Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a kisfiam október 6-án lesz 2 éves, akkor októberben még teljes havi gyedet kapok, vagy csak 6 napra? fórum

Ha a kisfiam október 6-án lesz 2 éves, akkor októberben még teljes havi gyedet kapok, vagy csak 6 napra? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 10. 15:57

Szia!


Én is csak megerősíteni tudom, hogy akkor még szeptemberi gyedet kapsz, aztán utána a törthavi októbert, vagyis a 6 napra járó részt! (sajnos!)

9. Dancili (válaszként erre: 8. - Katus3)
2010. júl. 8. 14:40
OKÉ, KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEK!!!
8. katus3 (válaszként erre: 7. - Dancili)
2010. júl. 8. 13:28
Szia! Biztos hogy így lesz,mert októberben a szeptemberi gyed-et kapod! Az mág teljes hónap,és novemberben 6 nap gyed,a többi gyes! Jó tanács: Ha azt akarod hogy folyamatos legyen az utalásod,legalább egy hónappal előtte,tehát már szeptember elején igényeld meg a gyes-t.
7. Dancili (válaszként erre: 6. - D@nu)
2010. júl. 7. 23:06
Tehát akkor szerinted októberi utalással még rendesen kapom a gyedet, és novemberben a 6 nap gyedet, és a többi napra meg a gyest? Az úgy pénzben sokkal jobb lenne.
6. d@nu
2010. júl. 7. 22:52
Jól tudod. Október elején fogod megkapni a szeptember 1-30 közötti időszakra szóló gyedet, majd november elején az október első pár napjára szólót. Ha gyesre mész, a hónapban fennmaradó időszakra szóló összeget a mák utalja, szintén november elején.
2010. júl. 7. 22:36
Bocsi, szeptemberi hónapot akartam írni. Mert azért pénzben nem mindegy.
2010. júl. 7. 22:35
Oké, köszi. Csak azt hittem, hogy októberben még a szeptemberi napra járó gyedet utalják, és novemberben számolják el az októberi 6 napot.
2010. júl. 7. 22:33
Csak a 6 napra. Szeptemberben már menj be az államkincstárhoz, és október 7-től igényeld meg a gyest.
2. R75 (válaszként erre: 1. - Dancili)
2010. júl. 7. 22:33
Csak október 6ig kapod a gyed-et, október 7től már a gyes ketyeg...
2010. júl. 7. 22:32
Ha a kisfiam október 6-án lesz 2 éves, akkor októberben még teljes havi gyedet kapok, vagy csak 6 napra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook