Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Véraláfutást hogy lehet minél előbb eltűntetni? fórum

Véraláfutást hogy lehet minél előbb eltűntetni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 8. 12:33
Köszönöm az infókat, remélem beválik :)
2010. júl. 8. 12:09

Egyes visszérkrémek gyorsítják az alvadt vér felszívódásás. Régen volt egy Phenilbutazon nevű, nekem az segített:


"A Phenylbutazon 5% kenőcs a nem-szteroidoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik, amelyek elsősorban gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatásúak.

A kenőcs különböző mechanikai és kémiai bőrgyulladások, kis kiterjedésű I. és II. fokú égési sebek, napégés, vénába és izomba adott injekciók beszúrási helyén keletkező bőrgyulladás, felszíni vénagyulladás, traumás duzzanat, vérömleny, izom és ínhúzódás, reumás fájdalom helyi kezelésére szolgál..."

2010. júl. 8. 12:03
szombatra eltudom tűntetni? vagy legalább legyen annyira halvány hogy nem legyen feltűnő....
5. sutoczkine (válaszként erre: 1. - Mucus00)
2010. júl. 8. 12:03
Én fekete nadálytő krémet vettem és az segített.
2010. júl. 8. 11:54
Ecetes ruhával borogatni.
2010. júl. 8. 11:53

Megütöttem a lábam és véraláfutos lett. Szombaton délután medencés kerti-parira megyek, s elég ciki hogy lila a lábam, nagyon látszik.

Köszi az ötleteket.:)

2010. júl. 8. 11:52
Svédkeserű balzsammal, vagy Richtofit sportkrémmel.
2010. júl. 8. 11:52
Véraláfutást hogy lehet minél előbb eltűntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook