Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reumatoid arthritis mellékhatása: Diclofenacot szedek arthritisre. Kiderült, hogy gátolja az ovulációt. Van valakinek tapasztalat? fórum

Reumatoid arthritis mellékhatása: Diclofenacot szedek arthritisre. Kiderült, hogy gátolja az ovulációt. Van valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 16. 19:22

Pozsonyban,a meddőségin.

Tegnap voltunk ott,megkaptam a stimuláló hormonokat.Nyaralás után kezdem szedni a szurikat.

Szepterberben meglesz a beültetés.

8. Molyka (válaszként erre: 5. - Demeeri)
2010. júl. 13. 23:04

Sajnos ismerem a betegséget, testvéremnek van ilyenje. :( A salazopirin már szart se ér, ahogyan nem nagyon szabad éveken át diclofenacot se szedni, se medrolt...

Az orfiban hátha többet tudnak segíteni...


Hol segítenek a babában?

2010. júl. 13. 18:12
Aflamint és Myoflexint kaptam.Viszont ezt sem szabad terhesség alatt vagy babát tervezőknek szedni.Akko mégis,mi legyen most?
6. t.Ili (válaszként erre: 5. - Demeeri)
2010. júl. 13. 08:14
Én is azt szedem,de már kinőttem a babázó koromból.
2010. júl. 13. 08:01

Nem jön könnyen a baba,meddőségire járok.Most kezdem a lombik stimulációt.

Ha nem szedtem volna tíz évig,már elterjedt volna a betegség,így szerencsére sikerül kordában tartani és tünetmentesíteni.Fontos a kezelés.Nem szabad elhanyagolni,mert akár teljes izületi degenerációhoz vezethet.És ezt ugye senki nem szeretné.

A SALAZOPYRIN szedhető terhesség alatt is.Tud valaki erről valamit?

4. t.Ili (válaszként erre: 2. - Demeeri)
2010. júl. 12. 22:44
Nekem annak idején nem volt vele semmi ilyesmi problémám,csak már nem ért semmit.
2010. júl. 12. 22:40
Szia, ameddig nincs baba, szenvedni. Komolyan mondom. Minden nap tornázni, hogy izületi folyadék képződjön és ne fájjon...
2010. júl. 12. 22:37
Diclofenacot szedek arthritisre.Kiderült,hogy gátolja az ovulációt.Van valakinek ilyen távú tapasztalata? Mire lehetne kicserélni?
2010. júl. 12. 22:32
Reumatoid arthritis mellékhatása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook