Dilemma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dilemma

2010. júl. 21. 20:50

Én azt mondom minden kapcsolatot,( elmúlást) meg kell "gyászolni". Ehhez pedig idő kell.Nálam 2 éve lett vége egy 7 évig tartó kapcsolatnak (igaz nálam gyerkőc is van) de vissza gondolva kb 1 éve mondhatom azt,hogy képes lennék új kapcsolatot kialakítani.

Ezek a gondolatok nálam is sűrűn zakatoltak az agyamban,mint neked.Adj időt magadnak. És a másik félnek is. :-)

2010. júl. 12. 11:43

Pasiként azt gondolom, hogy tisztáznod kell, hogy mit érzel és mit is akarsz. Írd le egy papírra egymás alá jól láthatóan, hogy mit vársz egy pasitól. Majd írd le az aktuális és az ex pasid jó és rossz(e mellé megoldást is írhatsz) tulajdonságait szétválogatva. Így könnyebb eldöntened, hogy melyik a jobb számodra.

Egyébként a nők azért vágynak a "rossz fiúk" után, mert bizonytalanok és nem tudják, hogy mit is akarnak valójában. Az ilyen hapsik viszont általában nagyhangúak, erőteljes fellépésűek, ami magabiztosságot sugall. De érdemes a dolgok mögé látni. Azáltal, hogy mindig a másikat hibáztatja mindenért saját hibáit nyomja szét a környezetére és ezzel erősíti az egóját. Míg a jófiúnak a kiegyensúlyozottabb lelke miatt ilyenre nincs szüksége, vagy kevésbé.

Ami talán még jól jöhet, hogy Te vagy az, aki meghatározza a pasinak, hogy hogyan bánhat veled és mit tehet veled! Legyen tartásod és ne hagyd magad! Írj nyugodtan magadról is jó-rossz listát és amin javítani akarsz ahhoz írd oda a megoldási javaslatodat és dolgozz rajta. Így tisztába kerülsz az értékeiddel, magabiztosabb leszel és javítani is tudsz magadon.


Más vonatkozásba viszont biztos hallottad már a karma szót.

Ez az a feladat, amit vagy előző életeid során, vagy még lélekként vagy már ebben az életedben magadra vállal a lelked a fejlődése érdekében. Szóval lehet, hogy ez egy választott feladat, hogy szenvedj a rossz-fiúkkal és elkerüld a jó-fiúkat. Viszont a karmát lehet oldani. Vagy beteljesíted a szenvedést, vagy felismered és megszűnik.

2010. júl. 10. 14:32
Ha nem érzed, hogy "IGEN, Ő AZ!!!", akkor várj még, ne kösd le magad, nagyon fiatal vagy!
2010. júl. 10. 13:51
Én a környezetemben azt veszem észre, hogy vannak olyan nők, akiknek egyszerűen nem kellenek a jófiúk. Mindig belelépnek ugyanabba sz.rba. Mindig ugyanúgy kihasználják őket, mégsem tanulnak belőle soha.
10. sunshine24 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2010. júl. 10. 13:48
Az én esetemben ez nem igaz. Mondjuk én nem vagyok az a szerelmes típus, nekem idő kell. Én a mostani párommal 3,5 éve vagyok együtt, de az elején nem volt szerelem, áramütés sem és bizony sokat hezitáltam. Nem minden ember egyforma.
9. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. júl. 10. 12:52
Én is pont így vagyok, képtelen vagyok belekezdeni egy újba, de közbe várom is! Majd az élet kiforogja!
8. MissRituska (válaszként erre: 7. - 19870811)
2010. júl. 10. 12:51

Gratulalok h ennyire oszinte tudtal lenni.Ha ilyen maradsz,biztosan metalalod az igazit.Hallgass a szivedre.Az sosem hazudik.

Minden jot.

7. 19870811 (válaszként erre: 6. - Fd73be4c06)
2010. júl. 10. 10:54

:D Köszi. Azt teszem. :)

Idő közben elküldtem a srácot. Rosszul esett neki, de inkább most, mint "X" hónap múlva...

2010. júl. 10. 10:49
próbálj meg nem agyalni. sodródj az árral...
5. 10ee523fed (válaszként erre: 4. - 10ee523fed)
2010. júl. 10. 10:34
6 éve
4. 10ee523fed (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. júl. 10. 10:34
8 évig tartott így a kapcsolatunk, amikor úgy éreztük, hogy igen, költözzünk össze. éve élünk boldogan, és van egy 21 hónapos kisfiunk...
3. 10ee523fed (válaszként erre: 1. - 19870811)
2010. júl. 10. 10:32

Szia! Nekem az a véleményem, hogy nem vagy még felkészülve egy komoly kapcsolatra. Most vagy túl egy nem túl jó párkapcsolaton, és ilyenkor az ember másképp néz a világra. Szerintem hagyj magadnak időt, szabadságot mert még nagyon fiatal vagy, biztos, hogy nem szalasztod el életed nagy lehetőségét.


Én 23 éves voltam, amikor elváltam, 3 hónapos gyerekkel. Nyüzsögtek körülöttem a pasik, de 3 évig éreztem azt, hogy nem kell komoly kapcsolat. Nem is veszítettem semmit, élveztem a szabadságot (nagyon rossz volt a házasságom),a kislányomnak éltem. Aztán megismerkedtem egy tőlem nyolc évvel fiatalabb fiúval, akivel nagyon jól éreztem magam, pár hónap múlva lefeküdtem vele, kíváncsiság évig tartott úból, milyen lehet egy fiatalabb fiúval...?

2010. júl. 10. 10:15

Azt szokták mondani, hogy ha hezitál az ember az már nem jó; és milyen igaz.

Lehet, hogy rendes, aranyos, kedven, meg ezaz - amaz, de ettől még nem az igazi.

Nem feltétlenül azért , mert most léptél ki egy másikból, hanem, mert nem jött az az áramütés.

Ne legyen bűntudatod. Nem azért nem kell, mert túl rendes, hanem, mert nincs meg az a bizonyos szikra, az a vibrálás.

Nem kell megfogadni, egyébként is a Te döntésed és lehet más majd más véleményen lenne, de én elengedném, hogy ő is boldog legyen és én is megtaláljam, aki valóban kell, mert később nehezebb kimondani a végét...

2010. júl. 10. 10:08
Túl egy selejtes párkapcsolaton egy új kapujában... Amikor már kiléptél az előzőből, és tudod, hogy egy jobb vár rád, de mégis képtelen vagy belekezdeni. Túl sok a megválaszolatlan kérdés, úgy érzed csak az idő az, ami majd rendbe hozza a dolgokat, de közben félsz is, hogy lehet elszalasztod életed párját...

Ugrás a teljes írásra: Dilemma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook