Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egri szülésznőt keresek! Segítséget kérek! fórum

Egri szülésznőt keresek! Segítséget kérek! (beszélgetős fórum)


9. Reaa (válaszként erre: 1. - Grugics)
2010. dec. 10. 12:04
Gerendai Terézt tudom ajánlani,én nála szültem..fogadott szülésznő volt!
2010. júl. 24. 16:46

Hogy működik a szülésznő fogadás?

Nagyon nem vagyok jártas az ilyenekben.Nem is akartam eleinte se dokit,se szülésznőt fogadni(nem is nagyon van miből),de csak azt hallom,hogy szülésznőt mindenképpen érdemes...ez tényleg így van?

2010. júl. 13. 12:31
akkor nem csak én részesültem különleges bánásmódban:-)
2010. júl. 13. 07:22

Én is Gerendai Teréznél szültem. Ő volt a fogadott szülésznőm. Szülésznőt mindenképpen fogadjál!

Tapasztalataim: kemény, de egy szülés is nagyon kemény, a szülésznőnek is annak kell lennie, hiszen egy új jövevény egészséges megszületéséről van szó.

Fogadott szülésznőként nagyon rendes, figyelmes, még a szülés utáni napokban is meglátogatott minket. Bármivel fordulhattam hozzá. Azt hozzá kell tennem, hogy nekem is az volt a tapasztalatom, hogy viszont olyan szüléseknél, ahol nem fogadott szülésznőként vezette le a szülést, nagyon köcsög volt.

2010. júl. 9. 19:55

amikor én szültem, akkor zajlott a Hospinvest-buli.a választott szülésznőm Hasilló Ani lett volna, de ő nem írta alá a Hospinvestes szerződést.

újabb szülésznőt már nem volt lelkierőm keresni, leszamilesz-alapon vágtunk neki. Na a Teréz volt ügyeletes. Filmezni kellett volna. Akkor éreztem életemben először, h megrugdosnék valakit.

bár lehet, h ha fizetsz neki, körbeugrál, csak nekem az ilyen ember nem hiteles.

én Anit ajánlanám.

4. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2010. júl. 8. 13:42

Én is őt ajánlom, bár még nem szültem, de jól ismerem személyesen.

Sok ismrősöm, barátnőm szült nála, mindenki elégedett volt vele.

3. grugics (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2010. júl. 8. 13:41
Köszi! Én már hallottam név szerint a Gulyás Gábornét, és a Tóthné Hasilló Annamáriát. Csak nem igazán találok róluk véleményt. Te a Gerendai Teréznél szültél? Milyen volt? Miket ajánlott?
2010. júl. 8. 13:19
tudok...gerendai teréz a neve! kemény csajszi de nagyon tudja mit csinál...az iwiwen fent van ha kikeresed láthatod is kiről van szó...
2010. júl. 8. 13:14
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani szülésznőt az egri kórházban? Nem ismerek senkit!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook