Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi a véleménye az színterápiás lámpáról? fórum

Kinek mi a véleménye az színterápiás lámpáról? (tudásbázis kérdés)


16. sodrak
2008. máj. 7. 14:29
Nekünk van-ha a bioptronra gondolsz-, és nagyon meg vagyunk elégedve vele. Nap mint nap használjuk az alapszínnel, és esetenként a színterápiás programokkal. Mindenkinek csak ajánalni tudom. Az egészségünkbe való befektetés mindig megtérül.
15. Yudy
2008. ápr. 23. 19:25
A szomszéd városban levő rehabilitációs kórház használja.
14. zena01 (válaszként erre: 11. - Sylva)
2008. jan. 5. 14:55
Annyit tudok, hogy nagyon drága, éppen ezért kérdeztem a hatását. De szerintem az interneten utánanézhetsz.
2008. jan. 3. 00:05
Ha hiszel benne,bármi hat.Még az árokír is.Hanna
2007. nov. 6. 21:06
Én nem próbáltam, de más véleménye szerint valóban van hatása.
11. Sylva
2007. nov. 3. 22:36
Én éppen vásárolni szeretnék. Hol tudom megvenni? Mit vegyek hozzá? Kb mennyibe kerül?
10. dus
2007. okt. 29. 12:02
Nekünk is van, rendszeresen használjuk és eddig mindig segített!
9. CILUSKA (válaszként erre: 8. - DOMA)
2007. szept. 28. 15:37

Nem hinni kell, hanem használni.

A kisbaba, vagy a háziállat sem hisz benne, mégis jótékony hatással van rá.

Természetesen tudni kell, hogy hogyan használjuk : mennyi ideig?, hol?, milyen színeket, mire?, stb.

8. DOMA
2007. szept. 28. 08:12
nem hiszek benne
2007. szept. 28. 05:52
Nekem van de még nem próbáltam ki.
2007. szept. 15. 17:39
Segitenétek?Egy eleséstől lett a derekamnál 15x8centis vérömleny ami ha egy héten belül nem mulik el megmútik. Van bioptron lámpám, szinek is de nem tudom melyik szin a legbiztosabb. Sajnos a füzetem elveszett. Köszönöm a segitséget előre is. Márti.
5. CILUSKA (válaszként erre: 2. - Zena01)
2007. júl. 3. 14:07

Ha a B. betűvel kezdődő nevűre gondolsz, akkor a tapasztalatom nagyon jó.

Egyébként van több topik is, ahol kiírták a Bioptron lámpa nevét.

Ezekbe is olvass bele, sok érdekességet találsz bennük. Használd a keresőt.

Személyes véleményem : nagyon jó a lámpa, de tudni kell használni és ismerni kell a korlátait is.

Én és a családom is több éve használja rendszeresen, több készülékünk is van.(felnőtt, családos "gyerekek" - külön élnek)

Ha valamilyen kérdésed van a lámpával kapcsolatban, szívesen segitek itt is, vagy privát levélben is.

2007. júl. 3. 14:03

igen, mi sokat használtuk(juk). Megfázáskor kék színnel, a torok fej, orr lámpázásával3*2 csippantás 2-3 nap alatt helyre jön. Epegörcsnél, felfúvódásnál, a csecsemő mirigyet, majd a gyomorszájat, végül a borda altti részt lámpázni. Észrevehetően jobb:-))))

Fogfájás, felfájás, ha fel megy valamitől a vérnyomás......

Manapság már kevesebbet, mert étrendkiegészítőket fogyasztunk, és hála neki kevesebbszer, szinte nem is, fáj valamink.

2007. júl. 3. 13:54

Valóban jó dolog, csak egy kicsit drága, úgy tudom. Én voltam egy bemutató előadáson és tapasztaltam, hogy valóban jótékony hatása van. A kis ismerősöm nagyon meg volt fázva, fájt a feje, az arcürege. Az egyik lámpával 2 x 3 perces kezelés után jó fél óra múlva már alaposan tisztult a feje, az orrát sűrűn fújta és ezáltal könnyebbedet az arcüregében a nyomás, megszűnt a fejfájása.

Tehát valóban jó dolog, otthonában mindenki nagyon nagy hasznát tudja venni.

2007. júl. 3. 13:39
Nem írok nevet, otthon lehet használni, különböző sebekre, hegekre, allergiára. Van valakinek tapasztalata ezen a téren?
2007. júl. 3. 13:38
Kinek mi a véleménye az színterápiás lámpáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook