Virágocska (beszélgetős fórum)


2010. júl. 13. 04:00
azt felírja az ortopéd orvos és a gyógyászati segédeszközök boltjában tudod kiváltani, majd elviszed és megmutatja neked hogyan kell feltenni, beállítani...
2010. júl. 9. 13:49
Ma írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban, ahol orvos válaszol és azt javasolta azonnal kengyel kellene: Mit tegyek szerintetek? Azt hogy lehet beszerezni?
3. Szeszipuszi (válaszként erre: 1. - Mestimi)
2010. júl. 8. 13:05

Rég volt már ugyan, mert a lányom már 17 éves, de nekünk segített a terpeszes ruginaci. Akkorát hordtunk, hogy a tipegőn kívülre tudtam ráadni, nem közvetlenül a pelusra. Egyáltalán nem zavarta semmiben. Én annak idején kétségbeestem, mikor szóba került a kengyel lehetősége, de aztán több babát is láttam benne. Nem zavarta őket, ugyanakkor kislánynak valami csuda hajlékonyak lettek. Az angol spárga alapból ment nekik. :)))

Ne aggódj! Hamar rendbe jön a kislányod! Csak türelem és sok torna kell.

2010. júl. 8. 13:03
igen! nagyon sokat! nekem a fiam 3 hónapig rugiban volt...!!! barátnőmnek kengyelben! és tornáztattuk is nagyon sokat őket! ( egy idősek a makik!)most semmi bajuk!
2010. júl. 8. 12:51
3,5 hónapos kislányom csípőszűrésén az orvos csípő egyoldali dislocatióját diagnosztizálta. UH.ján ez áll: Balo. o. Graf III A. csípő. A vápasarok ellapult. A jobb oldali csípőjével nincs gond, nekem azt mondta ez elég ritka. Azt tudni kell, hogy izomtónus eloszlási rendellenességgel és torticollissal (ferdenyak)született, a méhen belüli kényszertartás miatt. (nekem legalábbis mindenki ezzel magyarázta) Sokáig haránt feküdt az utolsó héten lett fejvégű. Betétes rugit javasoltak, 4 hét múlva controll, lehet Pavlik kengyel lesz. Egyébként Dévény tornára hordom. Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Segít ez a rugi valamit? Vagy a torna?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook