Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova menjünk fürödni pici babával Vas, Zala megyében, esetleg Ausztriában? fórum

Hova menjünk fürödni pici babával Vas, Zala megyében, esetleg Ausztriában? (beszélgetős fórum)


8. hucsacsu (válaszként erre: 7. - Carolll)
2015. ápr. 18. 21:59
Sonnentherme (Lutzmasnburg) régebben voltunk, hát nem olcsó hely, nekem a medencék vize kicsit hideg volt a magyarországiékhoz képest.
2010. júl. 9. 13:46
Megnéztem a locsmándi honlapját, hát nagyon komoly valóban!!! Sárvárra szoktunk járni, én is szeretem, de most biztos, hogy nagyon sokan lesznek hétvégén. A többire is rákeresek a neten.
2010. júl. 9. 13:40
Mi is Sárvára járunk,de sokan vannak,mert jó hely.Ausztriába viszont garantált bababarát az összes fürdő.
2010. júl. 9. 13:29
Sárvár, Bük Vas megyében, Ausztriában a Locsmándi (Lutzsmannsburgi) fürdő, ez babaparadicsom (bár én még nem voltam, csak a közelben lakom; van magyar oldaluk)
2010. júl. 9. 13:29
Zalakaros is szép hely, nagy a strandja sok medencével. A gyerekmedence is szép.
2010. júl. 9. 13:24

Szia, nekünk kehidakustány bejött.

Van ott egy játszószoba a medence mellett, ahol el lehet lenni a picivel. Meg bent van árnyék, ami azért jó a pici babával.

2010. júl. 9. 13:23
Sárvári fürdők nagyon népszerűek a családosok körében. Mosta a kinti medencék is működnek, és szálloda van szálloda hátán, legtöbbnek saját fürdője van, de ettől függetlenül át lehet járnia a nagyba.
2010. júl. 9. 13:21

5 hónapos kisbabával szeretnénk a hétvégén 1 napot vízközelben eltölteni, de nem merném a Balatonra vinni... Vagy jobb lenne a természetes víz, mint a medence? Valójában nem tudom, ezért kérnék segítséget, tanácsot. Valószínűleg főként mi fürödnénk, a férjemmel, de azért kicsit őt is megmártóztatnánk. A legtöbb hely valószínűleg ilyen kánikulában túlzsúfolt sajnos. Ausztriában is? Van erről valakinek tapasztalata?

Sokat nem szeretnénk vele autózni a melegben, Szombathely mellől indulnánk. Előre is köszönöm, ha valakinek van tippje!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook