Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek? Római strand vagy Pascal strand?(még egyiken sem voltam) fórum

Mi a véleményetek? Római strand vagy Pascal strand?(még egyiken sem voltam) (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 13. 12:07
Igen,most csak Pesti lenne jó,bár én szívem szerint Balcsira mennék,de sajnos azt csak augusztusban ejtjük meg. Gyenesdiásra megyünk,kíváncsi leszek.
2010. júl. 13. 12:05

Csak Pesti strand felel meg? Ott van pl a százhalombattai strand, vagy velence. Sokkal kevesebben vannak. Én egyszer voltam (pest létemre) pesten strandon, de az hogy nem tudtam megmozdulni, a törölközőket egymásra tették már le az emberek... na eléggé elrettentett. Inkább utazok 30 perccel többet, és nyugodtan strandolok. :)

Csak mondom hogy ha van időd és lehetőséged akko rérdemes elgondolkozni ezen a lehetőségen is.

2010. júl. 13. 11:58
Az a baj, hogy most bárhova mentek sokan lesznek....
2010. júl. 13. 11:54
Na igen a Dagály tényleg nagyon drága :-(
2010. júl. 13. 11:53
Igen a Dagályt én is szeretem,de ott akárhányszor voltam meg sem bírtam mozdulni a vízben! Bár lehet itt sem fogok tudni,ugyan is enyhén szólva forróság lesz :-)
5. fd26a014e9 (válaszként erre: 4. - Clugie)
2010. júl. 13. 11:53
Viszont a Dagály is nagyon drága, kivétel ugye a hétfő, amikor az is féláras. :)
2010. júl. 13. 11:51

Szebb és jobb is a Római, de drágább is :)

A Pascalon kevés az árnyék és csak 3 medence van. Egy pancsoló a kicsiknek, egy mélyebb a nagyoknak és a felnőtt ami úszoknak lenne... Kedden féláron lehet menni és azt hiszem 5 után is, de ilyenkor elég sokan is vannak. Én a Dagályra esküszöm az pont félúton van :)

2010. júl. 13. 11:47
A Pascal olcsóbb, ha többen mentek, jobban megéri.
2010. júl. 13. 11:43
Csütörtökön mennénk,de nem tudjuk eldönteni melyiket válasszuk. Nekem a Római szebbnek tűnik egyébként.
2010. júl. 13. 11:42
Mi a véleményetek? Római strand vagy Pascal strand?(még egyiken sem voltam)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook