Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményed Dr. William Sears: Éjszakai gondoskodás c. könyvéről? fórum

Mi a véleményed Dr. William Sears: Éjszakai gondoskodás c. könyvéről? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 10. 16:00

Szia!


én sem olvastam még, de már hallottam róla és szándékomban áll megvenni, csak még nem jutottam el odáig! :)

8. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 5. - Drnéni)
2010. júl. 7. 23:59
Köszi, rákerestem közben és beleolvastam itt a neten. :)
2010. júl. 7. 23:48
2010. júl. 7. 23:40
Én mégnem olvastam, de sok helyen ajánlották, hogy mennyire jó.
5. drnéni (válaszként erre: 4. - Szrencsi_shpirt)
2010. júl. 7. 23:26
Tulajdonképpen a kötődő neveléshez kapcsolódó alvási-altatási "módszert" és magát az alvás fiziológiáját mutatja be.
2010. júl. 7. 22:58
Én még nem hallottam róla. Miről szól pontosan? Csak az éjszakát célozza (alvás, ébredések) vagy mást is részletez?
2010. júl. 7. 22:56
Imádom a könyvet már 2x olvastam. Hozzám is közel áll a dolog :) Én csak is ajánlani tudom !!!
2010. júl. 7. 22:52

Csak részleteket olvastam belőle, de szerintem csodálatos, legalábbis hozzám nagyon közel áll ez a fajta gyereknevelési irányzat (kötődő nevelés).

Abszolút humánus, a harmonikus anya-gyermek kapcsolatot tartja a legfontosabbnak a kezdeti időszakban, ezt célozza a módszer.

Nem mellesleg a szerző gyerekorvos és nyolcgyermekes apuka.

2010. júl. 7. 22:33
Mi a véleményed Dr. William Sears: Éjszakai gondoskodás c. könyvéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook