Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állva van valamilyen gyakorlat amivel a hasizmot lehet erősíteni? fórum

Állva van valamilyen gyakorlat amivel a hasizmot lehet erősíteni? (tudásbázis kérdés)


12. Gine (válaszként erre: 1. - Pöttyi)
2010. júl. 7. 22:31

Szia!


Én mikor annyira edzettem,szinte minden gyakorlattól a hasizmom fájt.Vmit nagyon nem jól csináltam:),szerintem feszítettem azt a rész,de ez meg is látszott,hasra soha nem is edzettem külön.Sztem próbáld ki,nálam bejött:)

11. e974230abd (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2010. júl. 7. 22:01
Hát ez a lényeg:))Hogy jól essenek:)
10. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - E974230abd)
2010. júl. 7. 21:53

Szia:)))

Na jó, én is tévedhetek:)

És a gyakorlatok nagyon kényelmesek:)

2010. júl. 7. 21:38

Szia Írisz:)

Nem ,ezek nem erősítő gyakorlatok,de ha valaki már csak mozog ,az eleve jó:)

2010. júl. 7. 21:35
Hajolgatás, csípő, derék kőrözés, törzs fodítások. A hajolgatás a fiatalság megőrzésére is jó:) A vérkeringés javulásával a ráncok nehezebben alakulnak ki:)
2010. júl. 7. 21:33
Az izometriás gyaksik...azaz a befeszítésesek,ahol nincs mozgás ,csak feszítés jók lehetnek...a törzsfordítás és hajlítások nyújtó gyaksik nem erősítenek.
2010. júl. 7. 21:31
Nekem van hasizompadom, de nem tudom 5 percnél tovább használni, mert felkeveredik a gyomrom!Én emelgetni szoktam a lábam, a lábfejem pipáló mikor érintem a talajt, a hátam egyenes. Tehát derékszöget zár be a lábam a talajjal mikor emelem. Lehet ez hülyeség de nekem hasznos, főleg mikor emelem a lábam, akkor néha be is hajolok, és a karjaim hajolásnál érintik a térdem. 3szor 10et szoktam csinálni. Vagy leülsz valahova(ha szabadban vagy,akkor padra pl) és kihúzód magad, és mintha állnál emeled a lábaidat,de nem külön-külön hanem egyszerre,és végig pipál a lábfejed. Éppen csak érinteni kell a talajt, de célszerű magasra emelni a térdeket és nagyon lassan visszaengedni. Utána kicsit hátradőlsz, kapaszkodsz mind a kéz kezeddel,és a lábaidat egyenesen kinyújtod magad elé, és emeled őket egyszerre pár cm-rel. Ezeket magamtól találtam ki,nekem beváltak. Az utóbbi az alsó hasizmokra hatnak! Nem tudom mennyire voltam érthető, de remélem segítettem!:)
5. pethoevi (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2010. júl. 7. 21:24
ezek jók,magas ismétlés számban!szerintem hatásos lehet!
4. mamcili (válaszként erre: 3. - Pöttyi)
2010. júl. 7. 21:14

törzshajlítás, törzsfordítás, bármi amit fekve tudsz állva is lehet.


kivéve az egyszere két lábat felemelni, hacsak nem ugrással :)

2010. júl. 7. 21:06
Ezt azért kérdezem mert járok futni és előtte bemelegítés közben gondoltam csinálnák hasizom erősítést is, de a fűbe nincs kedvem lefeküdni, mert ki tudja mennyi kutya vizelte már le.
2010. júl. 7. 21:06
húzd be a hasad és állj egyenesen :)
2010. júl. 7. 21:05
Állva van valamilyen gyakorlat amivel a hasizmot lehet erősíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook