09:05

Ha elolvasod a fórum témáját akor nem hazudtam,nálam ezek a testrészek indítják be a fantáziát de ettől még nem biztos hogy feleségül is venném.A hozzászólások 90% eltér ettől,a sajátjaimat is ide sorolom,egészen másról elmélkedünk.

Ja a szemeket kifelejtettem.

135. mr.az (válaszként erre: 131. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 26. 08:57

Szia. Leírtam hogy miben eltérő a véleményem és szerintem nem minden nő írta volna így le.Nem kétlem hogy Ő igy érzi de 90%-ban másról ír mint ami a téma(erre gondolhattam ha levegőbe írást írtam).Mellesleg teljesen igaza van,tényleg a külső jegyek alapján választanak a nők és férfiak.De egy idő után elkerülhetetlen hogy beszélgessenek.Ezután derülhet ki hogy mi van a vonzó külső mögött és ha nincs meg az összhang ugrott a parti.Sok esetben későn derül ki hogy a belső sokkal fontosabb mint a külső megjelenés.

Max.nem értek egyet amit a pénz szerepéről írt,ez egybevág a portál egyik fő témájával a "cici tuning"-gal:).Ha van pénzed megteheted,feldobhatod magad,ne törődj avval mi van belül.Az ilyen dolgok okoznak sok nőnél különböző lelki sérüléseket,nem mindenkinek futja drága ruhára,műtétre.Azt is figyelmen kívül hagyjátok hogy múlnak az évek és a strandon megjelenik más is aki jobban kiteszi a cuccost,vékonyabb a lába stb. és a napraforgók arra fordulnak.Hány példát tudsz Te is amikor az "öregecske" feleséget úgymond "lecserélik" egy fiatalabbra.Ez a mókuskerék ha egyszer elindultál ezen az úton nincs megállás,az évek múlásával sűrűbben és drágábban megy a "szintentartás" míg eljön az hogy nincs az a pénz ami segítene.

Ezért fontos a belső harmónia és ha ez megvan akkor van önbizalom,mégha szerényebbek is az anyagi lehetőségeid.

Talán van olyan nő aki egyetért velem abban hogy a külső megjelenés alapján választunk,a belsö jegyek,tulajdonságok alapján szeretünk meg valakit és akkor teljesen mindegy hogy milyen alakú a melle,mennyi háj van a hasán,milyen vastag a combja vagy böfög ebéd után.

A vezetési hasonlatom lehet hogy suta,jobb nem jutott akkor eszembe,mindenesetre nő létedre magad nyomod le a női nemet,nem fontos okosnak lenni elég ha jó a cicid.És igen, nekem az is fontos hogy hogyan tudunk és miről beszélgetni,a hétköznapokat megtölteni tartalommal(de az is lehet hogy potenciálisan képtelen vagyok 3 órát szeretkezni,de dumálni tudok annyit).Bocs de tul sokat írtam az álláspontomról,veled ellentétben,volna más is amit nem érintettünk de ennyi elég,zárásként annyit hogy amikor leszakítassz egy almát azért teszed mert szép piros,kerek,illatos de ha beleharapsz akkor derül ki hogy mennyit ér igazából.

2007. ápr. 26. 08:42

FÉRFIKÉNT szólnék hozzá.

az első az összhang. ezt kell megnézni. lehet valaki sovány, kövér, nagymellű, kismellű, ez mind sallang. aki ezt nézi az nem érdemel nőt!!!

azt kell megnézni, hogy a nő összhangban van-e? saját magával. tudja magát viselni, elfogadni, ha mindíg azon kesereg hogy nagy a feneke, akkor ez meg is fog rajta látszani.

ápolt, és természetes. ezek a kulcs szavak!!!

2007. ápr. 26. 08:17

Na csajok, nem lettünk okosabbak.

Összefoglalva: Van pasi, akit csak a derékbőség érdekel, lehet, hogy olyan is, akit a mellbőség, van akit a leborotvált testrész.(Utóbbinak bizonyára röntgenszeme van, mert ránézésre honnan tudja, hogy a ruha alatt kinek mije van leborotválva...).

Fiúk, annyira a VÁLASZT várjuk tőletek: Mi szerintetek a vonzó egy nőben? (Felöltözött, utcán, munkahelyen, akárhol meglátott, megismert nőben.)


...s ha majd valakit érdekel, mi is egyszer megsúgjuk nektek, szerintünk mi vonzó számunkra egy FÉRFIban.

132. 'szti (válaszként erre: 130. - Mr.az)
2007. ápr. 26. 08:08
Kissé ellentmondásos, amit írsz. Kijelented, hogy a melleket meg az ajkakat figyeled és tartod szexisnek, aztán csodálkozol, hogy mennyien alakíttatják át a testüket?!
131. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 130. - Mr.az)
2007. ápr. 26. 02:10

Bocsi, hogy beleszolok, de mi a bajod a hozzaszolasaival? Direkt elolvastam, es szerintem barmelyik noci leirhatta volna. Ha O igy erzi, az miert levegobe iras Neked? Mellesleg teljesen igaza van, Ti pasik a talmi csillogasra, riszalasra ugrotok az elso pillanatban, legalabb is nagy reszetek.

"Mennyire figyelem felhívó és lelkileg megnyugtató az ha mondjuk egy autó gyakorlati vizsga után tiz pasi félszegen mosolyogva gratulál, Neked volt a legkevesebb hiba pontod?" - Ne mondd, hogy a nalad okosabb nokre figyelsz csak fel! :D

130. mr.az (válaszként erre: 10. - 7e433abb8e)
2007. ápr. 26. 00:36

Bocs hogy megint megtaláltalak de Te írsz a legbővebben, és sok mindennel nem értek egyet.Pontosabban csak avval hogy "kisugárzás".

Az összes többi csak trükk,pénzen vett talmi csillogás.A figyelem felhíváshoz mindenféleképpen szükséges de egyszer elfáradsz és a saját valóddal kell szembenéznedmagadnak is meg a pasinak is.Ez minnél később történik annál nagyobb a csalódás.A riszálással,mély dekoltázzsalcsak Te erősíted a "csak arra kell és mehet" kategóriát,amit más oldalakon felháborodva kérnek ki sorstársaid.Szép a baba de...... .

Mennyire figyelem felhívó és lelkileg megnyugtató az ha mondjuk egy autó gyakorlati vizsga után tiz pasi félszegen mosolyogva gratulál, Neked volt a legkevesebb hiba pontod?

Valaki itt írta hogy a belső harmonia a fontos,teljesen igaza van.Élj békében magaddal,fogadd el hogy milyen vagy,estleg sportolj hogy változztass magadon.A kiegyensulyozottság ugyan úgy lehet vonzó.

Számomra a "legmegdöbbentőbb" volt ezen a portálon hogy mennyi huszonéves lánynak volt mellplasztikája.Valószínű hogy egy részének valóban szükséges volt,de a többségnél az önbizalmával lehet gond,vagy a pasija kedvéért teszi meg.Ezután jön a száj, csipő és más testrészek alakítása és forog a mókuskerék.Sokesetben a pasi is tovább áll mert szerintem nem ezen múlik a két ember közötti harmónia.

A tíz strandon forgolódó pasival kapcsolatban,mivan ha az az EGY nincs a tizben akit szeretnéd hogy észrevegyen? Az BUZI?Vagy más értékedet szeretné látni,és nemakar a nyálát csorgató nyájhoz tartozni.

129. mr.az (válaszként erre: 8. - 7e433abb8e)
2007. ápr. 25. 23:54

Hali,én csak most találtam erre a témára,és bocs ha ironikus leszek.

Szóval elképzelem ahogy sétálsz a szupermarketben a polcok között és válogatsz a polcokon lévő termékekből:"büdös lábú-zselés hajjal","zselés hajú-rossz fogakkal","jó illatú-sűrűn szelel","intelligens,érzéki-piszkos körömmel" és a legutolsó sorban"a nagy Ő-ápolatlan,mogorva,érzéketlen" és Te innen választassz.

Amiről írtál szerintem nem válasz a kérdésre,egyet kivéve:hosszú combok.Neked ez jön be,a többi csak cikizés,szöveg.A hajzselé,hajlakk,hát az negativ(nállam)és hogy mosson fogat? A mai huszonévesek nem mosnak fogat?Tényleg?Merre laksz?

A szőrtelenitéssel kapscolatban én szeretem ha bizonyos helyeken csupasz,és nagyon izgi ha egymásnak csináljátok!(Még nem szavaztál a bajuszos férfiakra!!Bepótolni:)) )

Én minden nőben más és mást találok szekszinek,ha kifejezetten tetrészt kellene mondanom akkor én a mellekre,és a nagy SZÁJRA,telt AJKAKRA figyelek oda.De ettől még nem biztos hogy ő a nagy Ő.Még sok másnak passzolnia kell.

2007. ápr. 23. 06:28
Az tény és való,hogy minden pasinak más-más dolog jelenti a szexi dolgot.Pl.:Az én párom bennem azt szereti,hogy vékony vagyok,de ennek ellenére van cicim,meg popsim(nem vagyok lapos :-).)Viszont van egy barátunk neki kimondottan a teltkarcsú hölgyek jönnek be.És szerintem aki azt mondja a külső nem számít,az téved,mert nem hiszem,hogy bárki odamenne mondjuk ismerkedni egy koszos hajléktalanhoz,mondván,hogy a külső nem számít,biztos tök rendi,aranyos,annak ellenére,hogy ápolatlan.Igenis a legtöbb ember vizuálisan dönt.
127. Rika1
2007. ápr. 23. 00:39
Férfi-és férfi között nagy a különbség.Van akinek egy szépen ápolt kéz a nyerő,mert ha már a kéz ápolt,akkor ugye az egész lénye az a nőnek.Mostanában a nagy mellű nők a nyerők a férfiak körében.A mostani férfiak nem a nő belsejét nézik,ha nem a külsejét,és ha az bejön talán a lelkére is kiváncsiak:)
126. Manhattan22 (válaszként erre: 125. - 9a2354601b)
2007. ápr. 23. 00:18
Nincs kedvem vitatkozni senkivel...
125. 9a2354601b (válaszként erre: 124. - Manhattan22)
2007. ápr. 23. 00:13
A topicban felett kérdés önmagában is általánosít. A csapda az, hogy válaszolsz rá valahogy, de akkor elfogadod az általánosítást. Vagy megpróbálod kimutatni, hogy te nem valy olyan, aki általánosít, de akkor nem tudsz válaszolni.
124. Manhattan22 (válaszként erre: 123. - 9a2354601b)
2007. ápr. 22. 23:53
Ahham. Csak a lényege az, hogy hiába akarom azt mondani, hogy ezt vagy azt, ha Te egészen mást nem? Az általánosítással van bajom, nem Veled... Te tudod, hogy az én férjem bennem mit talál szexisnek? Vagy azt hogy a volt barátaim mit? Rólam volt szó, s mind mást...
123. 9a2354601b (válaszként erre: 122. - Manhattan22)
2007. ápr. 22. 23:51
ilyet én is tudok: mindenki másképpen egyforma és egyformán más.
2007. ápr. 22. 23:47
Szerintem minden pasi más és mást...
121. 9a2354601b (válaszként erre: 119. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 22. 23:45

Nem a mondatom kusza, csak te nem érted. Persze igaz, hogy sokan magukhoz mérik a világot. A te második mondatod azonban frázis. Megállapításaid sematikusak.

Sajnos kénytelen leszel elfogadni, hogy van saját véleményem, akkor is, ha nem értesz vele egyet: a nőkben a testük a legszexissebb :-DDDD

(persze amelyik jó)

120. Laraa
2007. ápr. 22. 21:32
szerintem az ápoltság a legfontosabb. Lehet egy nőnek nagy melle és szőke haja, ha a körméről pattog le a festék, a haja töredezett, az arcán meg a tegnapi-nincs kedvem lemosni-smink tündöklik:) Egy finom illat, egy szép ápolt kéz, vagy haj többet mind mindennél.
119. ec63a7fc29 (válaszként erre: 118. - 9a2354601b)
2007. ápr. 22. 00:19

Az első mondatod kusza.

A bizalom nagy dolog, nem szabad visszaélni vele.


Hogy mitől jó egy női test, az az egyén ízlésétől is függ. A nők azért szeretik, ha a lelkük is fontos.


Nem ettől romantikus valaki. Jössz egy válasszal!

2007. ápr. 21. 23:31

Szerintem az intelligencia nem mutat pozitív korrelációt az érzelmi élet fejlettségével, de ha megelőlegezed nemkem a bizalmat, örömmel fogadom :-)

Nálam, ha egy nőnek jó a teste, akkor rögtön el kezd érdekelni a lelke is :-))

Én már csak ilyen romantikus vagyok.

117. ec63a7fc29 (válaszként erre: 115. - 9a2354601b)
2007. ápr. 21. 06:08
Egyszerre nem lehetsz intelligens és infantilis. Válassz! Melyik akarsz lenni? (De ne a női mell mérete alapján:)))
116. Duracellnyuszi (válaszként erre: 115. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 22:28
:) Szerintem ezt ne tőlem kérdezd, én elég kritikus vagyok a pasikkal szemben. De ha már mégis +kérdezted, nem hinném, hogy infantilis vagy, bár ki tudja, nem ismerlek. :)
115. 9a2354601b (válaszként erre: 114. - Duracellnyuszi)
2007. ápr. 20. 22:22

Engem nem érdekel a szőke haj és a nagy mell. Azonban a kerek kicsi mell :-)))

Akkor én most intelligens, vagy infantilis vagyok?

2007. ápr. 20. 22:12
A éretlen pasiknak a szőke haj, a nagy mell, a kerek fenék jön be. Csak az inteligens férfiakat érdekli a nők lelke.
113. 9a2354601b (válaszként erre: 112. - Df1077de8f)
2007. ápr. 20. 19:40

Engem a nem a kisugárzés érdekel, hanem a teste :-)))

Titokzatos, nyomulós, szende, mindegy.

2007. ápr. 20. 07:00
Szerintem nem a szépségétől szexis egy nő.A nőnek a kisugárzása lehet szexis.Belső tulajdonság terén pedig szerintem előny a pasiknál ha a nő nem az a "nyomulós"fajta,kicsit titokzatos,nem ad ki magáról mindent az elején.
111. 9a2354601b (válaszként erre: 110. - Dc233342e1)
2007. ápr. 20. 00:13
Nem kellene ennyire nyílvánvalóan acsarkodnod. Elegánsabb volna kúltúráltan :-)))
110. dc233342e1 (válaszként erre: 109. - 9a2354601b)
2007. ápr. 20. 00:12
csakhogy te nem vagy ferfi ...
109. 9a2354601b (válaszként erre: 108. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 00:07
Mindegyikben mást

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook