Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) fórum

Akik unatkoznak....gyertek beszélgessünk!:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. aug. 9. 19:16
már 3 éves
2010. aug. 20. 11:37

na szia :)


h telltek az elmúlt napjaid? én közben hazajöttem fehvárra, ada meg még lent van balcsin 1 hetet... fáj a torkom, hangiom alig van.. úúúúú, de utálom, ha beteg vagyok :D

248. Bucóka20 (válaszként erre: 247. - 367d5fde7b)
2010. aug. 13. 17:02

Per pill nekem is cseszett melegem van,nemrég jöttem haza a kutyakozmetikustól.Megnyírták Baba kisasszonyt.Most meg punnyadok,várom barátomat..de ő később jön csak.



Futár?!Igen,minden nap.Kivétel hétvégén,mert akkor nem jönnek.

Az álmok néha célravezetőek,tudod amire tudat alatt vágsz,az álmodba megjelenik.Sőt,amire elalvás előtt gondolsz az is előjön álmodba.:-))

2010. aug. 13. 16:11

olyan melegem van... tegnap strandon meglepőőő mód barnultam :D


veled mizujs?


akartam kérdezni, h ezt a futárt minden nap látod? :D

én bakker 3dik éjjel álmodom azt, h van vmi barátom, de minden éjjel máshogy néz ki álmomban az illető :D na mondom ez vmi jel, h lehet kéne magam mellé vki :D

246. Bucóka20 (válaszként erre: 244. - 367d5fde7b)
2010. aug. 11. 11:23
okok,majd később..jó pancsit:-)
245. Bucóka20 (válaszként erre: 243. - 367d5fde7b)
2010. aug. 11. 11:22

Igen , ő a kajás futár.Mondjuk én mindig is ilyen voltam,hogy ha már összehuppantam valakivel egy éjszakára akkor már kapcsolatot tervezgettem.Ezért is nem lepődök meg magamon,csak fura...!Nah mind1..:-)

Chat....jajjj hát én amikor egyedülálló voltam,akkor annyit,de annyit chateltem.Imádtam...sok emberrel taliztam is,voltak vicces sztoryk is.Amióta barátommal vagyok kb 10-20 alkalom volt amit chateltem.

Gőzöm sincs,hogy mi lesz ma.Egyedül vagyok mint a kisujjam...Lehet apum elviszi Babát a kertbe és akkor lehet elmegyek vmerre barátnőzni.Kint se naon voltam még ma,csak amennyit Babával reggel séta alatt.

Te/ti...?Mi a program?

2010. aug. 11. 11:20
na de elköszönök, mert kimegyünk medencébe picit. majd később :) pusziii
243. 367d5fde7b (válaszként erre: 242. - Bucóka20)
2010. aug. 11. 11:15
kis flört belefér a futárral is :) de hát sose lehet tudni mi hoz a jövő. majd kiforrja ez a dolog magát. egyébként ő a kaja futárod v milyen futár ? :D én akkor szoktam csetre felmenni mikor már tényleg eszméletlen mód unom magam ez kb. olyan évente 1x van :D ma mit fogsz csinálni? olyan meleg van...
242. Bucóka20 (válaszként erre: 241. - 367d5fde7b)
2010. aug. 11. 11:12

Nem lehet megvakulni (szerintem),de őszintén anynira én sem tudom,mert én kijöttem amikor kiszedték neki.Nem hallottam miket mondtak.Bár mindig mondom neki,hogy legyen rajta az a nyamvadt szemüveg,miközbe ilyen melókat csinálnak,ami amúgy is kötelező.


Alakul,mert én tuti nem fogok a pasas felé lépni,ha ő lép akkor meg nem tudom.Érzem a pasin,hogy bejövök neki (de nem biztos) Mivel Ő a futár(om)...elég gázos.

Én sose ,sőtt mai napig nem nézelődök az utcán más pasasok után...Pár hete kezdődött hogy chateltemm egy pasival,közbe elmondtam barátomnak,akkor volt belőle kisebb nagyobb vita,hogy minek chatelek stb.Nem az volt a célom h pasizak,csak unatkoztam.Mind1,végül letörlt chatről...így nem chatelek.Meg amúgy is összevesztünk miatta.Így h nem chatelek,néha kell a flörtölés,nem azt mondom h állandó jelleggel,de én szeretek,nem dúrván és ribancoskodva,hanem olyan "kislányosan".És most épp az a gáz,h ez a futár fiúcska elég jól néz ki és amint írtam látom h neki is mozog valami a nagyrágjába....utána,így olyan furcsa az egész.Már nem pasiztam több mint 3 éve,ez olyan fura...Annyit tudok,hogy barátomat szeretem,de vannak gondjaink...nem tudom,hogy mi fog ebből kisülni.De sejtem,hogy maradok a p.csámon.:-)

2010. aug. 11. 11:05

itt lellén nem nehéz protekcióval élni :D mindenki ismer minket. borász család meg papám állatorvos volt. meg egyébként sem olyan nagy hely ez. kicsi város :D


jézusom, belefúródott.. még olvasni is szörnyű volt.

ebbe így nem lehet megvakulni v vmi? lehet ez oltári hülye kérdés volt :D de nem rétek hozzá :)


majd alakul ez a dolog a barátoddal meg a másik pasival. minden úgy lesz ahogy lennie kell.. csak ne csinálj ám butaságot :) eddig is sokat vitáztatok v csak mostanában? csak nem tudom én úgy vagyok vele, h ha vki már csak eljátszik a gondolattal, h mi van, ha a másiknak is tetszik mi lenne akkor ott azért "vmi van". persze nem tudom te, h véled :)

240. Bucóka20 (válaszként erre: 239. - 367d5fde7b)
2010. aug. 11. 11:01

Hát akkor ti teljes protekcióval életek.:-)) A kis medence meg teljesen praktikus gyerekeknek meg felnőtteknek is (ha netán úgy adódik):-)))


Barátom lakatosként dolgozik és csináltak vmit,amikor egy fémdarab belement a szemébe,volt már egyszer ilyen,de akkor bele is fúródott.De simán kiszedték akkor is a zemészeten.Most is kiszedték,de ez szerencsére bele se fúródott.


Kapcsolatunkkal?!Nem tudom,jó amúgy csak kavarok magamnak,mostanába elég sok kis apróságon összeugrunk,nem nagy viták,de viták....

Meg...nem tudom,szeretem...de van egy pasas,aki igencsak bejön és nem tudom hogy ha én is bejövök neki,akkor hogyan alakítanám a dolgot.Párom mindennél többet ér,imád és imádom..de nem tudom.Össze vissza vagyok.Ráadásul ezt a pasit minden nap látom."beszélünk"

2010. aug. 11. 10:47

itt van fizetős meg szabad strand is. de mi a fizetősre járunk, mert ott kivan alakítva elég nagy részen, mint a tengerpart ilyen piciknek kedvező meg van élmény fürdő rész is.. igaz, oda külön kell belépő.. mondjuk mi nem szoktunk fizetni, mert ismer itt lellén minket mindenki.. se strandra nem fizetünk, se élménybe. mondjuk ritkán járunk ám le, mert van itthon adának medence meg van egy nagyobb medence is nekünk. majd most akarnak apuék rendes medencét az udvarba h ásatnak gödröt és megcsináltatják. mondom jó lesz az jövőre :D


és mi volt a barátod szemével? mi van a kapcsolatotokkal? vmi nem jó v micsoda?

238. Bucóka20 (válaszként erre: 237. - 367d5fde7b)
2010. aug. 11. 09:44

óóó akkor nektek nagyon jó,használjátok ki a jó időt,mára is meleget mondtak szerencsére..:-)


Jaja baba teljesen rendbe,tegnap kezdte el a tüzelést...a lelkem..:-):-S ez ilyenkor olyan nyögvenyelős...a séta meg minden,de nah..egy -kutyásnak- nem magyarázom..:-)


igen most ez a hét végig szabad,hétfőn elintéztem a munkaügyibe h kijelentkezetem a suli miatt meg bnőztem,eltelt...

tegnap barátommal voltunk a korházba mert melóhelyen valami belement a szemébe...azt hittem sose értünk haza...

ma pihi...max barátnőzés..:-) ennyi..elvagyok magamnak...


közbe pedig morfondírozok...barátomon+magamon meg úgy a kapcsolatunkon...



Balcsin is jó az idő igaz?Ott ahol vagytok szabad strand van vagy fizetős?

2010. aug. 11. 09:36

balcsizunk ám nyár végéig mostmár :D lehoztam gyerkőcöt is. ma voltunk neki személyit csináltatni :D


akkor a kutyus szája rendben :) és gyakszát szereted meg tetszik? és mihez kezdesz most, h 1 hét pihenőd van?


puszii

2010. aug. 8. 16:24

Jajj..már több mint egy hete nem "dumáltunk"..elszaladt az idő...

Gondolom már te is haza értél a balatonról...

Mesélj,milyen volt?!:-)

Babának már okés a szája,látszólag semmi gond..

A gyakszi király..jobbat nem naon kívánhatnék..:-)

Most 1hét szünet,mert az oktató nyaral...de úgyis lesz dolgom...


Pussza:-)

2010. júl. 31. 10:29

na szia.


kicsit elvagyok, h tegnap elkezdődtek a bornapok. :)))


kutyádnak a herpeszével mi van? gyakorlat?


tegnap úgy lehűlt a levegő volt 17 fok most meg majd megsülök már megint :( :)

234. Bucóka20 (válaszként erre: 233. - 367d5fde7b)
2010. júl. 29. 10:39

Nem tudom,hogy hogy jött neki ki,az orvos sem mondta,csak h ha nem múlik el 10 nap múlva akkor vissza kell menni.De szépen múlik hála.



Ook Ook,majd később dumálunk,pussza:-)

2010. júl. 29. 10:34

herpesz? jaj, szegény. azt h szedte össze v mitől lett neki?


az a lényeg, h neked tetszik a hely meg maga a szakma. pláne, ha gy van, h egész nap megy a beszéd ..stb hamar elfog telni a munkaidő :)


na most lépek, mert közvetlen szomszédba átugrom haveromhoz 1 cigit elszívni utána meg átvitetem magam mamámmal boglárra bnőmhöz és ráveszem h strandoljunk v töltsük hasznosan az időt :D később jövök. pusziii addig is

232. Bucóka20 (válaszként erre: 231. - 367d5fde7b)
2010. júl. 29. 10:26

Igen-igen,jó kajákat adnak,csak a gyümölcsvelővel nem vagyok kibékülve.Pedig az eddig minden nap volt.Nem éhezek,eszek,iszok,de szigorúan csak azt amit küldenek,nem csalok.:-)

(amúgy a naplómba írom a kajákat,minden nap -pontozom- őket)


A gyakszi király,megy egész nap a csacsogás,mindent tanulok közbe....érdekes,de jó belelátni a dolgokba.:-)



Húúú,akkor neked nagyon jó a balcsin,nálunk eddig olyan szar idő volt,minden nap esett az eső.Ma az első nap,h süt a nap és nem esik.Eddig jó időnek ígérkezik,de közel nincs olyan meleg mint volt.Sőt...épp fázok.:-S


Bornapok...az király lehet!:-) (irigyekedek:)



Baba megvan,herepsz volt a száján,nem tudom írtam-e

Voltunk vele múlt hé szombaton dokinál,kapott szurit,egy hős volt,vonyítás nélkül állta.

:-) Most épp szundizik...:-))


Jajjj,de cserélnék veled...:-D

2010. júl. 29. 10:17

és jó kajákat adnak ennék a gastroyalnál na gyakszi milyen h tetszik?


én már lent vagyok balatonon Ada nélkül.. holnap kezdődnek a bornapok.. na már igencsak várom. biztos jó lesz :D


itt nagyon meleg van bakker.. tegnap 2x esett az eső, de különben írtó meleg van és ez az eső arra volt jó, h pár rórára elviselhető időt csináljon.. majd később lehet le is nézünk a partra majd meglátjuk még.


kutyusoddal mizu?

2010. júl. 28. 18:44

Naa sziaaa!


Már jó pár napja nem beszéltünk,mert nekem időközbe elkezdődött a gyakszim és össze-vissza voltam.Olyan rossz,h ilyen esős-hideg idő van,kedve sincs annyira az embernek semmihez.Közbe (hétfőtől elkezdtem enni a gastroyalos kajákat)..szal most -összejött minden- (jó értelembe):-)


Nálad mizujs?Hogy vagy és Ada?:-)

2010. júl. 24. 21:43

na szia!


délután csak benéztem, mert erőm nem volt. nagyon jó volt a buli már rám fért egy ilyen. reggel fél10re haza is értünk, mert tesómék is idejöttek. aludtam kb 1órát és azóta talpon avgyok. most várom ada aludjon el és éni s fekszem, mert igen kóma van.


neked, h telt a mai napod?

2010. júl. 23. 12:27
nah ezt nem ide akartam,hanem a gastroyalos fórumba,de neked is sziaa (egyes számba):-))
2010. júl. 23. 12:27

Mennem kell.

Sziasztok,majd később jövök.

226. Bucóka20 (válaszként erre: 224. - 367d5fde7b)
2010. júl. 23. 11:26

nah akkor ha mész bulizni akkor jó szórakozást:-))

nem tudom nekünk mi lesz 7végén,bulizni nem járunk (miattam)..de már megszoktuk...ha apáék mennem vmerre pancsolni vagy pihenni akkor megyünk velük vasárnap,de szombaton még dolgozik barátom 2-ig,aznapra lehet kitalálok vmi -okosságot-.:-))


én olyan fél1-1-ig itthon vagyok utána indulunk a kertbe napozni..:-)

2010. júl. 23. 10:46
na megyek befestetem a hajamat :D majd később ;)
2010. júl. 23. 10:31

miénk is ilyen volt fénykorában, de hát már igen a végét járja szegényem :( mi is vittük oktatóhoz, de aztán mondtam apunak ne vigyük többet, mert csak kertes házban lakunk ugasson is, ha idegen jön. sétálni mi meg nem így hortduk, mint Te a tiédet. ugye eleve kertes ház nagy udvar kint volt sokat, meg futtatni hordtuk esténként. akit kellett azt meg megszerette :)


mi ma aszalódunk itthon, mert már nagyon meleg van kint. majd este mehetek az állomásra, emrt tesómék lementek a barátnőjékhez este meg mennek pestre bulzni és itthon hagyta a napszemüvegét meg az mp lejátszóját és az kell :D aztán lehet gondolok egyet és énis elmegyek bulizni, emrt anya mondta gyerekezik én meg régen voltam tesómékkal meg a társasággal szórakozni. februárban utóljára.. na még kiderül.


mi a terv a hétvégére?

223. Bucóka20 (válaszként erre: 222. - 367d5fde7b)
2010. júl. 23. 10:28

jaja gyorsan letudtam,mert viszem ki a kertbe (úgy tűnik)

minden kutyus kiskorába (némelyik nagy korába is) ilyen kis szélhámos...:-) nekünk régen a falat rágta,a széket,papucsokat(90%-ba az anyáét):-D kikaparta a virágföldet is vagy 3x...az ágyat kaparta...volt vele is nem kevés gond,de ez az agresszió mindenen túltesz...sajnálom,de remélem h most ez az oktató megtanítja

2010. júl. 23. 10:19

gyorsak voltatok :)


nekünk a kutyánk lent balcsin olynaokat cisnált, h csak na... ugye mi lellén laktunk és bogláron van egy sörözőnk és biciklivel járt apu melózni. anyu nyitott reggel apu ment délben és vitte a kutyát had fusson meg ilyenek... hát nem 1 házhoz ment be ahol votlak csirkék és csirkékkel a szájukban jött ki :D első 1hetét amit nálunk töltött /ugye ugyan olyna kutya mint a tiéd/ szétrágta az ülőgarnitúránkat meg a lépcsőt kint ami a házhoz vezet :D pedig kiskorában került hozzánk nem is későn. de aztán megtanulta mi a rend. persze esténként megkellett kötni a laksában, de volt elég helye mozogni :D

2010. júl. 23. 10:10
vissza is jöttem
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook