Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lindynette abbahagyása fórum

Lindynette abbahagyása (beszélgetős fórum)

2014. júl. 4. 12:36

Sziasztok!


Látom már elég régen nem szóltak hozzá a fórumhoz,de ha van valaki aki hosszú ideig szedte a Lindynette-t és abbahagyta,szívesen olvasnám a tapasztalatait!!!!


Én lassan 7 éve szedem folyamatosan,de lassan szeretnénk babát. A nőgyógyász csak annyit mondott,hogy egyszerűen hagyjam abba és jöhet a baba mert ebben nagyon kevés a hormon.


Nektek az abbahagyás után monden rendben volt?

2010. júl. 15. 20:56

Sziasztok!

Én 3 éve szedem már, nem híztam tőle, és a libidóm is a régi:))

Bár gondolom mindenkinél más hatást vált ki...

Szerintem ha abbahagyod, semmi bajod nem lesz, bár érdemes egy nőgyógyász tanácsát kikérni...

2010. júl. 12. 19:20
Remélem, mivel csak 2 hónapig szedtem, nem lesznek komolyabb bajok az elhagyása után, s remélem a libidóm is hamar visszatér.
2010. júl. 12. 17:30

Én kb 1,5 évig szedtem, libido csökkent de nem nullázódott le, viszont szerintem attól kaptam magamra egy 10-est.

Abbahagyás után 2 hónap alatt kitisztult a szervezetemből és sikerült is a baba:)


Nyugodtan abba lehet hagyni, anno nekem is csak 3 hónapig kellett volna szednem, ha gyógyszert akarsz váltani, akkor várj egy újabb ciklust és kezdheted is.

2010. júl. 11. 21:22
Én tavaly áprilisban hagytam abba a Lindynette szedését, 4 évig szedtem. Előtte már többfélét is kipróbáltam. A ciklusaim azóta kissé össze-vissza vannak, a vérzés mennyisége viszont jelentősen felerősödött. Hogy attól híztam-e vagy sem azt nem tudom, de sajnos azóta sem sikerült lefogynom.:(
2010. júl. 11. 21:22

Nálam is 0 alatt volt! Hozzáteszem, hogy most sem sokkal jobb a helyzet, pedig már másfél éve, hogy abbahagytam.

Nekem semmi mellékhatása nem volt, bár nekem egész életemben óramű-pontosságú volt a mensim.

2010. júl. 11. 21:12
Igen, a libidó nullázása az egyik oka, ami miatt abba akarom hagyni. Annyira nulla, hogy nullább már nem is lehetne. Hízni legalább nem híztam. Volt valami mellékhatása, mikor abbahagytad?
2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Szepszemu87)
2010. júl. 11. 21:10

Szió. Hát nem tudom, én 1 évig szedtem, de elég volt, a libidóm 0-ra szökött tőle.

Igen, egyszerűen hagyd most abba.

Nekem van egy egész dobozom, 3 havi adag porosodik emiatt a szekrényemben :S

2010. júl. 11. 21:07
Sziasztok! 2 hónapja szedem a Lindynette fogamzásgátlót, s abba szeretném hagyni. Ilyen kis idő után is lehetnek az abbahagyásnak mellékhatásai? És mikor hagyjam abba? Most van a 7 napos szünet. Egyszerűen ne kezdjem el a következő levelet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook