Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Oltár előtt az exxel!Egy napon egy templomba, de nem egymással! fórum

Oltár előtt az exxel!Egy napon egy templomba, de nem egymással! (beszélgetős fórum)


30. 29e0b84c94 (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2010. jan. 16. 21:49
Engem is nagyon zavarna...Mondhatnék hasonló sztorit de inkább befogom a szám.Én erőt kívánok neked ez nem egyszerű élethelyzet.
2008. dec. 4. 19:32
Ne az ex-el foglalkozz,hanem a jövendőbeliddel.Vagy érzel még iránta valamit?Zavar,h mást vezs el?Ne foglalkozz a múlttal,nem vezet jóra.
2008. nov. 14. 03:49
morbid helyzet
2008. nov. 6. 00:11
Exszel kekszel aki vele szexszel.
26. o.andi (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2008. okt. 10. 20:37
talán ez csak a sors ironiája..nem gondolod:-)
25. Zsuzsa88 (válaszként erre: 24. - Sandee)
2008. okt. 10. 20:35
csatlakozom az előttem szólóval. nagyon brutális! persze csak ha még él a szerelem...
24. sandee
2008. máj. 6. 21:41
úristen! van ilyeeeen??? ez nagyon durva
23. Alexx
2008. máj. 5. 16:59
Az ilyen fórumokat már le kellett volna venni, régen....
22. LoLiNa
2008. márc. 9. 06:48
komoly lehetett egymást váltani az oltár elött :)))
2008. márc. 8. 20:32
Nem nagy idő.Én 13 évig éltem együtt a férjemmel és még sem tud érdekelni hogy alakul a sorsa.
20. Laryan
2008. márc. 8. 19:17

Szió!

Hogy sikerült az esküvő?Láttom ez már nem mai fórum,és azóta gondolom sok minden történz.

19. Liliomka (válaszként erre: 18. - Df30cb1959)
2007. júl. 6. 23:45
Köszönöm Pandika:-)Aztán majd te is emelt fővel kisérd a vőlegényemet mert ő is ezerszer jobb pasi mint az expárom.Ja arról nem beszélve hogy ezerszer jobb csaj fogja kisérni is mint őt:-)
18. df30cb1959 (válaszként erre: 17. - Liliomka)
2007. júl. 5. 17:00
szia Liliomka:) én a helyedbe emelt fővel mennék el mellette, és csak mosolyognék rá mert te ezerszer szebb vagy mint az ő menyasszonya. Ne is törődj vele! (majd lefog esni az álla ha meglát téged:)
17. Liliomka (válaszként erre: 16. - Icus)
2007. júl. 5. 16:26
A párom csak mosolyog az aggályaimon,és nyugtatgat.Ő megért engem,talán azért mert 10 évig volt házas az ő első nagy szerelmével.Biztos vagyok benne hogy ő büszkeségtől dagadó mellel belevigyorog az ex képébe.Hála istennek egy picit se féltékeny az exre,és én se az ő volt feleségére.Talán mert mindketten biztosak vagyunk az érzéseinkben.Én is igy vagyok mint te.Ha látom a volt párom nem érzek se szerelmet,se szeretetet,de mégcsak nem is tetszik.Már nem is emlékszem mit szerettem benne,pedig mégcsak másfél éve szakitottam vele.Szerencsém volt mert hamar belépett az életembe ujra a szerelem és az mindent elfeledtetett velem.Ugyhogy biztos vagyok benne hogy nem az érzések miatt zavart a dolog hanem mert egyszerűen ez nem egy mindennapi szokványos helyzet és félek hogy ha a rokonok meglátják akaratlanul is erről fog szólni az esküvőm.
16. Icus (válaszként erre: 15. - Liliomka)
2007. júl. 5. 07:33

Nem közömbös sosem lesz! Mindig fog érdekelni mi van vele, csak egyszer eljön az idő, amikor elkezdesz gondolkodni: Te jó isten?, mi a fenét láttam benne? Miért hagytam, hogy így megalázzon? De, ennek ellenére még a szívedben ott legbelül ott lesz mindig. Én több mint 20 év után legalábbis így gondolok rá. És még mindig gondolok rá. Ha beszélgetünk vagy találkozunk, azt vizsgálom érzek-e valamit iránta? Valamit igen, ami nem tudom, hogy mi, de nem szerelem, nem szeretet. Ilyenkor mindig arra a megállapításra jutok, már nem tudnék vele élni, nem tudnám elviselni.


Szerintem, emberi, női,érzés amit te érzel. Én is ezt érezném a helyedben, ebben biztos vagyok. Biztos, k...a sz..r érzés lesz, amikor, egymást váltjátok a templomban, és vigyorog ezerrel bele a pofádba, vagy éppen semmibe vesz!! A pároddal, megbeszélted ezt, megkérdezted mit szól hozzá?

2007. júl. 5. 06:27
Egyébként nincs szükségem arra hogy megvizsgáljam az érzéseimet.Nagyon szeretem a leendő férjemet,de akinek van első nagy szerelme az talán érti hogy az ember mindig kiváncsi arra hogy a másiknak hogy alakul az élete.Azt hiszem hogy a sértett büszkeségem miatt bántott annyira a dolog.Azt hiszem szivem mélyén arra vágytam hogy ő legyen boldogtalan egy kicsit,gyógyír lett volna a lelkemre ha szenved és megbánja hogy megcsalt.Tudom ez önzőség.Ha még mindig rossz emlékek jönnek elő ha látom és harag az azt jelenti hogy még mindig szeretem?Nem hiszem!De talán sosem lesz közömbös.Hat év az ember életében nagy idő.
14. Liliomka (válaszként erre: 12. - Icus)
2007. júl. 5. 06:20
A legjobb barátnőm ujságolta pár napja mert az ő testvérét kérték fel szakácsnak.Nekem is fura mert eddig nem hallottam köztük eljegyzésről vagy ilyen tervekről pedig egy utcába lakunk.Ő sok mindent megtett már eddig is hogy kitoljon velem mert én szakitottam vele.De nem gondolom hogy ezt direkt csinálta igy.
13. contu
2007. júl. 2. 19:23
Bosszantó. Próbálj nem törődni vele, az lesz életed egyik legboldogabb napja. Ne rontsd el magadnak azzal, hogy ezen rágódsz.
12. Icus (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2007. júl. 2. 19:21
Hát bosszantó! valószínű én sem lennék rá kiváncsi! De, azért elég fura, hogy ez így történt. Hogy tudtad, meg hogy ő a következő pár?
11. kiki32 (válaszként erre: 10. - Audrey40)
2007. júl. 2. 18:50
Nagy igazság!! Ha még most is felkavar az ex, akkor valami nincs még lezárva!
10. Audrey40 (válaszként erre: 3. - Erikpipi)
2007. júl. 2. 18:31
Semmi gond nincs ezzel, ha tényleg szakítottatok, ott, legbelül is. Attól tartok azonban, neked meg kéne még az esküvő előtt vizsgálnod az érzéseidet...
2007. júl. 2. 17:11
Köszönöm hogy elmondjátok a véleményeteket.Már én is kezdek megnyugodni lehet hogy akkor már nem is fog zavarni,inkább büszke leszek az uj páromra akitől ezalatt a másfél év alatt több szeretete kaptam mint tőlle az utolsó három évben,csak akkor még nem volt összehasonlitási alapom.
2007. júl. 2. 17:11
Kellemetlen! Talán csak a sors fintora... :)
2007. júl. 2. 16:40
Ha ilyen volt Veled, biztos bánthatja, hogy mégis boldog vagy, és más megbecsül. Hiába vesz el mást, attól még a jelleme nem nagyon változik. Örülj, hogy nem Te vagy, aki vele van, lépj túl ezen, és akkor nem tud megbántani. Még azzal sem, hogy találkoztok.
2007. júl. 2. 16:35
Engem is zavarna,megértelek.
2007. júl. 2. 16:29
Azért zavar mert életem egyik legszebb napján ő az utolsó akivel találkozni szeretnék nem azért mert zavar a boldogsága,én is boldog vagyok.Annyira megalázott,megcsalt,többet sirtam mint nevettem mellette.Együtt éltünk de elvenni nem akart.Olyan régen szerettem volna családot de mellette elpazaroltam az éveimet.Aztán amikor valóra vállik az álmom,az anyakönyvvezető előtt őt meg a feleségét kell váltanunk.Ez olyan dühitő.
2007. júl. 2. 16:19
Engem is zavarna. Neki vajon milyen érzés? Az ő leendő házastársának? Az esküvőn, már nem ezzel fogsz törődni, de én elköltöznék a környékről. Én, és, ha lenne rá lehetőségem.
3. erikpipi (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2007. júl. 2. 16:12
Ha nem szereted miért zavar? Örülj hogy megtalálta élete párját. Neked nem jött be. Nem?
2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Liliomka)
2007. júl. 2. 16:08
Ez azért érdekes?!Miért is zavar?Elgondolkodtál már ezen?
2007. júl. 2. 16:04
Sziasztok!Azért hoztam létre ezt a témát mert kiváncsi vagyok mások véleményére is.Nem sokára esküszünk a párommal,imádjuk egymást minden rendbe.Előtte(ami másfél éve volt)volt egy hat évig tartó kapcsolatom aminek csunya szakítás lett a vége.Hónapok óta ki van tűzve az esküvőnk(egyébként egy utcában lakunk az exxel) erre kiderül hogy ő ugyanazon a napon esküszik,ugyanott csak egy félórával később.Szóval váltjuk egymást az anyakönyvvezető előtt.Csak engem zavar ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook