Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budaörsiek ide!!! fórum

Budaörsiek ide!!! (beszélgetős fórum)

2013. júl. 9. 19:04
Budaörsön nagyon jó élni. mindenki ismer mindenkit, sok játszótér van, ha van kisgyereked. iskola is van rengeteg, ovik a legjobbak.
2010. júl. 8. 09:21

Szia!

Vannak olcsóbb albérletek is. Mi 2+fél+nappali,fürdő,konyha bérlünk rezsivel 120eFt-ért. Érdemes körbe nézni itt,mert nagyon sok helyen az oszlopokra vannak ragasztva albérletek,amik lehet máshol nincsenek meghírdetve.

2010. júl. 8. 01:46
bocsi: vároSba,kicsit késő van
2010. júl. 8. 01:45
Ja és most a vározsba menet több órás dugó van, régen kb. 30 percet állt csak a busz, a Sasadi úttól a BAH-csomó pontig.
2. szjst (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2010. júl. 8. 01:42

A panellal vigyázz, nincs még fűtéskorszerűsítés. Sok a rezsije. De ennyi az ára.


Ott nőttem fel, rég volt, de szerettem ott lakni, ma már másak az emberek, zárkózottabbak, a lakótelep nagyon "gettó"s jelleget öltött, régen barátságosabb volt..

2010. júl. 8. 01:07

Sziasztok !


Érdeklődni szeretnék, hogy nem e tudja valaki, hogy Budaörsön milyen árba vannak az elbérletek, mert amiket az interneten találtam azok rettentő drágák!! ( KB: 1-1.5 szobás házra gondoltam panel vagy kertes az mindegy ,a neten ekkorák nem is voltak csak jóval nagyobbak és 80 000-100 000 ft ért plusz rezsi )


És ha már valami Budaörsi ember idetévadt akkor még azt is meg szeretném kérdezni, hogy milyen ott az élet?


Köszönöm a tályékoztatást!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook