Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? fórum

Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
888. Joys
2007. jún. 5. 17:28
Számomra a legvonzóbb a nő szeme. Minden más csak ezután következik: a külseje, a formái, a viselkedése, a modora, a lelke.
887. opál (válaszként erre: 884. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 5. 16:46

Sajnos ez van és mi nők rontottuk el a férfiakat!!Hiszen sokan első szóra odaadják magukat annélkül,hogy akár a nevét tudnák és felkérik a fiúkat táncolni,vagy megkérik a párjuk kezét....szőrnyű!!

Néha megértem a férfiakat hiszen elveszett a tisztelet a női nem iránt,mert egyenjoguak akartak lenni és mi lett belőle....???

Én modern gondolkodásunak vallom magam,de kell a romantika és kell az érzelem és vannak dolgok amiket nem szabad megváltoztattni!!:-)

886. opál (válaszként erre: 882. - Cskata)
2007. jún. 5. 16:38
Szerencsére nincsenek rossz személyes tapasztalataim.....de a környezetem ontja a példákat....a férfiak még mindíg nem nöttek fel a nőkhöz és tanulhatnának tőlük türelmet és akkor tényleg ki tudnák várni az igazit....nem pedig ágról-ágra szálldosnának!!:-)
885. 4726e582cf (válaszként erre: 884. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 5. 16:25
Azt hittem ez már csak nekem tűnik fel, és ráfogtam arra, hogy öregszem, az igényeim meg már a csillagos eget verdesik... akkor ezek szerint mégsem az én készülékemben van a hiba... jólvan :)
884. ec63a7fc29 (válaszként erre: 881. - Opál)
2007. jún. 5. 16:15

Még néhány esetben talán működik így is, de igazad van. Van olyan, aki ha rád néz, már invitálásnak veszi, s igazad van, azonnal akar mindenki mindent. Ha viszont nem kapja meg akkor NAGYON dühös lesz. De ezek így nem működnek mindenkinél.


Teljesen igazad van, hogy ők sokszor úgy gondolják, lehetnek bunkók, büdösek, stb, de egy nő mindig legyen a topon.

2007. jún. 5. 16:11

a téma címétől igencsak eltértünk:)

kinek mi a legszexisebb? nyilván pasitól függ, milyen párti. értem ezalatt, hogy vannak cicipártiak, vannak akik a popsidat tartják szexisnek, de vannak akik a láb formáját tartják a legszexibbnek egy nőn. Vagy a szép, ápolt kezet. Nem mindig az a szexi, hogy ki van pakolva mindened!!

882. cskata (válaszként erre: 881. - Opál)
2007. jún. 5. 15:30

erre megintcsak azt mondom, hogy van akire igaz, van akire nem.. lehet, hogy rosszak a tapasztalataid (nekem is, hihihi:)), de nem szabad ennyire általánosítani!!!:)

lehet, hogy túl naív vagyok, mindenesetre én nem látom ennyire elkeserítőnek a helyzetet..!:)))


na, a gyámoltalan-verzióval viszont egyetértek.. és ha a nő sem az az "első nekifutásra leteperő"-típus, akkor abból sosem lesz semmi..:( csak kerülgetik egymást hosszú-hosszú heteken/hónapokon át..

881. opál (válaszként erre: 874. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 5. 14:21

Amiről irsz az talán régen müködött,de manapság már nem igy mennek a dolgok....a férfiak megváltoztak kiveszett belőlük a romantika és az őszinteség......ha kedvesek akkor akarnak valamit és ha nem kapják meg dühösek lesznek és ennyi volt nem látod többé.

A másik,ha túl gyámoltalan egy férfi és nem mer kezdeményezni,akkor hiába vágyakozik a nő után....!!:-)

880. opál (válaszként erre: 879. - Sophialoren)
2007. jún. 5. 14:15

Szia!

Emlékszem rád.....!:-)

Gondolom neked is vannak rossz tapasztalataid és te is észrevetted,hogy a férfiak elhagyják magukat,az a "halálom" amikor igénytelen pasi megjegyzést tesz rám és azt képzeli,hogy ő a legnagyobb ász!!:-(

879. sophialoren (válaszként erre: 863. - Opál)
2007. jún. 5. 12:03
egyetértek 100%-ig!!!! és nemcsak hogy többet várnak el, hanem az természetes is nekik!! (szia, egy másik fórumon már "találkoztunk")
878. Bcicus (válaszként erre: 865. - Sbrn)
2007. jún. 5. 11:28

ÍGy van,de én sem.

De a páromnehezen viseli nagyon,ha egy pasira megjegyzem,hogymilyen jólnéz ki, egybőlbevágja a durcát.

877. 4726e582cf (válaszként erre: 864. - Sbrn)
2007. jún. 5. 10:42

Ha megcsal, ott van vége, mindegy, hogy kivel, bár nagyon szarul esett, hogy plázacica jellegű nő volt az illetó az utolsó exnél. Még jobban belémgázolt, ha lehet így mondani.


Nézni szabad :), de tapizni, megfogni és egyéb nyalánkságok, nem :). Hisz azért van szeme az embernek, hogy nézzen, bár ez sem esik jól, de nézzen csak.

A cipő is rémálom... a hagyományos nem jó, azaz szűk, bár csontin is az lenne, mivel magas a rüsztöm, vagy hogy hívják, szóval ez is kényes kérsés :) - bár korántsem annyira, mint egy hagyományos boltba betérve közlik, hogy "na hát ekkora nincs" ez diszkrimináció a husikkal szemben.

Bezzek Amerikában... ott általában minden boltban van nagy és extranagy méret, ki is térnének a hitükből a husik, ha nem lenne, vagy perelnének, vagy ilyesmi. Itthon meg kikullogunk az üzletből és bemegyunk a sokszor drágább XXL boltokba (már aki, mert én inkább turiba megyek, ott általában akad rám is gönc :D)

876. 4726e582cf (válaszként erre: 868. - Cskata)
2007. jún. 5. 10:37
Ne aggódj, megszüljük ezt is, ha már kihordásról beszélsz :D...
875. opál (válaszként erre: 874. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 5. 09:28

Mint például????

Tényleg érdekelne!:-)

874. ec63a7fc29 (válaszként erre: 863. - Opál)
2007. jún. 5. 09:26

:)))))


Kb valahogyan így állunk.

De vannak, akiket más hoz lázba, szerencsére.

873. opál (válaszként erre: 872. - Cskata)
2007. jún. 5. 09:21

Tesója még csak akadna,de már ő is elkelt!!:-)

Szólók,ha az ismeretségi körünkbe téved valami hasonló "főnyeremény"!!!:-))

872. cskata (válaszként erre: 871. - Opál)
2007. jún. 5. 09:18
:) nincs egy szabad tesója véletlenül ugyanezekkel a tulajdonságokkal?:))) az azonos születési hónaphoz és naphoz nem ragaszkodom..:DD
871. opál (válaszként erre: 870. - Cskata)
2007. jún. 5. 09:14

:-)


Ezek csak példák voltak....természetesen az én környezetemben sem annyira rossz a helyzet....bár az én izlésemnek és elvárásomnak kevés pasi felel meg,de szerencsére én már nem keresgetek 4 éve megtaláltam a tökéletes pasit és mindenben olyan amilyennek lennie kell!!

Jóképű,házias,igényes(nem piperkőc),jó izlése van és imádjuk egymást.....egy hónapban és egy napon születtünk és mindketten szeretünk sportolni!!

Szóval tökéletes....nem volt könnyű megtalálni,de vigyázunk egymásra,hogy együtt tudjuk leélni az életünket!:-)

És akkor is azt mondom,lenne még mit változniuk a 30 feletti férfiaknak,ki kell menni strandra és szörnyülködni a pocakok és satnya izmok láttán!!

870. cskata (válaszként erre: 863. - Opál)
2007. jún. 5. 09:01

szerintem meg ezt a nők maguknak köszönhetik...:(

de komolyan!!!

ha nem állandóan azt lesnénk, hogy X.Y.-nak milyen haja, alakja, ruhája van - hanem mindenki magával foglalkozna, akkor nem ott tartanánk, hogy divat-topán, műköröm és szolibarna bőr nélkül már nem is nő egy nő..:S (megjegyzem, én is mindig azt lesem - csak én még ellenállok a műkörömnek és a szoli-hullámnak, de csak azért, mert én inkább a természetességben hiszek, nem a "kreált csajokban"..:))


de nyilván amíg a nők nem fejezik be a külsejük folyamatos és állandó tuningolását (aminek határa a csillagos ég, és hány példát látunk, hogy még akár 50 éves korukban sem képesek abbahagyni..) - addig ez lesz: a pasik jó részének is "alapfeltétel" lesz egy bizonyos szintű külső...


egyébként meg szerintem rengeteg piperkőc pasi (is) van már manapság - szóval azért a Te példád nem az átlagos férfiakra jellemző!

Legalábbis ha most hirtelen körbenézek, akkor mind az 5 férfi kollégám itt mellettem teljesen normálisan néz ki (nem slampos, nem pocakos - na jó, az egyik az..:) - meg vannak borotválkozva és normális hosszú a körmük is..:)))

869. cskata (válaszként erre: 862. - Sbrn)
2007. jún. 5. 08:49

na igen.. lásd én: 868. hsz...:)

így utólag már nem érdekes, de akkor enyhén szólva kiakadtam..:S

868. cskata (válaszként erre: 860. - 4726e582cf)
2007. jún. 5. 08:47

nem a Te pesszimizmusod - egyedül sikerült tegnap estére kialakítanom, és még megmaradt mára is..:S Remélem max. 24 órás a kihordási ideje és utána elmúlik magától..:))


oh, én nem feltétlenül az otthagyottra gondoltam amikor a "megbeszéltük"-szöveget írtam..

velem volt egy nagyon "ééédes" sztori, amikor egy néhai szívszerelmem teljesen váratlanul előadta a nagymonológot, hogy "az érzelmek változnak és ő már nem érzi azt..stb.stb.." - majd szedte a cókmókját és indulni készült.. az ajtóból még közölte, hogy azért másnap eljön, hogy "megbeszéljük" ezt az egészet.. (???) erre én megkérdeztem, hogy mit akar(unk mi) még ezek után megbeszélni, mikor a jelek szerint ő döntött, nekem sok beleszólásom ebbe úgy tűnik nincs.. ekkor felvilágosított, hogy mert úgy "igazságos"(!!!), ha én is elmondhatom a véleményem.. szóval mi akkor végülis "közös" elhatározásból szakítottunk (őszerinte).. no comment!!:)) húú, de régen volt már ez..:))))

867. opál (válaszként erre: 866. - Sbrn)
2007. jún. 5. 08:06
Pedig ez van átlagosan.....pláne a 30 feletti pasiknál....!!
866. sbrn (válaszként erre: 863. - Opál)
2007. jún. 5. 07:51
Feminista hozzáállás... Ezek a te álvárásaid. Neked ugyan ilyen elvárásaid lehetnek egy pasival szemben. Kerülük az ilyen általánosításokat.
865. sbrn (válaszként erre: 861. - Bcicus)
2007. jún. 5. 07:50
Erre mondják a pasik, hogy: "Hűséget sem fogadtam, nem hogy még vakságot!" :)
864. sbrn (válaszként erre: 858. - 4726e582cf)
2007. jún. 5. 07:48

Szerintem semmivel sem jobb az, ha egy vékony "tetszik meg neki", mintha egy nem vékony. A lényeg az, hogy olyat néz, aki nem te vagy. Nem hiszem, hogy ha pl. megcsalna, akkor jobban esne ez a dolog attól függően, hogy hogy néz ki az illető...


Mellesleg a méretek már csak ilyenek... Én is nehezen találok magamra 11-es kesztyűt, meg 47-es cipellőt (hogy csak a végtagméreteknél maradjunk)...

863. opál
2007. jún. 5. 07:46

Szerintem a férfiak sokkal többet várnak el egy nőtől,mint amit ők nyujtani tudnak!

Pl:egy nő legyen ápolt-----egy férfi nem mindig figyel oda magára,aztán egy nőnek legyen hosszú ,vagy vagány haja------a férfiaknak formátlanra nyirt,és átlagos a haja.

A nő öltözzön szexisen------a férfi slampos.

A nő legyen csinos,sportoljon-----a férfi pocakos és esze ágában sincs mozogni.

A nőnek legyen ápolt a keze és a lába-----a férfitól még az is nagy szám,ha levágja a körmeit.

A nő legyen dekoratív,sminkelje magát-----a férfi még borotválkozni sem mindíg hajlandó.


Szóval szerintem a férfiak többet várnak el egy nőtől,mint amit ők nyujtani tudnak neki.

A múlt nap a strandon megismerkedtem valakivel és ő rögtön a külsöségekre adott,megkérdeztem tőle,ha én kellemesen gömbölyded lennék akkor is megszólított volna??

--A válasz :NEM!!

Na ez a gond a férfiakkal!!:-(

862. sbrn (válaszként erre: 857. - Cskata)
2007. jún. 5. 07:44
Hát ja... De van olyan is, amikor csak simán kidobják az embert, mint macskát sz.... Ezt "de szoktam szeretni"...:S
861. Bcicus (válaszként erre: 858. - 4726e582cf)
2007. jún. 5. 00:35
Én ettől sosem féltem, hogy a pasim vékony csajotűkat nézegessen, mert akkor nem lenne velem. Mondjuk egy átlagos alkatú nagy cicis csajt tuti megbámult mindegyik (talán a mostani nem mer), de nem érdekel. Hadd nézze, azért van a szeme. Ha egy igen dekoratív nőt látok biza megnézem, irigykedve.
860. 4726e582cf (válaszként erre: 857. - Cskata)
2007. jún. 4. 22:01

Remélem nem az én pesszimizmusom ragadt rád :).

Amúgy tényleg ez a "megbeszéltük" szöveg jön az otthagyott féltől. Az uccsó exemről hallottam, hogy mikor kihajítottam, akkor mindenkinek azt mondta, hogy megbeszélTÜK és így döntötTÜNK... Tudtam, hogy hernyó... így nem volt meglepetés :-)

859. 4726e582cf (válaszként erre: 856. - Sbrn)
2007. jún. 4. 21:59
Eszünkben sincs, csak említettem, hogy ez az egy dolog, amit úgymond 'le kell nyelnem' a párom hóbortjai közül, vagy elfogadnom, vagy alkalmazkodni hozzá, vagy lehet akárhogy hívni :).
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook