Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » XP helyett win7et raktam a gépre.Hogy csináljam, hogy ne készítse el a win.old mappát, tehát üres maradjon a winyó? fórum

XP helyett win7et raktam a gépre.Hogy csináljam, hogy ne készítse el a win.old mappát, tehát üres maradjon a winyó? (tudásbázis kérdés)


9. J.B.
2010. júl. 14. 16:31

Ha van a gépen egy működő windows-od (bármilyen), nem is sűrűn ajánlgatja fel (verziótól is függ).

Valahogyan töröld le a hdd-t, utána telepíts új rendszert.

Törléshez: bott lemez (floppy, minipe-XP cd, linux cd), valamilyen programmal lenullázod a hdd-t (pl.: Partition Magic), utána telepíthetsz.

8. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 6. - J.B.)
2010. júl. 14. 14:45
hali. Nem ajánlotta fel a full törlést, ha felajánlotta volna, csináltattam volna. Az old mappát csinálja, ha kérem, ha nem. Minden fontos adat már DVD-n ül, mert ugyanugy rákészültem, minta az XP-t telepiteném újra.
2010. júl. 13. 22:01
Így, ahogy J.B. mondja. Én ma raktam fel egy Win7-et.Particiót töröltem, így nem tudott a Win7 mit "old"-ozni. Egy jótanács: az angol nyelvűt kell felrakni, és aztán telepíteni a nyelvi fájlt, mert különben nem megy. Igaz, hogy nekem integrált rendszerem volt, boot-dvd-n. Partició nem volt, és mégis valahogy telepítés alatt rakta fel a fájlokat. Érdekes volt. Úgy látszik, hogy ez a rendszer már nagyon intelligens.
6. J.B.
2010. júl. 13. 19:38

Akkor csinálj egy mentést (dokumentumok, képek, szükséges egyéb programok telepítői), azt kiírod cd-re, vagy másik hdd-re, akárhova.

Utána full újratelepítés, az elején törölje/formázza a hdd-t is.

2010. júl. 13. 12:46
ne kelljen már egyesével törölgetni mindent. Full üres vinyót szeretnék,win7 alatt
2010. júl. 13. 12:45
De nekem probléma :)
2010. júl. 13. 12:44

Mert ilyen a win7! :)


no problem

2010. júl. 13. 12:42
Sziasztok. XP volt a gépen, telepítettem a win7et, most már fut is win7 alatt a gép, de old mappában bentmaradt az összes xp alatt futott dolog. :( Miért?
2010. júl. 13. 12:40
XP helyett win7et raktam a gépre.Hogy csináljam, hogy ne készítse el a win.old mappát, tehát üres maradjon a winyó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook