Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "tükörtojás ", avagy a férfi pocak : meddig tolerálod? fórum

"tükörtojás ", avagy a férfi pocak : meddig tolerálod? (beszélgetős fórum)


1 2
56. ina87
2014. jún. 7. 17:50
a páromat igy szeretem ahogy kinéz pont pocakosan volt h nem volt enyi plusz rajta de öszintén anak akinek kivan az oldalbordája hát mit mondjak...na ne persze kinek mi az igénye de inkább plusz kilok mint egy csontváz.
55. 3da8f53e4a (válaszként erre: 54. - Hátcsakén)
2014. jún. 4. 21:01

Esetleg több a szénhidrát?

Náluk nehéz megvonni, ha fizikait végeznek mert kell a kalória! De ha szellemit - akár megvonás :)

54. hátcsakén (válaszként erre: 53. - 3da8f53e4a)
2014. jún. 4. 21:00
vagy nem megy. Párom tleg nem eszik sokat,mégis jókora hasa van.
53. 3da8f53e4a (válaszként erre: 52. - Mothertiger)
2014. jún. 4. 20:36
2 szelet kenyérrel kevesebbet eszik mindennap. És szép lassan lemegy az a pocak is, pláne ha fizikai munkát végez.:)
2010. aug. 9. 10:07

És mit tehet ellene a fiatalember, aki éjt nappallá téve dolgozik, és egy csepp szabadideje nincs?

Ez a kérdés.

2010. aug. 8. 17:00
Szerintem se a férfiasság legelőnyösebb formája!
2010. aug. 3. 17:20
számopmra ronda...minél fiatalabb a gazdája, annál visszataszítóbb.
49. kicsilányka1984 (válaszként erre: 47. - Pistiisti52)
2010. júl. 19. 11:15
mutass egy ilyet s megmondom:)))
2010. júl. 19. 11:02

:D

Nem mondanám!!! :)))

De jobban szeretném, ha az ő hasa lenne ilyen, és nem másét kellene néznem...!!! XD

2010. júl. 18. 21:21
A bordás,izmos has hidegen hagy ??
2010. júl. 14. 21:49

Lusta.

Sokat dolgozik hétköznap, hétvégén meg ki van merülve teljesen. Meg valami gebasz van a derekával. Kosarazni szeret(ne), csak nem csinálja.


:(

45. pistiisti52 (válaszként erre: 44. - Mothertiger)
2010. júl. 14. 14:40
valószínű ez minden így együtt,és terád nem hallgat ?
2010. júl. 14. 14:00

Életmód... Gének... Talán. Nem?

Srácom is csak 26... De már egy pár éve ilyen pockos.

A családjában is van egy pár ilyen testalkatú férfi. És nem is él valami egészségesen:

cigi dögivel, kávé, kóla, fehér kenyér, cukor, zsír. Ja, és rendszertelen evés.

2010. júl. 14. 13:21

Mitől van hogy ilyen korán,akár tízen vagy húszon

évesen kialakul az a bizonyos pocak???

A fiatal férfiaknál.

2010. júl. 13. 19:10

Ehh, most mondtam neki... Kapok kínai teakeveréket, amitől már sikerült leadnom előzőleg pár kilót. Mondtam neki, hogy igya ő is, mert legalább 15 kiló súlyfelesleg van rajta. :(


74 kiló volt, amikor összejöttünk, most mindig 90 és 100 között mozog. :(((

A válla meg a lába (meg a segge XD) az kúwajó, de a poci elrontja az összhatást. :(

41. agis (válaszként erre: 40. - Mothertiger)
2010. júl. 13. 10:40
Szerintem ez nem cikizés, ha szóvá teszed, és támogatod őt abban, hogy eltüntesse a "felesleges testrészt" :)
2010. júl. 13. 10:31
Engem kicsit zavar de nem mondom a páromnak, mert ő se cikizett, mikor kövér voltam. :(
2010. júl. 13. 10:24

Helyes végre olyan lányok akik a fiatal férfinál ezt

nem nézik el !!

2010. júl. 13. 10:18
Azt a nagyon rengős,szőrös,hájas hasat gyűlölöm,és gusztustalan!Egyáltalán nem viselem el!Ha maga az ember izmos,és úgy van egy kis hasa,úgy OK! :))
37. agis
2010. júl. 13. 10:16
Én nem toleráloma pocakot. Ha én adok arra, hogy jól nézzek ki és kívánatos legyek, csinos, ápolt, nem elhízott, ezt a várom el a partneremtől is. A pocak mondjon le (meg vele együtt az infarctus is:) )!
36. pistiisti52 (válaszként erre: 35. - 5e48d37001)
2010. júl. 12. 18:53

Természetesen én csak kíváncsi voltam.

Nekem nincs,én nem szeretem,zavart.

Az egész ember a lényeg!Mindenki magáért felelős .Én nem eszt az eredményt vártam,de ez az én bajom.

2010. júl. 12. 13:36

Engem nem zavarna a pocak,a lényeg,hogy szeressük egymást,bár megjegyzem,az én férjemen egy gramm zsír sincs,pedig annyi kaját magába töm,hogy rossz nézni,de ha lenne,akkor sem zavarna.

Őt sem zavarta,mikor szülés után 16 kg súlyfeleslegem volt,még ő vigasztalt,hogy én így is szép vagyok,persze magam miatt,megcsináltam és ledobtam a kilókat.

Sajnos túl nagy feneket kerítenek ezeknek a dolgoknak,csak a külsőség ,egészség blablával,ha nem súlykolná minddenki,hogy a soványság a trendi,akkor nem lenne ennyi fiatalember,aki táplálkozási zavarokkal küszködik,jojózik,bulémiás,anorexiás..stb

Igen a hasi háj nagyon veszélyes,hiszen bélzsír,de azért egy kis,vagy nagy pocak még nem a világvége,kedves topikindító:-)

34. manul (válaszként erre: 33. - Kicsilányka1984)
2010. júl. 12. 11:43
Olvass vissza néhány hozzászólást és megemlíteném,hogy én a második kategóriába tartozom mielőtt leharapnád a fejem!:DDDDDDDD
33. kicsilányka1984 (válaszként erre: 32. - Manul)
2010. júl. 12. 11:11

az ételeket élvező van mit fogni rajta kategóriába tartozó szerinted nem ügyel a külsőére?

nem egy fokpiszkáló láb jelenti tán a külsejére adó hölgyeket??:DDDD

akkor aki molett az egy elhagyatott magára semmit nem adó hölgy??????????

biztos a molett hölgyeknek a csapból se folyik víz!

32. manul (válaszként erre: 30. - Pistiisti52)
2010. júl. 12. 10:54
Tartok tőle,hogy ha a pasiknál közvéleménykutatást tartanál abban a témában,hogy a külsejére kínosan ügyelő aszkéta csontkollekciót vagy az életet és az ételeket élvező van mit fogni rajta kategóriát választanák,ugyan így meglepődnél!
31. kicsilányka1984 (válaszként erre: 30. - Pistiisti52)
2010. júl. 12. 10:41

nem a külső teszi az embert!!

ha külső szerint választunk partnert akkor ...

2010. júl. 12. 10:33

Összefoglalva :

nem értenek egyet a pocakkal : 8-an


Elfogadják nem zavarja őket vagy kifejezetten kedvelik : 13-an


Mindegy,közömbös,vagy nem tud rá hatni : 5-en


Érdekes nem gondoltam volna, hogy ez lesz az eredmény ??

29. manul (válaszként erre: 28. - Pistiisti52)
2010. júl. 11. 21:45

Ez így van!

Sajnos ilyen világot élünk.A gyerekek fejét mivel tömik,menjünk gyorsétterembe mert az olyan trendi!Együnk ilyen és olyan cukrot vagy csokit mert azt reklámozták a Tv-ben.

Az orrunknál fogva vezetnek minket.Amíg gyerekkoromban a mamám málnaszörpjét ittam ami 100% gyümölcsből készült,addig a mai fiatalok mit isznak?Cola,Redbull,cukrozott löttyök mindenféle egészségtelen sz@rral!

Ezzel alapozzuk meg az elhízást.

Profitorientált világban élünk így jó üzlet az embereket felhízlalni és utána lefogyasztani is!

Pedig mennyivel egyszerübb lenne egészségesen élni!

28. pistiisti52 (válaszként erre: 27. - Manul)
2010. júl. 11. 21:38

Sokmindenben eggyetértek veled!

De gondolom azt te is aggasztónak találod,hogy az

iskoláskoru gyerekek egészsége nem a legjóbb/túlsuly

És ebben a szülő felelősége nem vitatható!

27. manul
2010. júl. 11. 20:24

Manapság sok fórumon olvasom,hogy kritizálják a túlsúlyos embereket legyen az nő vagy férfi.Elárulnék egy-két dolgot a túlsúlyos emberekről!

1.Azért hízunk,mert többet eszünk a kelleténél,vagy azért mert valamilyen betegségben szenvedünk.

2.A többet evés elég szubjektív.Minél eszünk többet?A napi szükséges mennyiségnél,vagy az általunk kitalált határnál,ami éppen csak annyira elég,hogy ne haljunk éhen?

Hát igen,általában az utóbbi igaz.A kövérek nagy százaléka jóval kevesebbet esznek mint vékony társaik.Köszönhetően a drasztikus fogyókúráknak az anyagcseréjük teljesen másképp működik ezért minimális többletfogyasztástól-ami egyenlő a nullával-is képesek hízni.

3.Az erős elhízás egy apró botlással kezdődik,amikor kamaszkorunkban a piszkafa osztálytársaink megszólják gömbölyödő idomainkat,ami valószínűleg puszta irigységből volt,mivel nekünk nem kell zoknival tömnünk a cicifixünket.

Ekkor az ember lánya elkezd fogyózni,persze totál helytelenül,ezzel elindítva a lavinát minek következtében 20 év múlva tetemes túlsúlya lesz.

Mindez annak ellenére,hogy végig koplalt és tornázott közel negyed évszázadot!

De sajnos mivel a sok-sok divatos fogyókúrával végzett és már érti,hogy mi is az a jo-jo effektus,már semmi kedve az egészhez!

Tele van a hócipője a koplalással,a tornával és az egészséges életmóddal,mert amíg 15-20 éve még robbantak le a kilók közel a negyedik X-hez minden dekáért keményen meg kell küzdeni!


Ígyhát kérem szépen,aki ezek után azt merészeli mondani egy elhízott emberre,hogy lusta és igénytelen,annak azt kívánom,hogy élje át azt a bizonyas 20 évet és lássuk mit mond utána!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook