Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pályakezdő fiatalok!!! Ki mennyi idő alatt talált magának munkát a suli befejezése után? fórum

Pályakezdő fiatalok!!! Ki mennyi idő alatt talált magának munkát a suli befejezése után? (beszélgetős fórum)

2010. aug. 3. 18:38
Egy hónap! De ez három éve volt!
2010. aug. 3. 17:10

Ismerősöm olyan hosszú ideig nem talált munkát (1év),hogy jogosult lett szociális segélyre,ami ugye az adófizetők pénzéből finanszíroz a kormány.

Éppen ezért Ő teljesen pozitívan fogja fel a munkanélküliséget,úgy van vele,hogyha elmegy egy állásinterjúra és látja a leendő munkáltatón,hogy nem azért lett behívva,mert pont ő kell oda,hanem azért mert most úgy vannak vele,hogy sok a munkanélküli alapon szórakozzunk egy kicsit,merthogy megengedhetjük magunkat.

Na szóval úgy van vele,hogy nyugodtan palira vehetik őt,vegyék fel az ismerősüket,vegyék fel pofára az embert,mert mindaddig amíg őt nem alkalmazzák ezek a munkáltatók,addig igazából neki csak jó dolga van,hiszen a munkáltatók úgy adnak neki pénzt,hogy cserébe nem kell semmit letennie az asztalra! :)

Ja és a poén az egészbe,hogy annyit minden hónapba össze tud szedni,mint amit akkor kapna,ha dolgozna,mert ugye ezek a munkáltatók nem elég,hogy szemétkednek,de nem igazán akaródzik nekik,hogy normális fizetést adjanak az alkalmazottaiknak.


Nem is értem,hogy itt miért akar minden vállalkozó hirtelen meggazdagodni?!

2010. júl. 10. 11:01
Én már egyetem alatt is dolgoztam diákként (napi 4-6 óra többnyire megvolt, volt, hogy 8). Most óraadó tanárként dolgozom megbízási szerződéssel egy általános iskolában, de teljes munkaidőre sajnos még nem alkalmaznak. Én is azt látom, mint ti, hogy nagyon nehéz találni valamit.:(((
2010. júl. 9. 22:36
Azonnal, de szerencsém volt. Viszont nem a lakóhelyemen. Akkor itt azt mondták nincs gyakorlatom, most meg túlképzett vagyok 6 év gyakorlattal. Így maradt a napi 2 óra ingázás.
2010. júl. 9. 22:22
másfél év...és most is közcélú...bár nagyon komoly helyen dolgozom komoly munkakörben, de akkor is, ennek vége lesz :(
2010. júl. 9. 22:20
Én is szinte rögtön, de sehol nem szeretnek kifejezetten fizetni, egyszer már értem célt Munkaügyi Bírósággal, most már megint ott vagyok. Akinek van esze, az menekül innen, amilyen messzire csak lehet. Mi is épp' erre gyüjtünk:).
2010. júl. 9. 22:16
semmihova=sehova:)
2010. júl. 9. 22:16
Én egy hónap alatt találtam, de 1,5 hónap után kirúgtak a próbaidő alatt, mert alig volt munka.:S És most 7 hónapja semmihova nem vesznek fel.
2010. júl. 9. 22:14

Anno a logoisztika után auchanba mentem, két héten belül.

Most 6 hónapja nincs melóm :((( most fejeztem be a sulit, de hát semmi egyenlőre.

2010. júl. 9. 22:12
Pályakezdő fiatalok!!! Ki mennyi idő alatt talált magának munkát a suli befejezése után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook