Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekszemészet fórum

Gyermekszemészet (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 15. 14:26
Sziasztok! Mi a Diamond Optikába járunk gyermekszemészetre( diamondoptika.com ), nagyon meg vagyunk elégedve, a doktornő nagyon kedves és látszik, hogy szakmailag is nagyon felkészült. Csak ajánlani tudom. :)
7. Tempest (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2010. júl. 10. 11:58

Az Én fiam már 14 éves, néhány hónapos kora óta Pálfiáékhoz hordom. Moszkva téren a Várfok u-ban van a rendelő.

Épp a múlt héten voltunk megint. Pálfia Judit hoz járunk, de Mi még az édesapjánál "Ernő bácsinál" kezdtük. A fiam kancsalom született, egy "állami orvos" közölte az akkor kb. 3 hónapos gyerekemről hogy valszeg. vak, egyik szemére biztos, a másikat nem tudja. Akkor kezdtem el kétségbeesettem orvost keresni. Óriás kutatómunka, és többen csakis a Pálfia szemészetet, mint az ország egyik legjobb szemészetét ajánlották. Felhívtam de csak hónapokra volt időpont ( ez most sincs másképp, min 3 hónappal előre kell telefonálni ) zokogtam a telefonba, hogy nem várhatok annyit. Ernő bácsi 2 nap múlva fogadott. ( sajnos Ő már nem él ) A legjobb döntés volt. A fiam persze nem vak, teljesen rendben van mindét szeme. A kancsalságát tökéletesen kikezelték, szemüveges ugyan, de már csak évente egy vizsgálatra megyünk. Igaz 10. e ft egy vizsgálat, de nyugodt vagyok, mert jó kezekben vagyunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Telefonszámot tudok adni ha érdekel valakit.

2010. júl. 9. 17:54
Szia!Nekem kislányomnak egy baleset miatt műteni kellett a szemét.A SOTE szemklinikán Dr. Bausz Máriához kerültünk nagy szerencsénkre. Meleg szívvel ajánlom, érdemes róla tudni azt is, hogy koraszülött babák szemével is foglalkozik.
2010. júl. 9. 10:03
Pálfia Judithoz kb. 3 hónapos várólista van, Nellihez hamarabb is van általában időpont, mi hozzá járunk, ugyanolyan jó mint a nővére :)
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Füge 67)
2010. júl. 9. 10:02

Mi kedvezményes árat fizetünk, ezért nem tudok pontosat, de 10.000 körül van egy vizsgálat.

Ha szemüveg kell, a saját optikájukban el is készítik, a város legnagyobb gyerek-keret kínálatát találtam náluk, pedig végigjártam jópár helyet. Az ellászült szemüveget bevizsgálják, tehát tuti hogy jó szemóveg kerül a gyerek szemére :)

Gondosak, alaposak, szóval szerintem megéri rááldozni, ha ki tudjátok szorítani... főleg ha már ennyi gondotok volt.

3. Füge 67 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2010. júl. 9. 08:16

Köszönöm.

Simán megoldható az utazás.

Remélem nem túl borsos az áruk, mert a többi gyereket is szívesen megnézetném velük.:)

2010. júl. 9. 06:39

Szia!


Magam is orvos vagyok, Budapesten jó szívvel ajánlom Pálfiáékat. Az ország legjobb gyerekszemészete, akár Pálfia Judithoz, akár Nellihez mentek. Én is ide hordom a lányomat, ő 2 éves kora óta szemüveges, most lassan 3 éves.

Cím: 1012 Budapest Várfok u. 15.

Telefon: (1)213-8589 Fax:(1)375-4089


NEm tudom, mennyire megoldható, hogy Bp-re utazzatok, bár ide az ország minden részéből jönnek. Annyit még tudni kell róla, hogy magánrendelés, a pontos árakat nem tudom, de a telefonban megmondják :)

2010. júl. 8. 22:35

Sziasztok!

Nagyon profi gyerekszemészt keresek...Ti tudtok ajánlani valakit?Csak olyat írjatok légyszíves akit személyes tapasztalatok alapján tudtok ajánlani.

Elég sokat csalódtam már az orvosokban.


Röviden a helyzet: van egy 10 éves kisfiam, baba kora óta nagyon kancsalnak látszik. 6 havonta hordom szemészetre, az eredmény mindég ugyan az...egészséges a gyerek, csak az egyik oldalon vastagabb az orrnyerge, ezért látszik kancsalnak...Szinte már hülyének néznek minek hordom olyan gyakran dokihoz...Ez megy 10 éve...most meg felhív a védőnő és lazán közli, hogy az iskolai szemvizsgálat kimutatta, hogy a gyerek nem jól lát...megkért vigyem el orvoshoz.Majdnem úgy jött ki, hogy milyen hülye anya vagyok, aki nem látja, hogy baj van a gyerek szemével...Előszedtem a szemészorvosoktól kapott zárójelentéseket, stb. hangsúly kicsit javult, de finoman megjegyezte keressek másik orvost :( Bács megyében már mindenhol jártunk.

Hát most keresek...

KöszönöK minden segítséget.

Füge

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook