Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » IELTS nyelvvizsga tapasztalatok fórum

IELTS nyelvvizsga tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 09:18
Ja, és ingyenes honosítással jár az IELTS vizsga. Én az Acadmic 7-re újra megkaptam a magyar felsőfokot, amit már az Origóval egyszer megkaptam jó régen.
2010. júl. 12. 22:57
Az a baj, hogy otthon van mind, én meg pesten:S Az egyik lila volt és jár hozzá egy cd a listeningekhez. Azt kellett kötelezően megvennünk. A lényeg, hogy típus feladatok legyenek benne. A másik könyvet magamtól vettem meg a boltos ajánlására. Ezeken felül meg a tanárok adták a többi anyagot a felkészítőn. Ezek academicra készítenek fel. Talán van 1 kis eltérés a 2tő feladatai között, csak nem emlékszem, hogy mi.
2010. júl. 12. 19:18
Tudom hogy durva a rigós de megpróbálom, ha nem sikerül akkor megyek másikra. Esetleg meg tudnád írni a könyv címét amiből Te felkészültél az ielts re? Neten olyan sok van, de így nem tudom eldönteni melyik lehet a jó. Az ILS könyveboltba pedig azt mondták hogy nézzem meg a neten milyen kell és azt megrendelik, hátha tudnám... A tanárom meg nem nagyon van képbe ezzel kapcsolatba.
4. Kamillka (válaszként erre: 3. - Sillymini)
2010. júl. 12. 18:00
Jól meggondoltad, hogy rigóra mész? Már annyiféle ezzel egyenértékű nyelvviszga között lehet választani. a general nem nehéz, abban az olvasás is könnyű. Teljesen más a 2tő, szerintem az ielts könnyebb lesz, mert ott nem arra kíváncsiak, hogy mit nem tudsz. A vizsgáztatók is rendesek és segítőkészek a szóbelin. Mi vegyes csoportban készültünk, de akik generalra mentek jó ha a közép fokot megütötték, úgy hogy biztosan menni fog:)
2010. júl. 12. 17:33
Köszönöm. Generalra megyek. Októberbe lesz a középfokú Origós(Rigóutcai) nyelvvizsgám, ahhoz képest ez nehezebb vagy könnyebb lehet?
2. Kamillka (válaszként erre: 1. - Sillymini)
2010. júl. 12. 17:27
A jászai mari téren van 1 könyvesbolt, ott jó könyveket lehet kapni, amik segíthetnek a felkészülésben. Academicra mész vagy generalra? Mikor én csináltam még volt felészítő tanfolyam a british councilban, de semmi extrát nem csináltunk. Elég ha ismered a típus feladatokat. A writing meg a listening nem nehéz. A reading szokott rükkösebb lenni, de nem megoldhatatlan egyáltalán.
2010. júl. 12. 17:03
IELTS nyelvvizsgára készülök, ezzel kapocsaltban kíváncsi vagyok mindenre, azoktól akik már levizsgáztak, készülnek vizsgázni, vagy esetleg tanárok. Könyvek, honlapok... minden érdekel ami segíti a felkészülést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook