Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Reumatoid arthritis mellékhatása: Diclofenacot szedek arthritisre. Kiderült, hogy gátolja az ovulációt. Van valakinek tapasztalat?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. demeeri2010-07-16 19:22
Pozsonyban,a meddőségin.
Tegnap voltunk ott,megkaptam a stimuláló hormonokat.Nyaralás után kezdem szedni a szurikat.
Szepterberben meglesz a beültetés.

8. Molyka2010-07-13 23:04
Sajnos ismerem a betegséget, testvéremnek van ilyenje. :( A salazopirin már szart se ér, ahogyan nem nagyon szabad éveken át diclofenacot se szedni, se medrolt...
Az orfiban hátha többet tudnak segíteni...

Hol segítenek a babában?
(válasz demeeri 5. hozzászólására)

7. demeeri2010-07-13 18:12
Aflamint és Myoflexint kaptam.Viszont ezt sem szabad terhesség alatt vagy babát tervezőknek szedni.Akko mégis,mi legyen most?

6. t.Ili2010-07-13 08:14
Én is azt szedem,de már kinőttem a babázó koromból.
(válasz demeeri 5. hozzászólására)

5. demeeri2010-07-13 08:01
Nem jön könnyen a baba,meddőségire járok.Most kezdem a lombik stimulációt.
Ha nem szedtem volna tíz évig,már elterjedt volna a betegség,így szerencsére sikerül kordában tartani és tünetmentesíteni.Fontos a kezelés.Nem szabad elhanyagolni,mert akár teljes izületi degenerációhoz vezethet.És ezt ugye senki nem szeretné.
A SALAZOPYRIN szedhető terhesség alatt is.Tud valaki erről valamit?

4. t.Ili2010-07-12 22:44
Nekem annak idején nem volt vele semmi ilyesmi problémám,csak már nem ért semmit.
(válasz demeeri 2. hozzászólására)

3. Molyka2010-07-12 22:40
Szia, ameddig nincs baba, szenvedni. Komolyan mondom. Minden nap tornázni, hogy izületi folyadék képződjön és ne fájjon...

2. demeeri2010-07-12 22:37
Diclofenacot szedek arthritisre.Kiderült,hogy gátolja az ovulációt.Van valakinek ilyen távú tapasztalata? Mire lehetne kicserélni?

1. demeeri2010-07-12 22:32
Reumatoid arthritis mellékhatása