Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennél, ha...? fórum

Mit tennél, ha...? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 8. 08:27
Köszönöm a válaszokat...:-)
2010. júl. 8. 08:11

Szerintem nagyon jól hangzik ez a munkahely időbeosztása. Sok helyen éjt napallá téve kell dolgozni, ahol nem szent se a bölcsi nyitása sem a zárása. Így legalább a délutánod szabad, a családod számára.

Nehéz hetek lesznek, de ha ez biztos, akkor szeritnem vágj bele.

Anyukáddal is beszéld meg, ezt csak ti tudjátok milyen műtét lesz, ki tud még segíteni.

2010. júl. 8. 08:01
Ne szalaszd el a munkahelyet! Munka mellett azért lesz még időd másokra is. Sikerülni fog minden. A beszoktatás azért fogalom, mert minden gyerek átmegy rajta, ez természetes. Ne aggódj!
7. 111e183830 (válaszként erre: 6. - 1e76158442)
2010. júl. 8. 07:56

ott a pont!

Hidd el a gyerekeknél már csak az anyukák tudnak jobban alkalmazkodni!

2010. júl. 8. 07:40
ha jó a munkahely,neked megfelel és még a fizetés is kedvező akkor ne szalaszd el,igen bizonyos nehézségekkel jár,de ez megoldható ahogy irod is,ez csak egy-két hónap mig belezökkentek,viszont ilyen munkahelyet nem minden nap kinálnak
5. 3e98087e57 (válaszként erre: 4. - Giga455)
2010. júl. 8. 06:55

Köszönöm:-)


Igen ez igaz..ettől félek is ha erre nemet mondok mi lesz később...

4. giga455 (válaszként erre: 1. - 3e98087e57)
2010. júl. 8. 06:52

Szia!


Jelenleg én is nagy munkakeresésben vagyok, kisfiam szeptemberben megy bölcsibe. Nálunk ugyan kicsit másabb a helyzet, mert én nem tudom másik bölcsibe tenni, és elég messze van tőlünk (speciális bölcsi).

Viszont ha nekem adódna melóhely, gondolkodás nélkül elfogadnám :S Sajnos a mai világban nagyon nehéz munkahelyet találni, főleg kisgyerekkel, lehet, hogy aztán hónapokig nem adódna más, a pénz pedig nagy úr :(

3. 3e98087e57 (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2010. júl. 8. 06:17

Köszi a választ:-)


Igen...agyalok...:-)

Az időbeosztás kedvező,fél héttől kettőig kellene dolgozni.De sajnos sok mindent meg kellene változtatni,és rengeteg kapkodás...

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - 3e98087e57)
2010. júl. 8. 06:14

Szia!

Korán reggel, éhgyomorra ez még nekem is sok volt;)

A legjobb megoldást azt hiszem, nem itt fogod megkapni, hanem otthon leültök, megrágjátok, és TI döntitek el;)

Egy biztos!A kicsinek a bölcsibe szoktatás attól, hogy oda jártok babamama klubba, más lesz. Lehet , hogy nem lesz zökkenőmentes, és akkor ezt még megfejelni egyéb változásokkal, problémákkal...Gondold át;)

2010. júl. 8. 06:02

Sziasztok!:-)


Érdekelne a véleményetek.

Tudom nekem kell döntenem,de nagyon bizonytalan vagyok.

Lányomnak megvan őszre a bölcsis helye.Szeptember hatodikától lesz beszoktatás,és huszadikával állhatok munkába.

Igen ám,de munkahelyet keresek még,a régi helyre nem tudok visszamenni.


Most adódott egy olyan helyzet hogy egy hónapon belül kellene kezdenem egy helyen ,és ezért lehet bölcsit is kellene váltani,mert különben nem érek oda reggel dolgozni.Pontosan fél hétre kellene.


Ugye ilyenkor már nem lehet bölcsit csak úgy,de az illető aki felvesz ,állítja ő el tudná intézni,nem gond bevennék a lányom.


Közben ebben a hónapban anyumnak lenne egy műtétje,és szüksége lenne rám.


Vagyis ebben a hónapban intéződjön az új bölcsi,legyen meg a beszoktatás,legyek anyum mellett is ,hogy tudjak majd kezdeni dolgozni egy hónapon belül,betanulni..


Tudom kicsit bonyolult,de félek mert az a hely ahová beiratkoztunk,már ismerős a lányomnak.Oda járunk babaklubba is.


Nem hinném hogy csak ez az egy munkahely lenne.De mi van ha elszalasztom és akkor majd később meg nem találok....


Szerintetek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook