Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fémvázas vagy puha falú medence? fórum

Fémvázas vagy puha falú medence? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 13. 00:06
Nekünk eddig puha falú volt, ez már a 3. éve (igaz tavaly lett valami minimális fel nem lelhető lyuk a peremén, mert folyton ereszt, de sosem ereszt le annyira, hogy gond legyen). Annak jól ki lehet könyökölni a szélére és punnyadni :-). Viszont totál macera ősszel kitakarítani és elpakolni. Tényleg utálatos. Épp gondoltam rá, hogy a következő merev falú lesz, mert az kap pár pillepalackot télre, hogy ne fagyjon szét, meg egy takarót, oszt jónapot. De több tapasztalatom nincs a fémvázassal.
2010. júl. 12. 23:57

Nekünk otthon merev falú medence van, két felnőtt és pár gyerek bőven elfér benne és jobbaan bevált nekünk , mint az óriási pancsolda.

Két éve vettünk egy hier szuper nagy medencét tisztítóval mindennel, és állandóan annyi baj volt vele...


Ez meg sokkal egyszerűbb...

2010. júl. 12. 23:49
Köszi! Azért döntünk nehezen, mert nem 1 nyárra vennénk. A puha talán könnyebben sérül, a vémvázasról azt hallottam, hogy egy nagy szél kárt tud benne tenni, eltöri.
2010. júl. 12. 23:45
Neki még sztem elég egy kisebb puha falú medence:)De ha ti is pancsiznátok nyugodtan vegyetek fémvázasat:)
2010. júl. 12. 23:42
Medence vásárlás előtt állunk a 3 éves kispasinak, de fogalmunk sincs milyet vegyünk? Melyiket ajánljátok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook