Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretném lezárni!! fórum

Szeretném lezárni!! (beszélgetős fórum)


1 2
31. 4c488b47fa (válaszként erre: 30. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 10. 13:46
Ha belepusztul, az is egy lezárás....
2011. júl. 8. 18:19
Ha valaki leakar valamit zárni, azt lezárja.még ha bele is pusztul, akkor is.
2011. júl. 8. 18:16
...hja, régi fórum lett felhozva... bocsi...
28. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Ht keksz)
2011. júl. 8. 18:16
Még mindig itt tartasz? Mióta is? :/
2011. júl. 8. 18:14

eddig jó volt?:O minek kezdtetek bele,ha tudtad nős?:O

most meg miért akarod lezárni?:S


eleve gázos egy "foglalt" emberbe szeretni...nem lehet megparancsolni kibe szeressünk bele,de tovább menni nem szükséges..mert nehezebb elválni..


mondjuk azóta már biztos el is felejtetted:D

26. ht keksz (válaszként erre: 25. - Beledöglök)
2010. okt. 17. 21:39

Nem tudom,mit mondjak?

Időnként kilátástalan, időnként jobb,könnyebb.

Az ő válasza megoldása mindenre ,hogy szeret.

Ma is kaptam egy adag bíztatást tőle,most jobban is érzem magam.Részben igaza van, de attól félek,az érvek csak kifogások.

Talán az önbizalmammal is baj van.,szerinte nem hiszek benne eléggé.

Te hangulatod milyen?

25. beledöglök (válaszként erre: 24. - Ht keksz)
2010. okt. 17. 19:21

a tegnapi gondolataid alapján csodálkoztam, hogy ezeket írod. most láttam, hogy 4 hónapos

nem biztató. nem könnyű megtenni

2010. okt. 17. 18:11

Csodálkozom,hogy írt ide valaki,már el is felejtettem.

A téma persze még most is áll.

2010. okt. 17. 12:47

Kedves beírók!

Bármennyire is fáj a szakítás a nős emberrel, mert

a felesége és ő közte dúlt a viszály. Jobban tetted, hogy elengedted, mert rájött arra, hogy a házastársa a legfontosabb számára. Biztosan találsz megfelelőt, de olyat, aki nőtlen és nincs még esetleg családja. Kívánok sok szerencsét, de helyes döntést hoztál. Üdv.Ágnes

22. Zarahell (válaszként erre: 21. - Newoman)
2010. okt. 17. 12:14

Bator ficko a te parod!

Ritka am az ilyen tokos ember... :)

2010. okt. 14. 19:47
Erre mondta anno a szerelmem:én mindenképpen veszíteni fogok.Ha a nejemet választom,elveszítem a boldogságot. ha téged,elveszítem a családomat.Szerencsére nem így lett,csak a nejét veszítette el:)De nagyon nehéz dönteni,otthagyni az évtizedeket,beleugrani az ismeretlenbe.
20. Zarahell (válaszként erre: 13. - Samdo)
2010. aug. 12. 16:56

A, szerintem ez nem teljesen igy van, hogy "ha szeret elvalik..".. Van benne valami, de hiaba szereti, ha tutyimutyi -marpedig a ferfiak nagy resze az- nem fog elvalni, hiaba szereti.


Nem a szeretetrol van itt szo, hanem a batorsagrol, es talan a felelossegvallalasrol a sajat csaladja fele, hogy mit szolnak masok, hogy elveszti a biztonsagot, a gyereket..


Ezek tul sokat nyomnak a latban, es ha egy kicsit is batortalan emberunk, akkor ezek a dolgok egyertelmuen a csalad fele mozditjak.


Ha mar egy szereto ott van, akkor mar reg nem jo valami. Ha visszamegy, lehet hogy elveszit egy nagy szerelmet, nem lesz boldog, megmarad az az elete, amit szinesebbe akart tenni egy masik novel. NEM LESZ JO. Se neki, se a felesegnek, se a gyereknek, se a szeretonek.. Ugye..

Ha elvalik, az sem jo..


Ha az ember benne van egy ilyenben, onnantol nem lesz jo egyik megoldas sem sajnos.. :(

A sok rossz kozul kell valasztani.

19. ht keksz (válaszként erre: 15. - Samdo)
2010. júl. 11. 08:45

Zavaros,ahogy a gondolataim is.,én magam is.

Igen,voltak terveink.,csak hát ez nem fekete vagy fehér. Én még nem váltam el,itt van 2 gyerekem,az ő megszokásai, a ragaszkodása a régi dolgokhoz, a lakásához... nekem nincs veszíteni valóm, neki van,ez világos.

Ő kb. fél éve munkanélküli,addig nem akar a nyakunkra jönni,amig nem lesz stabil állása..a neje eltartja. Félt attól is,hogy ez az állapot felőrli a kapcsolaunkat.,félt attól is,mi lesz,ha nem működik ...szerinte az érzelmek stabilak. Talán eddig így is volt.

18. ht keksz (válaszként erre: 17. - Mamcili)
2010. júl. 11. 08:39

Most megvédem őt, de az szóba sem került,hogy maradna,(én sem akartam volna,ez a mi hármunk nyaralása volt,ő még nem tarozik a családhoz,nem is ismerik a gyerekek,eddig csak látták őt,és hallottak róla) csak annyi,hogy levitt.

Igatad van, de nem könnyű. Kicsivel mindíg könnyebb, de még nincs erőm ahoz,hogy elküldjem.

Volt már rá próbálkozásom, de nem hagyta.

Ő tényleg szeretett nagyon,csak azt nem tudom,mi változtt,vagy mért? Szerinte semmi.,szerintem igen.

17. mamcili (válaszként erre: 14. - Ht keksz)
2010. júl. 10. 22:05

figyelj az hogy levitt titeket nyaralni, de nem maradt ott, sőt utána sem volt veletek, ez eldöntötte, hogy a társát választja, a biztonságot...

te meg már tudod milyen a bizonytalanság...

tudod milyen túlélni dolgokat...

ezt is túléled!

küld el, mert ebből nem lesz semmi jó

sem téged sem a jelenlegi partnerét nem tiszteli

16. mamcili (válaszként erre: 11. - Ht keksz)
2010. júl. 10. 22:01

akkor sírj :)

ha megkönnyebülsz :)

lesz olyan férfi, aki majd megérdemel téged:)


Fel a fejjel...

Tudom hogy hiányzik...

a régi szerelmekben a szépre emlékezni a legjobb...

és ez még elég friss, ahhoz, hogy ne fájjon...

de ne félj semmitől, a változás ott van benned:)

csak szívedből, lelkedből vágy a változásra...

egy olyan férfira aki tisztel és szeret téged...

15. samdo (válaszként erre: 14. - Ht keksz)
2010. júl. 10. 21:49

kicsit zavaros a kettőtök kapcsolata, mert egyszer akarod ot, máskor meg nem. Nem vagy tisztába az érzéseiddel, játszogatsz vele is, meg magaddal is, nekem kb. így jön át.

A pasinak úgy látszik, hogy ez a szitu megfelel, vagy már tudtodra adta, hogy mit is szeretne veled kapcsolatban?

14. ht keksz (válaszként erre: 12. - Samdo)
2010. júl. 10. 19:13

Úgy látom,neked is keserű tapasztalatod van.

Nem volt szó róla,hogy vége lenne,egyszerűen nem tudtam vele találkozni.Egyhétig jó,örülök neki,aztán "bekattanok",és nem akarom. Az,hogy mi együtt legyünk,sokmindennek klappolni kellene. Gyerekeke vannak,nem is kicsik már,és nem rajonganak a tudattól,hogy lehet majd valaki.

És itt van ő ,és a ragazskodása a megszokott dolgaihoz, a lakásához...Egyébként azon gondolkodtam,ha szabad lenne sem biztos,hogy többet akarna. Az a baj, ő szorgalmazta,hogy szeretne velem élni...aztán voltak apróbb tervek,és most semmi nem történik.

Ha csak az nem valami,hogy a múlt héten levitte a családot( engem és a gyerekeket nyaralni. Nem maradt ott,csak elvitt,utána még szeretett volna fagyizni velünk,csak nem találtunk egy normális helyet,az azért nem jött össze.) Na ezek után kattant be megint,hogy hiába lehetne jó viszony a gyerekekkel,( ez nagyon sarkallatos pont volt)akkor sem lépne.

Nem tudom.

Tudom azt is,én vagyok a hülye,a viselkedésemmel ellököm magamtól.Mert vagy tényleg lépjek le,és azt közöljem konkrétan,vagy viselkedjek vele normálisan.

Csak már nem megy.

13. samdo
2010. júl. 10. 17:24
Ha igazán szeret téged, elválik. Ha pedig nem válik el, akkor nem is szeretett.
12. samdo (válaszként erre: 11. - Ht keksz)
2010. júl. 10. 17:21

Kérlek, ne is találkozz vele !

Én elkövettem ezt a hibát, már megbántam.

11. ht keksz (válaszként erre: 9. - Mamcili)
2010. júl. 10. 17:02

A héten nem is találkoztunk,és ez rajtam múlt.Tegnap szeretett volna jönni,de megint lemondtam,sőt azt is,hogy nem tudok beszélni,nem alkalmas.Azóta nem hív.

Látom,hogy mennyire dacos,csakazért sem keres,pedig hallottam a hangján az ijedtséget,de már ki nem mondaná,hogy hiányzokm,pedig tudom,hogy így van,és ő is hiányzik nekem.

Csakhogy így nincs tovább értelme csinálni,ezt már felfogtam,mi sosem leszünk legálisan egy pár.

Még azt sem kérem,hogy váljon el,csak lehetne független ,ahogy én,hogy vállalhatnánk a kapcsolatunkat.

Persze,ő állandóan azt mondja, a házassága független a szerelmünktől.Az a baj,hinni sem tudok neki.

Hú tök zavaros,amit írtam... egész nap ,minden órában ezen agyalok.,kavarognak a gondolataim.Időnként elbőgöm magam,de úgy érzem,minden könnycsepp könnyebbé teszi az elszakadást.

10. samdo (válaszként erre: 9. - Mamcili)
2010. júl. 10. 12:39
igen, a szív mindig győz ! Megerőszakolhatod magad, de nagyon szarul fogod érezni magad.
2010. júl. 7. 21:24

nem akarok találkozni, fel sem hívnám



itt van a vágyad...

Vedd észre!

2010. júl. 7. 21:20

Másfél éves kapcsolat.

Annyira nem könnyű...ha tudnám,hogy van miért várnom,nem érdekelne az idő.,hogy mióta tart.Egy hétig ok,aztán bekattan valami az otthoni dolgaival kapcsolatban,és végem,nem akarok találkozni,fel sem hívnám,ha ő nem hívna.

Így még jó a tudat,hogy úgyis keres, de ha majd azt fogom tudni,hogy nem ,mert vagy elzavarom,vagy szépen megbeszéljük,akkor nem tuodm,hogy lesz.

7. mamcili (válaszként erre: 5. - Ht keksz)
2010. júl. 7. 20:54

persze, hogy változtál...

miért ne hisz ember vagy és már bocsi,

de nem tisztel sem téged sem a jelenlegi párját, ugyhogy jobb ha, te elengedeg útjára,

te meg találsz magadnak olyat, akinek tisztelni is fog, nem csak szeretni...

ő taszít el magától azzal, hogy kettős életet él...

nem várhatja el hoyg évekig várj rá....

gondolom ez nem kéthetes dolog...

6. mamcili (válaszként erre: 1. - Ht keksz)
2010. júl. 7. 20:49

Azt írtad végre!

Akkor ne félj! Tedd meg tudod, hogy ami neked nem jó azon változtatnod kell...

Ráadásul ezzel én úgy gondolom, nem ártasz senkinek...

Sőt!

Te is megkönnyebbülsz.

És nem leszel szamár :)

Bocsi próbáltam kicsit, hogy jobban érezd magad...

bár nem helyeslem, amit tettél eddig...

Fájni fog főleg, ha megszeretted...

de jön majd egy olyan férfi, aki magányos és vele teljes lehet az életed!

2010. júl. 7. 18:21
Az a baj,hogy ez tényleg jól indult,jó is lehetne,szerinte jó is,csak már én nem tudom csinálni.Egyideig nyaggattam őt miatta,aztán ő erre ráúnt,közben én is kicsináltam magam a kérdéseimmel,állandóan agyaltam.Először csak fájt., ő pedig biztosított,hogy nyugodjak meg,éreznem kell,mennyire szeret. Nem is ezzel volt a baj.,csak közben bennem megváltozott valami,hülye voltam vele,mert bántott sokminden.Most meg már szerintem kicsit el is taszítottam magamtól a viselkedésemmel. Nem mondja,csak azt,hogy megváltoztam. Ahogy szerintem ő is.
2010. júl. 7. 18:04
Szerintem se fog lazán menni, föleg ha vannak érzéseid is iránta. De próbáld magadat is szeretni, annyira, hogy adsz esélyt magadnak arra, hogy megtaláld azt, aki teljes mértékben hozzád tud tartozni. Ö nem az...
2010. júl. 7. 18:04
Légy erős és büszke, és zárd le!Ennyi! Majd sírsz meg fájni fog, de ilyenkor csakis az eszedre hallgass,hogy nem is tehettél jobbat!!
2010. júl. 7. 18:02
Ez nagyon nehéz, sztem sose lesz olyan h könnyek nélkül lazán le fogod tudni zárni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook