Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álláskereső fórum

Álláskereső (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álláskereső

1 2 3 4
14. Reggina0108 (válaszként erre: 9. - E5bfff55e3)
2010. júl. 11. 22:20
Köszönöm szépen! Hát az már kiderült, hogy 2 hétig nem leszek még bejelentve, ma kezdtem 12 órával, semmi plusz pénz a vasárnapra, aztán 2 nap alatt mindent tudnom kell, ha rontok levonnak a pénzemből. De majd igyekszem, mert örülök, hogy van munkahelyem. Ha tényleg van...
2010. júl. 10. 17:53
Szervusztok!Hát tudjátok teljesen el vagyok keseredve.Itt ez sok aranyos több diplomás fiatal tehetség és csak kudarc amit itt olvasok.Akkor én nyugdíjas létemre nem igazán tudok mit mondani.Sajnos a nyugdíj mint általában egy halandónak arra sok,hogy éhen haljál,arra viszont kevés,hogy megéljél belőle.Ezért nyilván munkát próbálsz keresni.De nem igazán találsz.
2010. júl. 9. 23:50
a második diplomám csinálom, és jómultkor behivtak manageri állásra... igy volt meghirdetve.... aztán kiderült h az ügyvezető ur keres "asszisztenst" meg kisérő hölgyet 160 nettóért..... vérig sértve távoztam. UNDORITÓ! A másik elmész az interjúra, majd hívjuk... sokan azóta is hívnak.... pénzügyi területen 2.5 év tapasztalatom van, nyelvvizsgám is van. itt manapság az számit kinek és hol van ismerőse.
2010. júl. 9. 22:03

Sziasztok!

Én tavaly végeztem sütő-cukrász technikusként, tehát alapból 2 szakmám is van. Versenyeztem is, tehát az is beleszámítana... Nekem is ez a bajom, hogy mindenhova tapasztalatot várnak el. Na de honnan, főleg hogy vannak akik 5 évnél többet kérnek. Hát basszus.:S Volt értelme nekem is szín ötösnek, és osztályelsőnek lennem. Csinálhatom itthon a tortákat magunknak...:S

1 év alatt keményen 1,5 hónapot dolgoztam.

Na de bizakodjunk, előbb utóbb megtaláljuk azt az áhított állást!:)

2010. júl. 9. 20:53
Sziasztok! Frissdiplomásként, végzettségekel, külföldi egyetemi tapasztalattal, nyelvtudással sem sok a remény. :( A legelső körig eljutni már luxus, pedig az önéletrajzom szakmai szemmel is jó... De egyszer csak eljön a mi időnk is! :)
9. e5bfff55e3 (válaszként erre: 8. - Reggina0108)
2010. júl. 9. 20:30
Hűű! Ez jól hangzik! Szurkolok!
2010. júl. 9. 18:19
Képzeljétek, talán mégis lesz munkám. Egy ruhaüzletben. Ott vásároltam, és véletlenül került szóba az eladóval, hogy munkát keresek, már voltam is ott próbanapon, azt mondta fel szeretne venni. Már csak a papírok kellenek, és kezdhetek. De persze még nincs a kezemben a munkaszerződés, addig nem tudom 100%osan beleélni magam. A hirdetéseken keresztül nem lett volna mostanában munkahelyem. Így talán mégis.
2010. júl. 9. 16:38

Önbizalmam nem sok van, úgyhogy leginkább a szerencsére fogom.

Persze, igyekeztem, megfeleltem a követelményeknek. Valamiért mellettem döntöttek. Próbáltam kiemelni, hogy miben vagyok más, mint a többi jelentkező és, hogy miért járnának jól velem.

A többiről nem tehettem, tegnap jött a telefon. Hát mit ne mondjak, sírtam örömömben.

Ha nem kaptam volna meg, akkor tuti, én is azon gondolkodnék, hogy minek is csináltam meg a diplomát, mire volt jó 4 év 200 km-re az otthonomtól. Így már csendben vagyok, és drukkolok a többieknek.

6. annamandala (válaszként erre: 3. - 7c79ff1565)
2010. júl. 9. 16:36
Sziasztok. Nekem is pontosan ez a véleményem.Itt valami nagyon el van romolva.Sajnos nem tudom mit lehetne csinálni de egy jó nagy durranás már igazán kellene.
2010. júl. 9. 16:34

Sziasztok!

Én is idén két éve, hogy befejeztem a sulit, mint vendéglátó technikus, majd később bármixer, és rendezvényszervező. És itt vagyok állás nélkül, csalódtam a vendéglátóiparban, a munkáltatókban, meg már úgy nagyjából mindenben.

Ha megkapok mégis egy állást, nem jelentenek be, ha meg ki merem nyitni a számat h ugyanmááár, akkor mást keresnek helyettem.

4. annamandala (válaszként erre: 2. - Tsillatska)
2010. júl. 9. 16:33
Valóban szerencséd volt?
2010. júl. 9. 16:27
na nekem is el kéne vmi szerencse, nem is kevés. két és fél éve keresek állást, fősulit végeztem, műszaki mérnök tanár-intézményi komm.-ként, nyelvvizsgám van (felsőfokú infós tudásom, gépírás, pályázatírói, közbeszerzői, és pénzügyi-gazdasági végzettségem)most tanulok tb bérügyi szakelőadónak, és senkinek se kellek... úgyhogy nekem mondani se kell, h nehéz... bunkóbbnál -bunkóbb munkáltatók írnak vissza köszönés nélkül gyakran csak annyit: h sorry, vagy épp sajna nem.... hát ennyit erről. van egy két és fél éves kisfiam, na de munkám nincsen. Munkaügyibe se tudnak semmit ajánlani, segíteni, mert már azt mondták a tanulási lehetőségre, h eléggé túlképzett vagyok.... de akkor hova a francba, mit tanuljak, hogy felvegyenek valahová.... egy egyszerű aktatologatós munkához is kevés vagyok ezek szerint, ha nem kellek.. olyanra amihez végzettségem van, még vissza se hívnak, kukába megy az önéletrajzom..
2010. júl. 9. 16:20

Nekem nagy szerencsém volt, az első álláshirdetésre, amire jelentkeztem, megkaptam. Ráadásul elég halott a piac az én szakmámban is. Nekem jelenleg ez volt az álomállás. Csak szerencse? Meglehet. Bár a környékünkön tény, kevesebb a munkanélküli, mint az ország sok egyéb pontján.

Mindenkinek kitartást a kereséshez, de legalábbis szerencsét!

2010. júl. 9. 16:08
Végeztem a tanulással, gondoltam dolgozó nőként élem tovább az életem, és végre befektethetem a sok energiámat valamibe, ami nagyon is érdekel, szeretném csinálni, tudom hogy alkalmas vagyok rá.... A kezdeti lelkesedésem azonban kezd átmenni kilátástalanságba.

Ugrás a teljes írásra: Álláskereső
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook