Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol csinálnak olcsón lézeres szemolcsírtást budapesten? Tapasztalatok? fórum

Hol csinálnak olcsón lézeres szemolcsírtást budapesten? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 20:30
A vérehulló fecskefüvet kell használni.
2010. júl. 10. 16:09

Nekem a lányomnak 67db-ot égettek ki lézerrel!

De nagyon fájdalmas volt neki!

Azután ujra kiujult, mivel a virusos szemölcsök álltalában gyenge imnumrendszerre vezethető vissza!

Majd véletlenül, jutott tudomásunkra egy injekció, amit a házi orvos kiírt,és attól mult ela vírusos szemölcsök! Azóta nem jött vissza!

Ga kéred szívesen el küldöm!

2010. júl. 9. 20:26
az én törpémnek is volt a kezén, pont a körömágy mellett 2 hatalmas szemölcs. a doki azt mondta hogy nem akarja bántani, mert annyi az idegvégződés, hogyx esetleg érzéketlenné válnának a kis ujjavégei.megoldást számunkra a homeopátia hozott.lényege:csak természetes növényi kivonatokból készül,nem árt.apró pici golyók,kisebb mint a gyufa feje.2 félét adtak abból kellett 2.5szemet reggel bevenni ha jól emlékszem a kékböl, a sárga dobozosból pedig hetente 1x 9 szemet.másfél hónap alatt az összes fökény, szemölcs eltűnt a fiamról mindenhonnan nemcsak az ujjhegyeiről.gyógyszertárak némelyike már foglalkozik homeopátiás szerekkel, menj be és kimondottan fökényre kérdd!a háziorvosunk nem hitt a szemének amikor megmutattuk a végeredményt.azóta a kisgyerekes anyukáknak bátran ajánlja, de természetesen a felnőtteknek éppúgy jó.remélem tudtam segíteni:)
2010. júl. 9. 20:02
Nagymama módszerével tüntettem el és már sokaknak ajánlottam először nem hittem én sem h. működik de igaz és másoknál is bevállt!A módszer a következő:a szemölcsre teszünk fokhagymát de csak akkorát amekkora a szeölcs majd jól leragasszuk én a leukoplastot használtam.2 napig rajtvan a szemölcsön majd le lehet venni.Azonnal semmi nem látszik csak h. megszívta a tapasz ill. a fofhagyma.,de kb:másfél 2 hét és eltűnik a szemölcs garantálom!
3. Shaikan (válaszként erre: 2. - Shaikan)
2010. júl. 9. 18:13
es is savas alapokon nyugszik, de korantsem olyan brutalis, mint amint te korabban leirtal. A lenyege, hogy mint egy koromlakk, csak ez kizarolag a szemolcs tetejere kell, hogy menjen. Nekem ugyanigy a talpamon es a kezemen volt egy egesz tucatnyi szemolcs, es 1-1.5 het alatt elmultak. Ja, es egyaltalan nem fajt.
2010. júl. 9. 18:09
[link] nekem tokeletes volt
2010. júl. 9. 17:49

Sziasztok!

Kisfiam talpán tavaly volt két vírusos szemölcs, amit itthoni praktikákkal nem sikerült hosszú próbálkozás ellenére sem elmulasztanunk. A bőrgyógyászaton kaptunk egy savas krémet, hogy kenegessük vele. Ettől felpuhult a bőr, alatta genny képződött, ami kiemelte a szemölcsöt a helyéről. Ekkor az elvált bőrréteget ollóval körbevágták és kiemelték vele a szemölcs gyökerét is. Ez jó is volt, csak lissé hosszadalmas és persze fájó. Húszforintosnyi sebekkel a talpán nem tud az ember nagyon futkosni!

Most újra feltüntek a szemölcsök ( mindjárt három ), immár a gyerek kezén. Első mozgásból elkezdtük kenegetni a savas krémmel, de lehet nem elég sokáig, mert a kötözésnél látom, hogy nem jött ki az egész szemölcs, benne maradt a gyökere, tehát ki fog újulni. Tehát idáig szenvedés a semmiért...

Ezért kérek most tanácsot, valami gyors, radikális megoldáshoz!

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook