Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? fórum

Szerintetek a férfiak mit találnak egy nőben a legszexisebbnek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
948. Bcicus (válaszként erre: 947. - Cskata)
2007. jún. 7. 13:56
Én magam számára sem keresek tuti pasit, úgy sincs. úgy vagyok vele, hogy örülök, ha egyáltalán valaki hosszú távon szóba áll velem és mellettem marad a hülyeségeimmel együtt. Mert nem vok egy egyszerű eset.
947. cskata (válaszként erre: 946. - Bcicus)
2007. jún. 7. 13:52

természetesen önmagam számára (!) értettem a világon a legtutibbat..! (tolerálható és/vagy elnézhető hibákkal együtt) - és ha neki is ugyanez a véleménye rólam (az összes kis hülyeségemmel együtt), akkor lehet happy end..

félreértés ne essék, annyira azért nem vagyok naív, hogy hibátlan embereket keresgessek..:)))

ez valóban a tinilányok privilégiuma - az meg már jó pár éve nem vagyok..:))

946. Bcicus (válaszként erre: 945. - Cskata)
2007. jún. 7. 13:34

Én nem képzelek olyat egy fréfiról sem apukámat leszámítva, hogy a legtutibb ember a világon. Mindegyik (ahogy mi nők is ) tele van hibákkal, a kérdés az melyik hibáit tudjuk tolerálni és melyik tudja a mi hibáinkat.

Értelme egy ilyen dolognak egyáltalán nincsen. Én mondjuk azt nézem meg most máe egy pasin, hogy melyik az amelyik családapának megfelelő lehet.

945. cskata (válaszként erre: 944. - Bcicus)
2007. jún. 7. 13:27

:) feladom!!:DDD

annyira másképpen látjuk ezt az elhagyás-témát, hogy valószínűleg nem fogunk kompromisszumot kötni benne..:))

lehet, hogy naívság - de én X pofáraesés után is, ha újra szerelmes leszek, akkor elhiszem a következőről, hogy ő a legtutibb ember a világon..:) szerintem máshogy nincs is értelme az egésznek..

persze azt nem mondom, hogy a végtelenségig bármit elnézek az illetőnek és sosem telhet be a pohár - de ha betelik, akkor megvisel a dolog és nem tudok pikk-pakk továbblépni és lerázni magamról az egészet..

Neked biztosan könnyebb életed lesz érzelmi szempontból ezzel a hozzáállással és gondolkodásmóddal - de azért nem hiszem, hogy cserélnék Veled..:))

944. Bcicus (válaszként erre: 943. - Cskata)
2007. jún. 7. 12:43

Én szerintem olyan igazán nagyon rózsaszín cask az első szerelem tud lenni. Aztán az ember pofára esik, és többé már nem lesz olyan naív és ábrándozó.

1,5-2 éve után már nincs az a szerelem, mint mikor megismerkedik az ember az illetővel. Az hamar elszáll és igazából .

Nem olyan szar az. Ha otthagynak akkor az meg is érdemli a sorsát. Én nem fogok miatt szomorkodni az is fix. Megyek és keresek olyat aki megérdemel.

943. cskata (válaszként erre: 942. - Bcicus)
2007. jún. 7. 12:30

nem hiszem, hogy ez sorszám (hányadik szerelem) és kor függő lenne (már csak azért sem, mert én cirka 7 évvel vagyok idősebb Nálad..:))) inkább valami más kérdése (pl. habitus?)..

és persze, hogy idővel átalakul szeretetté, de azért nem 1-2 év együttlét után szeretném már "csak szeretni" a másikat - hanem majd kicsit később..:))

és ha elhagynak, akkor ha (még) szerelmes vagyok belé, azért sz*r - ha meg már az "átalakulási időszak" után vagyunk (amikor már csak a szeret van), akkor meg azért.. hiszen így vagy úgy, de szeretem - neeem?

na, ezért nem értettem, hogy hogyan lehet úgy hozzáállni a témához, hogy "nem dől össze a világ".. a világ persze hogy nem - csak esetleg nekem lesz hetekre/hónapokra pocsék hangulatom..

942. Bcicus (válaszként erre: 941. - Cskata)
2007. jún. 7. 11:46
Tudod a rózsaszínfelhős szerelem az csak egész fiatalkorban az első nagy szerelemnél van igazán. Illetve ha van is késöbb igazi nagy szerelem, az elöbb utóbb elmúlik s szeretetté minősül át, jó esetben. Egyébként meg már megtanultam, hogy egy pasi miatt sem szabad szenvedni, metr tönkre teszi az embert. Ha elhagy, akkor nem illettünk egymáshoz, ennyi.
941. cskata (válaszként erre: 940. - Bcicus)
2007. jún. 7. 11:06

és ez igaz szerelem részedről...??? nagy "I"-vel és nagy "Sz"-szel...? piros szivecskékkel a fejed fölött, szivárvánnyal a kék égen és turbékoló gerlepárral a faágon..??:)))

(na jó, most egy kicsit elszaladt velem a ló a szemléltetésben..:)))


hááát, elég különbözőek lehetünk a jelek szerint, mert nálam igenis összedől a világ, ha elhagy akit szeretek (persze egy idő után helyreáll majd a rend, de nem azonnal!) - akivel meg ilyen lazán megy a búcsú, mert ennyire "könnyen felejthető" kategória, azzal nem vagyok együtt..

de persze ez csak az én hozzáállásom és véleményem..:)

940. Bcicus (válaszként erre: 939. - Cskata)
2007. jún. 7. 10:48

Én biztos vagyok benne.

De ha tévedek, akkor sem fog össze dőlni a világ. Annyi pasi van még rajta kívül.

939. cskata (válaszként erre: 937. - Bcicus)
2007. jún. 7. 10:05

"Úgy sem bír nélkülem élni."


hűűha..:) produkál azért a sors meglepő fordulatokat időnként - ilyet nem biztos, hogy ennyire határozottan kellene kijelenteni..:))

de legyen igazad! Ámen!:)))

938. opál
2007. jún. 7. 08:40
Jó reggelt mindenkinek!!:-)
937. Bcicus (válaszként erre: 929. - Sbrn)
2007. jún. 6. 09:36

Az nem kifejezés, hogy féltékeny.

De nem tőrödöm vele.Én viszont kimondom, amit gondolok, ha tetszik neki, ha nem.

Úgy sem bír nélkülem élni.

936. opál (válaszként erre: 933. - Sbrn)
2007. jún. 6. 09:19
Hát pont ez a lényeg....a sok lényegtelen és érdektelen és szalma és gaz között a virágot és az értéket kellene keresni,de te folyamatosan megszúrod magad a TŰvel!!:-))
935. 4726e582cf (válaszként erre: 932. - Sbrn)
2007. jún. 6. 09:19

Jah, a külsőre visszatérve, szerintem meg, ha nem tetszik a külseje, ugyan mit keres mellette? Akkor mit mond neki? "jaj, de szép a lelked?" vagy semmit? És akkor mi lesz a női hiúsággal?

Avagy azt mondja, amit az exem, miután fogytam pár kilót "megint híztál?" ... szóval azért nem mindegy ugye? :D

934. 4726e582cf (válaszként erre: 932. - Sbrn)
2007. jún. 6. 09:17

Azért elnézem magamnak... kezdő, fiatal, naív... most már túl feminista (na jó nem feminista, de van egy jó adag bennem) vagyok egy ilyen pasihoz, aki elvárja, hogy fitt, szép, stb legyek, ő meg ha megborotválkozik, akkor piedesztára kell emelni :).

A mostani kifogott példány (na csak viccelődöm ám, mert imádom :D) sem borotválkozik sűrűn, de nem nekem kell rávilágítani, hogy ideje lenne fogat mosni vagy csak annyit várjon el tőlem, amit ő is megtesz...

933. sbrn (válaszként erre: 926. - Opál)
2007. jún. 6. 09:16
Hát akkor bazi sok a szalma, a gaz, meg minden dzsuva ebben a kazalban...
932. sbrn (válaszként erre: 925. - 4726e582cf)
2007. jún. 6. 09:14
Én nem vagyok abban biztos, hogy a "külső" miatt lenne az emberek nagy része a másik mellett. Egy idő után egyszerűen hiányozna a másik lénye, jelleme, hangja...stb., nem? Egyébként meg megfontolandó az a mondás is, hogy: "Csak azt tehetik meg veled, amit megengedsz nekik."
931. sbrn (válaszként erre: 924. - Opál)
2007. jún. 6. 09:11
Jaj, hát e szerint te "objektíven írod le a nőket"...:))))))))))))))))))))
930. sbrn (válaszként erre: 923. - 4726e582cf)
2007. jún. 6. 09:11
ok...:)
929. sbrn (válaszként erre: 921. - Bcicus)
2007. jún. 6. 09:10
:) Féltékeny... Pedig az ilyen dolgok pont fordítva szoktak elsülni. "Amitől a gyereket tiltják, azt teszi meg először!" :)
928. sbrn (válaszként erre: 920. - Cskata)
2007. jún. 6. 09:09
Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ami benned van, azzal együtt kell élni. Egyébként meg milyen "sikertelenségre" gondolsz?
927. sbrn (válaszként erre: 919. - Cskata)
2007. jún. 6. 09:06
Én már 3 nőt buktam be úgy, hogy "nem akartam elsietni". A többinél inkább feladtam ezt és azt csináltam, ami nem én vagyok, de amit elvárnak tőlem. És "meglepő módon" ez meg működött. Szóval erre mondják, hogy a "jó fiú az aki rúzsával áll a nő ablaka alatt az esőben, míg rossz fiú az aki ezt a nőt ez alatt a meleg szobában d**ja". A "félrekódolások" meg abból adódnak, ha az illető ahelyett, hogy őszintén kérdezne inkább ki akarja találni mi az ok... Nesze neked őszinteség...
926. opál (válaszként erre: 918. - Sbrn)
2007. jún. 6. 08:30

Nem ir le egy nő,ha nem csókólód meg,ha küldesz felé olyan jeleket,gesztusokat amiből egyértelmüsítheti,hogy vágysz rá és kívánatosnak tartod!!

A legtöbb nő nem ilyen....lehet,de az élet egy nagy szalmakazal és neked a "tűt" (a NŐT) kell megtalálnod....jó keresgetést!!:-))

925. 4726e582cf (válaszként erre: 918. - Sbrn)
2007. jún. 6. 08:26

Akkor én nem ez a női típus vagyok. Kimondottan tolakodásnak venném, ha a második randin csókolózni akarna a pasi...

Ahogy Kata mondja, úgy a 4. randi körülre teszem ezt a dolgot és talán akkor írom le a fickót, bár elgondolkozom, hogy mit izmozik, ha nem akar semmit :-O.


Az őszinteség meg jobb, mint a kegyes hazugságok. Jah és ugye ismét visszakanyarodunk a külsőre. Ha azt mondja, hogy tetszem neki, akkor gondolja is úgy, ne kegyes hazugsággal szúrja ki a szemem, mert ettől falra mászok, akkor ugye megfordul a fejemben, hogy miért is van mellettem?? Hanem, ha szépnek lát, azt természetesen hangoztassa, de ne azért, hogy nekem jobb kedvem legyen és ne is hazugság szinten.

Reggel meg nem kell külön mondani, hogy menjek fogat mostni ;), az már elég gáz, ha a nő nem tudja, hogy így kéne tennie, avagy a pasi nem tudja... mert ilyet is láttam már, tehát elvárva tőlem, hogy menjek önként és dalolva kérés nélkül, de hogy ő is menjen fogat mosni az már luxus, inkább rágyújt és nyúl a kávéért, ami széntén az én reszortom odavinni... hah, na ilyen marha nem leszek többet :).

924. opál (válaszként erre: 910. - Sbrn)
2007. jún. 6. 08:22

Te pedig folyamatosan mosod a pasikat.....szerintem,ha két ember szereti egymást,akkor igenis figyelmeztettni kell a másikat a rossz tulajdonságaira vagy a "szájszagára"!!!

Ezen nem szabad megsértődni ezen változtattni kell,ha megsértődik akkor olyan is nem kell bánni,hogy nem lesz belőle semmi,de ha azt mondja :-persze oda fogok figyelni rá,na az már döfi!!:-))

Sok nő tényleg megöli a romantikát,de ezekkel nem szabad folytattni a kapcsolatot,vagy kell egy kis emberismeret és ki kell szürni a "selejteseket"!!:-))

923. 4726e582cf (válaszként erre: 912. - Sbrn)
2007. jún. 6. 08:17
Akinek nem inge...
922. 4726e582cf (válaszként erre: 907. - Sbrn)
2007. jún. 6. 08:15
Tudnám oda minek a mozgólépcső... :-O, talán mozgássérülteknek? Vagy ennyit se mozogjon az, aki fitnessbe készül? Bár kocsival mennek mindenhova, ennyi azért beleférne, hogy oda felvonszolják magukat :), nem?
921. Bcicus (válaszként erre: 909. - Sbrn)
2007. jún. 6. 02:21
Ó dehogy nem.SŐttul nagy,de ezt nem viseli. Én ne nézeggek és más pasit és kész.
920. cskata (válaszként erre: 916. - Sbrn)
2007. jún. 5. 21:47

sajnos az bárkivel előfordulhat, hogy sokkal jobban szereti a másikat, mint az őt.. viszont ez után a lány után azért nem lehetett a következő "játékosoknak" könnyű élete...:S

tudod, az ilyen múltbeli "idealizált árnyképekkel" nehéz versenyre kellni - ezek mindig kiegyenlítetlen/-hetetlen játszmák..

szóval (bár nem ismerlek és nem tudom, hogy kivel mikor mi történt, de) nem lehet, hogy nem mindig csak a későbbi leányzókon múlott a sikertelenség...?

919. cskata (válaszként erre: 918. - Sbrn)
2007. jún. 5. 21:32

nem "ír le", ha nem csókolod meg a 2. randin - max. elkezdi magában keresni a hibát, hogy valamiért biztosan nem tetszik Neked eléggé, ezért nem közelítessz hozzá ezen a téren.. de igazából ezen inkább úgy a 4. randi után kezd el gondolkodni az ember..;))) hehe..:))

(persze csak ha ő is akar Tőled valamit.. - ha nem jössz be neki, akkor csókkal is "leír".. de ez fordítva is ugyanígy működik)


az emberi kapcsolatok is felgyorsultak a világgal együtt, percek, pillanatok alatt "kell" eldönteni mindent - és ha nem kapsz valamilyen "egyértelmű" jelzést a másiktól, akkor sajna félrekódolható az ügy..

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook