Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Helló! A térdem felett megvan ereszkedve a bőröm. 19 éves vagyok..csak tehetnék még valamit ellene, de mit? fórum

Helló! A térdem felett megvan ereszkedve a bőröm. 19 éves vagyok..csak tehetnék még valamit ellene, de mit? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 13. 17:26

Először is köszönöm a tanácsaitokat, igyekszem kipróbálni őket :)


Amúgy sportolok, illetve táncolok és emellett még itthon szoktam, de úgy látszik nem a megfelelő sportgyakorlatok.. Persze anyumnak is ilyen a lába (csak őt nemérdekli :D ), de remélem tényleg lehet rajta valamit segíteni. Köszi nektek még 1x!!

2010. júl. 13. 15:42
Sok mozgás, sport.
7. CsillagTM (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2010. júl. 13. 14:24
de váltózuhi után meg ne próbáljátok a fahéjat. leég a bőrötök kvázi...tapasztalat...
2010. júl. 13. 14:18
bázisolajba vagy testápolóba 1-2 csepp fahéj és mandarinolaj feszesít.
5. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Betsabé)
2010. júl. 13. 14:11

egyetértek, zuhi!


(am én versenysportoló voltam anno, és nem ereszkedett meg a térdemnél a bőr...úh kis genetika tényleg lehet benne. de ettől még javíthatsz rajta!

2010. júl. 13. 14:06

Ebben azért van genetika is:D

Én lábaim izmosak, mégis lógósabb a térdem felett..

Pedig 13éves korom óta versenyszerűen sportolok.

2010. júl. 13. 14:00

Én ilyet olyan embereken vettem észre, akik régebben izmosabbak voltak, majd csökkent az izomtömegük.

Ha kicsit izmosítanád, akkor feszesebb lenne.

A bőr feszesítés amúgy sok idő. A hideg-meleg zuhanyt, és a szőlőmagolajat ajánlják erre.

Kitartást és sok sikert kívánok!!

2010. júl. 13. 13:59

Szia.


Szerintem súlyemelés lehet a megoldás!


Szép fokozatosan!

2010. júl. 13. 13:54
Helló! A térdem felett megvan ereszkedve a bőröm. 19 éves vagyok..csak tehetnék még valamit ellene, de mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook