Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet beállítani összeghatárt az előfizetéses mobilon? fórum

Hogyan lehet beállítani összeghatárt az előfizetéses mobilon? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 12. 13:22

A telefonon próbáltuk férjemmel, de sajnos nem sikerült, valamiért nem lehetett beállítani.

Tartok tőle én is, hogy nem lehet, mi lenne biznisz benne a szolgáltatónak? :-(


Azért megérdeklődöm a szolgáltatónál, hátha.

2010. júl. 12. 13:14
de a telódon van olyan funkció ami számlálja a hívásköltséget azt sztem elintézheted hogy be legyen kapcsoltatva
2010. júl. 12. 13:12
szerintem nem lehet!
2010. júl. 12. 13:11
a szolgáltatóhoz kell bemenni hogy előfizetést szeretnél korlátoztatni x ezer forintig. de ezt felajánlják szerződéskötésnél is.
2010. júl. 12. 13:07
nem lehet lekorlátozni a tmoblnál a lehjető legegyszerűbb ha időnként felmész wapra és ránézel az egyenlegedre vagy aneten utána jársz
3. Drdd
2010. júl. 12. 13:01
Nem mondom 100%-ra, de ha jól emlékszem, akkor nem lehet beállítani.Mintha egyszer én is kérdeztem volna :( De azért kérdezz utána,nem vagyok benne biztos.Ha mégis lehet, akkor írd majd meg :)
2010. júl. 12. 12:58
T-Mobile-os vagyok, és szeretném, ha x összeg fölött ne lehessen telefonálni, vagy legalábbis figyelmeztessen.
2010. júl. 12. 12:57
Hogyan lehet beállítani összeghatárt az előfizetéses mobilon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook