Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hajsamponokkal kapcsolatos kérdésem lenne fórum

Hajsamponokkal kapcsolatos kérdésem lenne (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 10. 15:41
Létezik olyan,.hogy a korpásodás véglegesen megszüntethető?
7. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2010. júl. 10. 15:33
midkettőt használok,balzsamot és pakolást is,de a keveréssel kapcsolatban igazad lehet.
6. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2010. júl. 10. 14:54

Szia,


én vettem egy Garnier avokádósat. Egy mosás után túladtam rajta, mert úgy éreztem, csupa zsír a hajam, nagyon elnehezítette, tapintásra is ragadós volt.

Még egyszer nem szívesen mosnék hajat vele.


Összekeverni szerintem se jó ötlet.

2010. júl. 10. 13:47
nekem mondjuk korpára beváll az elsive korpaellenes is , száraz hajra meg végy glisskur hajsprét mivel vizesen is szárazon is fujhatod . a baráti körömből minden csak használja és mindunknek a 19 es narancssárga vállt be
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2010. júl. 10. 13:21

nem vagyok szakértő, de a helyedben nem keverném össze őket, ki tudja melyikben mi van, és hogyan lépnek az egyes anyagok reakcióba esetleg...


ha száraz a hajad miért nem balzsamot/pakolást teszel fel a mosás után?

2010. júl. 10. 13:15

Sziasztok!

A helyzet az,hogy jó ideje head&soulders sampont használtam,de mostanában hiába,mert igaz,hogy csak a fejbőr9m egyes pontjain,de sajnos korpás vagyok.Legutóbb normál hajra való 2in1 classic clean típust vettem,mivel naponta tornászom,ezért mindennap haszálható samponra van szükségem.

De most a hajamat kissé száraznak érzem.Van itthon,mert nagyon szerettem volna kipróbálni,az új Garnier Naturals családból az avókádó kivonatos.Azt találtam ki,hogy mi lenne,ha a normál hajra való head&soulderstés az avokádós garniert összekeverném?Szerintetek jó ötlet?Megmarad a korpa elleni hatás,de regenerál is ,várakozásaim szerint.Vélemények?

2010. júl. 10. 13:15
?
2010. júl. 10. 13:11
Hajsamponokkal kapcsolatos kérdésem lenne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook